Şimdi Ara

2022 Model Renault Koleos 1.3 Tce Icon paket hakkında yorumlarınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2. el değeri/pazarını dikkate almadan uzun süreli kullanıma yönelik fiyat/performans bağlamında düşüncelerinizi öğrenebilir miyim ?

2022 Model Renault Koleos 1.3 Tce Icon paket hakkında yorumlarınız

• Bu araç çok pahalı hocam d segment SUV olarak geçiyor. Onu. Haricinde motor şanzıman çok çok iyi. İç doluluğu da icon pakette çok güzel ama bir Reno kullanıcısı olarak renoya bu paraları vermek yerine ikinci elde değerini koruyan başka bir marka bakmaniz Türkiye şartlarında daha iyi olacaktır
  • Bu araç çok pahalı hocam d segment SUV olarak geçiyor. Onu. Haricinde motor şanzıman çok çok iyi. İç doluluğu da icon pakette çok güzel ama bir Reno kullanıcısı olarak renoya bu paraları vermek yerine ikinci elde değerini koruyan başka bir marka bakmaniz Türkiye şartlarında daha iyi olacaktır
  • 2. el değeri/pazarını ele almadan diye özellikle belirttiğiniz için,

i. yürütme maliyetleri açısından diğer markalara göre uygun olacağını düşünüyorum.

ii. yine diğer markaların renault'a göre biraz daha "gören maşallah desin" halinden uzakta kalmak istiyorsanız ("low profile" tercihiniz ise.), bu amaca uygun olacaktır.

iii. keşke 4x4 bir araç olsa idi diyecek gereksinimler mevcut değilse/olmayacak ise

tercih edilebilir diye düşünüyorum.

• Tiguan parasına d-suv alıyorsunuz. Uzun bir süre binilecekse gayet mantıklı. Değerini koruma açısından bakacak olursak c-suv yani tiguan almak daha mantıklı ama segment düşmeniz gerekir.
  • Kıymetli yorumunuz için çok teşekkür ederim🙏
  • kodiaq baktınız mı?

• Meticulous kullanıcısına yanıt
    Evet en boşu 1 milyon üzerinde Koleos donanımına yaklaşan paketleri 1,5 milyonu buluyor.
    Bütçe olarak o kadar açılmak istemiyorum.
    Teşekkür ederim🙏
  • Tam bir f/p arabası. 4*4 olsa ben de düşünebilirim ama yok maalesef.

Kodiaq, tiguan vs gereksiz kazık fiyatlı modeller. Uzun vadede ikinci elde de daha çok zarar ettirir. İkinci eli önemsemediniz ama sırf bu sebeple saçma sapan tiguan önerenler olmuş. Fakirlikten kafalarına ikinci el kaygısı yerleşmiş, gözleri piyasa arabasından başka araç görmüyor.

Bu aracın muadili bulabilirseniz seat tarraco'dur. O da tam bir f/p ama bulmak zor maalesef.

• Bence D segmentin bu ülkede kralı Sorento. En iyisi değildir ama en bilineni o. O da değerlendirilebilir uyuyorsa bütçe aralığına.

• TahaKaradeniz kullanıcısına yanıt
    Bütçe olarak o kadar açılmak istemiyorum.
    Teşekkür ederim🙏
  • şu aracın yüreyinin sorun yok ise ... hasarı çok büyük değilse... 1milyon gibi rakam ödemem...

alır binerim...

mis gibi SUV... 2021-2022'si farklı birşey sunmuyor... milyonluk bir araba değil ne yazık ki...

ama konforlu, iyi hissettirir... 1.6 dci 130hp EDC...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.