Şimdi Ara

2022 F/P Otel Fırsatları (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.405
Cevap
178
Favori
392.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Giriş/Çıkış Tarihi: 25-30 Haziran 6 gece
    Yetişkin Sayısı: 2
    Çocuk Sayısı ve Doğum Tarihleri: 2
    21.03.2013 /10.04.2015
    Tercih Edilen Bölge/Otel: Akdeniz bölgesi
    Yardımcı olabilir misiniz özellikle f/p bir fırsatı indirimli yer varsa değerlendirmek isteriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt

Adamı kapıdan kovuyorlar bacadan giriyor:) Psikolojik sorunları olan anormal biri olduğu aşikar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorrento -- 7 Ocak 2022; 14:28:18 >
  • Sueno deluxe mayıs sonu gitmek yerine okul vb sorununuz yoksa 24 eylülde gidin.. hem hava harika oluyor hem sakin..

6 gece 14.000 tl.

• Shafter kullanıcısına yanıt

Hocam tavsiye için teşekkürler. Eylül sonu dediğiniz gibi iklim olarak Mayıs sonuna göre daha iyi olabilir. Ancak bu sefer de günler kısalıyor. Bizde de 3 yaşında bir ufaklık var. Henüz Kids club a emanet etmeyiz gibi düşünüyoruz. Bu nedenle gündüz ne kadar uzunsa onu eglendirme şansımız o kadar artar. Bir de sezon başı ile sonu arasında bu kadar yoğun çalışılan tesislerde alınan hizmet kalitesinde ciddi farklılıklar gozlemlenebiliyor. Çalışanlar ciddi yoruluyor. Bir de evlilik yildonumu var mayıs sonunda. Dolayısıyla bu üç neden tercihin bu tarihler olması yönünde belirleyici :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extraordinaryman45 -- 8 Ocak 2022; 10:15:14 >
  • extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt

Tabi özel durum varsa haklısınız. Ancak şu da var bizde çocuk 3-4 yaşında gittiğimizde ne havuza ne denize sokamadık baya soğuktu bilginiz olsun.

• 2016 2017 2018 aralıksız 3 sene üst üste mayis sonu Suenodaydik. 2018de 35 derecelerde geziyordu hava. Şu son üç seneyi bilemedim tabii

• extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt

Kısmet tabi. Ben 2019 da gitmiştim mayıs sonu.bir saha da bu tarihte gelmem demiştim.

• zoltan83 kullanıcısına yanıt

Okuduğum yorumlarda hep kalabalık olduğu yazılmış. Benim tek umudum 13-18 haziran arası olduğu için okul kapanmamış oluyor. O yüzden illa ki çocuklu aileler 18 haziran sonrası gelecektir diye umut ediyorum :) Rezervasyon yaptırdım. Eftalia Splash 5 gece 6 gün 6150 TL.

• dj halid D kullanıcısına yanıt
    Hocam bence tercihimi hep okul kapanmadan öncesine yaparım. Bu yılda 8-15 hazirana yer ayırttım. Geçen sene Crystal Waterworld okullar açılmadan önce aşırı sakindi. 2k kapasiteli otelde anca 500 kişi vardık. En güzeli de çocuk çok azdı ve çok sakin geçti tatil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Diverso kullanıcısına yanıt
    Coşku bey SUSESİ veya RUBİ PLATİNUM hangisini tercih etmeliyim sizce

• Bu sene yine Coşku bey'den (Diverso Tur) tatil rezervasyonumuzu yaptırdık. Ankara'da olduğum için direk ofisine gittim muhabbet eşliğinde seçenekleri değerlendirdik, kararımızı verdik. Tabiki geçtiğimiz senelere oranla fiyatlar epey yükselmiş durumda fakat konjonktürel durumu da göz önüne alırsak fiyatların geriye gitmeyeceğini tahmin ediyorum.

• lMaJestel kullanıcısına yanıt
    Otel ve fiyat bilgiside verseydiniz keşke hocam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lMaJestel kullanıcısına yanıt
    Merhaba Sayın IMaJestel.

Ziyaretiniz bizleri mutlu etti.
    Keyifli sohbetiniz için teşekkür eder,

İyi forumlar dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diverso -- 11 Ocak 2022; 8:26:49 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Diverso kullanıcısına yanıt

İlk defa çoşku bey aracılığı ile önermiş olduğu otel için rezervasyon yaptırdık. Yardımları için çok teşekkür ederim.

• bu sene iki tatil aldım birisi mylome luxury onda sıkıntım yok ama sueno golf belek'e aldığım tarihlerde DGS sınavı var ya tatili bir ay öncesine alacağım ya da iptal etmek zorunda kalacağım kararsız kaldım haziranın ilk haftası antalya belek bölgesi nasıl olur daha önce deneyimleyen oldu mu 2 çocukla beraber soğuk ya da yağız fazla olursa tadı çıkmaz şansıma tükürem:D

• rafi_baskan R kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl Belek'e 10km mesafede Boğazkentte Crystal Waterworld otelde tatilimizi yapmıştık haziranın ikinci haftasıydı. Deniz soğuk oluyor içine girince üşüme hissi oluşuyor. Havuz 12 den sonra gayet konforluydu rahatsız etmiyordu. Havada genel anlamda sıcaktı gölge aratıyordu. Otel sakindi dörtte bir kapasite ancak doluydu gayet memnun kalmıştık. Ama deniz için gidiyorsanız üzebilir sizi hocam su henüz ısınmış olmuyor malesef.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.