Şimdi Ara

SAMSUNG QD-OLED SERİSİ (ANA KONU) (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.785
Cevap
149
Favori
312.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yorum ve öneri vasıtasıyla almıştım ben, hiç denemedim daha. Link var mı paylaşabilir misin hocam dediğin bezi?

Benim tv kurmaya gelen teknisyen tembihlemişti, sadece nefes buharı ile nemlendirip silin diye, o yüzden su dahil diğer temizleme ürünlerine karşı uzağım açıkçası.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • RNNN kullanıcısına yanıt

Daha önceki parmak izlerini nefes ve gözlük temizleme bezi ile çıkarmıştım. Ama bu sefer ekrana bir şeyler sıçramış onu temizlemek için aynı yöntemi kullandım. Ama mavimsi leke olarak bana geri döndü. Gerçekten nefesimden ve ilk sildiğim gözlük temizleme bezinden başka bir şey kullanmadım. Sinir bozucu bir şekilde öyle duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam böcek sinek vs de yapıyor o maviliği eğer üstünde kalmışsa pek belli olmuyor siz sildikçe dağılıyor ama sizin durum enteresan biraz hiçbirşey kullanmadan o mavilik kesinlikle olmamalı

• RNNN kullanıcısına yanıt

Bende anlam veremedim. İlk silme tecrübemi aynen uyguladım böyle oldu. Acaba o leke neydi ki sildikçe katmanı kaldırdı üzerinden.

• Ayarlarda destek bölümünde yazılım ve bakım sekmeleri kapalı görünüyor. Üzerine bastığımda bu fonksiyon kullanılamamaktadır diyor. İlk aldığımda güncelleme yapmıştım. İnternet bağlantımda var.

• borki B kullanıcısına yanıt

Tv uygulamalarından herhangi biri açıkken (Netfilix, Youtube vs.) menüye giriyorsanız bu seçenekler aktif olmaz.

• Bugün Samsung'a açtığım davanın ilk duruşması görüldü. Samsung'tan hiç bir avukat yoktu. Mazerette bildirmemişler. Bu da demek oluyor ki bunlar davayı kaybedeceklerini anladılar beni uğraştırıyorlar akıllarınca. Bilir kişi tayin edildi gelip tv ye bakacak inceleyecek rapor hazırlayacak mahkemeye iletecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E_81 -- 19 Ocak 2023; 16:33:40 >
  • E_81 kullanıcısına yanıt

Bu durumlar da firmalar Avukat yollamiyorlar, Gitmedikleri her davayi kaybetmislerdir emin olun..Hayirlisi olsun Insallah..

• Backstreet kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Umarım dediğiniz gibi lehime sonuçlanır.

• Evet arkadaşlar 65 inç getirdiler bu sefer hiç bir sorun yok hemde tv kurulununu alttan ve yan orta kenardan tutun dememe rağmen üstten tuttular yinede tv yamulmadı. Şöyle bir bilgi verdiler bu ürün direk samsung tarafında gönderildi mağazalara gitmediği için kusursuzdu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt

İyi akşamlar dava konusu tv nin eğilmesimi, açılan dava tüketici mahkemesindemi yoksa il tüketici hakem heyetindemi bende benzer dava açmayı düşünüyorumda

• Evet tv nin eğik olmasından sebep dava açtım. Ben dava açtığım zaman tüketici hakem heyeti üst limiti 30 bin tl idi. Dolayısıyla tüketici hakem heyetine değilde tüketici mahkemesine başvurmam gerekti. Tabi ondan öncesinde de bi 10 günlük arabuluculuk süreci oldu. Yeni girdiğimiz yıl itibariyle tüketici hakem heyeti üst limiti 60 bin tl'ye çıktı. Bu durumda siz tüketici hakem heyetine başvuru yapacaksınız. Tüketici mahkemesine degil.

• Dostlar sizin de tv nizin sağ ve sol alt köşesi yerden uzaklığı farklı mı ? Benim sağ 8 cm sol ise 7 cm yüksekliği yani 1 cm fark var. Resmini bırakıyorum

SAMSUNG QD-OLED SERİSİ (ANA KONU)

• Kara532 K kullanıcısına yanıt

Benimkinde dikkat etmedim gerçi 1 cm lik bir farkı hissederdim diye düşünüyorum. Servis stand ayağını düzgün takamamış olabilir. Tekrar servis çağırıp düzelttirin isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E_81 -- 20 Ocak 2023; 15:9:2 >
    Bir baksanız ölçme şansınız var mı ?

• Kara532 K kullanıcısına yanıt

Eve vardığımda ölçerim.

• Bu philips hue sync uygulaması ne zaman Türkiye'ye gelecek bilgisi olan var mı ya

• Alister Vale kullanıcısına yanıt

çeyizi düzdük bekliyoruz valla :)

Bende dün kurdum hue leri hocam :D 2 tane lambader aldım onları bekliyorum. Su app yayınlansa da biraz ucuza alsak ya

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.