T

Yüzbaşı
14 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 89 (Bu ay: 0)
Gönderileri
6 ay önce aldığım Xiaomi Mi Router 3 (Xiaomi TR Garantili) arıza yaptı ancak ne hikmetse teknik servis bilgisine ulaşamadım.

Konuyla ilgili bilgisi olan var mıdır?
100 TL İşbankası indirim kodu, 100 TL Worldpuan ile 1200 TL ye geliyor. Bayağı sıcak gibi.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/TOSHIBA-50L4333G-50-in%C3%A7-127-cm-Ekran-Full-HD-SMART-LED-TV,103452,465025,832019.html?langId=-14

Düzeltme: İndirim kodu yerine kupon yazmışım.
Arkadaşlar başlığa uygun mu tam olarak bilmiyorum ancak eminim pek çok kişiyi ilgilendiriyordur.

Bu gün Posta Gazetesi alma imkanı olan sonuçları buraya aktarabilir mi?

Kampanya bilgisi:

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/worldcardin-22-yilinda-br-44-otomobil-hediye/s-32/c-1786.aspx
Arkadaşlar bir arkadaşımdan Megane II Expression Hatchback Otomatik alacağım. 2008 model 30.000 de 25.000 istiyor sizce alınır mı?

Birde benim baktığım bu modellerde Direksiyondan kumanda falan vardı ama bunda yok. Opsiyonel mi bu.

Bu araçta Expression modelinde minimum ne gibi özellikler mevcut bilmiyorum. Sayabilecek var mı?
Arkadaşlar bu iki araç arasında çok fark var mıdır? biri 23.000 biri 27.000 tl bu farka değer mi 207 almaya.

Ne dersiniz?
Bu iki LCD arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz?

Veya eşdeğer bir LCD de olabilir.
Arkadaşlar Hepsiburada dan indirimlerle birlikte 1.700 tl ye geliyor. Televizyon hakkında yorum inceleme hiçbirşey yok. Satıldığı yer ise sadece Hepsiburada.

Bu televizyon nasıldır bu fiyata alınır mı kullanan veya bilen birileri bilgi verebilir mi?
Arkadaşlar yeni aldığım WD1001FALS 1 tb diskte takılma problemleri yaşıyorum. Disk okuma yazma yaparken sürekli belli bir süre takılıp sonra tekrar devam ediyor. Sorun ne olabilir acaba. Test aşağıda.

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.036
İkinci El Bölümü Mesajları: 26
Konularının görüntülenme sayısı: 46.553 (Bu ay: 185)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 113 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.