Şimdi Ara

2022 F/P Otel Fırsatları (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.405
Cevap
178
Favori
391.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün bizde Çoşku Bey ve ekibin desteği ile rezervasyonu tamamladık şükür. 2 aydır 10 kere yer, tarih bütçe değişti hepsinde yardımcı oldular. Tekrardan teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ara tatil için otel bakıyorum Antalya tavsiyeniz varmı çocuklar için aktivite olan Kapalı havuzu yeterli olan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Herkese iyi forumlar dileriz.

F/P değerlendirmelerinde bu sene en başarılılardan birisi olacağını düşündüğümüz,
    Muadillerinin neredeyse yarı fiyatında olan;

Aquaworld Belek

Tesisini hala değerlendirmemiş dostlarımıza şiddetle tavsiye ederiz.

Değerli forumdaşlarımız için ilgili tesiste;

*** %5 indirim uygulayacağız. (Tüm İndirimlere Ek)
    *** İptal güvencesini hediye edeceğiz.
    *** %25'ini rezervasyon anında, kalan ödemeyi otele girişten 1 hafta önce ödeme fırsatı sunacağız. (Her iki ödeme de vade farksız 12 taksit şeklinde yapılabilir)
    *** 4.000 TL ve üzeri işlemlerde World Kart sahiplerine 100 TL puan hediye edeceğiz.

Teklif istemeyi unutmayınız lütfen.
    Bu fiyatlara ilerleyen günlerde erişim şansımız olmayacak.

Sevgiyle Kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diverso -- 19 Ocak 2022; 16:34:13 >
  • Selamlar. Geçen sene eşim covid olduğu için tatile gidemedik. Bunu öğrendikten hemen sonra acenteye ilettik fakat firma kabul etmedi ve param yandı. Tüketici hakem heyeti de onları haklı gördü. Sizde peşine düşeyim mi yoksa hiçbir türlü alamaz mıyım?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Hangi tur? Ben dedemin vefatı sebebiyle gidememiştim ve ETS ye 2 gün sonra bildirmeme rağmen yine de %50 sini iade etmişlerdi.

Şu salgında erken rezervasyonun en büyük risklerinden biri.
    Hakem heyeti onları haklı gördüyse yapıcak bi şey yok gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Selamlar. Geçen sene eşim covid olduğu için tatile gidemedik. Bunu öğrendikten hemen sonra acenteye ilettik fakat firma kabul etmedi ve param yandı. Tüketici hakem heyeti de onları haklı gördü. Sizde peşine düşeyim mi yoksa hiçbir türlü alamaz mıyım?
    Hocam kaç gün vardı tatile mücbir sebep olduğu için iade alırsınız

• brutal55 kullanıcısına yanıt
    Covid geçirmeyi mücbir sebeb olmaktan çıkardılar sanırım

• Bu arada iptal güvencesiyle yapılan sigortada 72 saat kalaya kadar iptalin geri ödemesini yapıyor rezervasyon vaktinden 1-2 gün önce covid oldun mu yandı hakkın

jolly mi ?

• TDB T kullanıcısına yanıt
    30 gün önce olursa tamamı 15 gün önceye kadar yarısı 15 günden sonra sıfır alabiliyorsun. Hakem heyeti kararı böyle.

• morpheus.00 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle 2 gün vardı bildirdik fakat opsiyon sunulmadı. Hakem heyeti de onları haklı gördü. Erken rezervasyon bitmiştir.

• brutal55 kullanıcısına yanıt
    2 gün kala oldu sigorta da geçersiz. Hakem heyeti de onlardan yana biz avucumuzu yaladık.

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Yerel bir firma internette olumsuz yorum yapanları avukatlarına sevk edip tehdit ediyorlar. Google yorumlara yazdım sonra sildim. Ciddi anlamda insana problem çıkartıyorlar. O kadar olumlu yorum var ki çok güven veriyordu ama nedeni buymuş..

Öyle Ets turda olsa sigortada olsa son iki gün kala covid olduğun için iade sağlanmıyor maalesef

• morpheus.00 kullanıcısına yanıt

Yazık gerçekten sağlık olsun..

• Plajı ve denizi kum olan, ultra her şey dahil konseptli çocuklu aileye uygun f/p olarak değerlendirilebilecek otel tavsiyeniz var mıdır

• temmuz ayında 5 gece için Ets'den Quattro Family Club Dem Hotel otel 11.400 rezervasyonu yaparak bu seneki takip sürecini inşallah tamamlamış oluyorum.

2 yıl evvel quattro'nun diğer oteli quattro beach'ten çok memnun kaldığım için tercihimi bu otelden yana kullandım inşallah ağız tadıyla tatilimizi yaparız.

etstur
    Quattro Family Club Dem Hotel | Etstur
    https://www.etstur.com/Quattro-Family-Club-Dem-Hotel
  • Alanya Laguna Alya beach otel hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar.

• 15 tatilde bi yere kaçayım diyorum. Otel parası koymuyorda antalyaya 2.5 depo yakıt 2500 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.