Şimdi Ara

SAMSUNG QD-OLED SERİSİ (ANA KONU) (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.786
Cevap
149
Favori
312.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türksat hazır sıralı kanal listesi yükleyebilecek olan var mı? Kanal düzenlemek işkence samsungta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kara532 K kullanıcısına yanıt

Ölçtüm. Benimkinin iki tarafı da milimetrik aynı. Çerçevenin alt kısmı ile zemin arası tam 7 cm

• Alister Vale kullanıcısına yanıt

Ben spotlardan da aldım. Onu da mecbur başlangıç paketi olarak aldım. Öyle daha ucuza geliyordu. Sonra bir tane de tekli spot aldım 4 e tamamladım. Yalnız bir adet Bridge ve bir adet de akıllı buton fazladan oldu. Onlarıda isteyene uyguna verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E_81 -- 20 Ocak 2023; 20:22:54 >
  • E_81 kullanıcısına yanıt

Hocam birebir aynı siparişi bende verdim, 3lü spot paket ve ekstra spot, hatta bugün teslim edildi ama takmayacağım. Oled ekranın espirisini kaçıyor aydınlatmada fazlaya kaçınca. Geçen gün amazonda hue sarı ve beyaz spotlar ve ampüller indirime girdi onlardan aldım spotlar için. Film izlerken onları kısıp kullanmayı düşünüyorum. Genel olarak şimdilik 3 lü ampülüm var 2 tanesi lambadere takılacak, gradient strip ve 2 tane play taktım. Gayet hoş oldular.

Konuyu çok hue konusunda çevirmeyelim arkadaşlar rahatsız olabilirler ama umarım şu app artık mağazaya gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alister Vale -- 20 Ocak 2023; 20:52:5 >
  • Alister Vale kullanıcısına yanıt

Bende henüz takmadım. 25 m2 salonda iki tane priz yeri olunca ortalıkta kabloların gezineceği bir sistem yapmak istemedim. O yüzden hazır elektrik tesisatının olduğu yerleri kullanabileceğim ürünleri tercih ettim. Şu uygulama gelsin artık gerçekten.

• Bir kaç gündür YouTube uygulaması donup kalıyor sonra programdan atıyor. Daha önceden böyle birşey yoktu başına benzer bir olay gelen var mı acaba?
    Yeniden kurmayı denedim ama çözüm olmadı bu sorunu çözmek için başka bir önerisi olan var mıdır?

• axXxo kullanıcısına yanıt
    Bende de prime video uygulamasına giriyor ama videoları oynatmıyor biraz bekledikten sonra hata veriyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Bende de dünden beri netflixde bir sorun var uygulamaya girince simsiyah bir ekran tv kapalı gibi bekliyor. Sonra OK tuşuna basınca uygulama açılıyor. Sanki ekranda bir uyarı var ama görünmüyor OK tuşuna basınca açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E_81 -- 21 Ocak 2023; 11:28:58 >
  • E_81 kullanıcısına yanıt
    O zaman tek seçenek kalıyor benimkinin ayağını takmayı beceremediler :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • O zaman bunlar son güncelleme ile birşeyleri bozdular büyük ihtimalle

@E_81

• Kara532 K kullanıcısına yanıt
    vida boşluklarını alamamışlardır evde Su terazisi yok mu kendin ayarlayabilirsin öncelikle tv sehpan düz mü ona bak sonra tvye giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Youtube da sizdeki gibi oldu. Açtım takıldı sonra attı uygulamadan. Tekrar girdim bu sefer açtı.

• modemi sıfırlayın düzelir bir de güvenli internetler yapar kapattırın veya tvnin olduğu ipye ayrıcalık tanıyım modemden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadays S kullanıcısına yanıt

Tek kişinin yapabileceği bir şey değil bence. Tv ekranı zaten hassas dikkatli şekilde düz bir zemine yüz üstü yatırılması lazım tv nin.

Bende statik ip tanımlı zaten ayrıca lan ile İnternete bağlı. internetle alakalı bir durum olacağını sanmıyorum. Ama modemi bir reseteyelim bakalım denemekten zarar gelmez.

İnternet ile alakası yok malesef sorun uygulamadan kaynaklı

• Evet modemi de resetledim. Aynı sorun devam ediyor youtube da. Bütün güncelleme sitelerine engel getirmiştim. Şimdi bunun için tekrar mı açacağım.

• Youtube uygulamasında sorun var. TV'de sorun yok. Benim TV'nin youtube uygulamasında da donma var. Uygulama bir süre sonra kendini kapatıyor. Güncelleme gelecektir.

• RNNN kullanıcısına yanıt

önerdiğiniz ürünün linkini paylaşabilir misiniz?

• Cihaz bakımını çalıştırdım belki düzelir diye. Değişen bir şey olmadı.

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.