Şimdi Ara

2022 F/P Otel Fırsatları (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.405
Cevap
178
Favori
391.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kirman Arycanda De Luxe ekim için fiyatlar ortalama. Yorumlarınız beni yönlendirecektir. En kısa sürede bekliyorum. :)

• Bakalım bizde tercihimizi Baia Bodrum'dan yana kullandık. Denizi ve manzarası etkiledi bizi. Tatil sonrası tekrar yorumlarımı yazacağım. Tavsiye veren dostlara teşekkür ederim

• SonyFun S kullanıcısına yanıt
    Merhaba.

Öncelikle geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz.
    Kirman Grubu otellerinde kalite birbirine çok yakın, hepsi farklı özellikleriyle tercih edilebilir durumda.
    Ayrıca fiyat/performans yönü de çok kuvvetli.

Memnun ayrılmanıza çok sevindik.
    Detaylı incelemenizi de merakla bekliyoruz.

Sevgiyle kalın.
  • Bir daha asla 6 gece 7 gün otel tatili'ne gitmeyeceğim. 4 gün ideal. En güzeli 6 gün yapılacaksada 4 gün otel 2 günde başka yerde yapmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 15 Ağustos 2022; 13:52:20 >
  • merhaba miramare queen hotel hakkında bilgi sahibi arkadaşlardan yorum bekliyorum daha önce konaklayan arkadaş varmıdır acaba teşekkürler

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt

Otelden memnun kalınca 7-8 gün bile yetmeyebiliyor. Ama otel beklentiyi karşılamadığında 4 gün bile fazla geliyor.

• blackcold1907 kullanıcısına yanıt

Elbette öyle. 30-60 bin tl'lik otelde dediğiniz gibi 7-8 gün kalınır. :) Geçen bir arkadaş paylaşmıştı mesela 60k'ya ayarlamıştı ben orada 1 ayda kalırım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 15 Ağustos 2022; 16:50:17 >
  • 15.000 tl bütçeyle 5 gün herşey dahil nereye gidebilirim, önerisi olan var mıdır. 2 çocuk 2 yetişkin, 21.08.2022 - 03.09.2022 arası herhangi 5 gün olabilir.

• Çocukların yaşlarıda önemli hocam onlarida yazarsanız yardımcı olacak arkadaşlar çıkar illaki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kronik02 K kullanıcısına yanıt

Çocuklar 7 ve 9 yaşında. Uyarı için teşekkür ederim.

• Çocuklu aileler için fiyat performansı yüksek olarak gösterilen Otium Family Eco Club’a dün giriş yaptık. Tatil sonunda detaylı değerlendirme yaparım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba miramare queen hotel hakkında bilgi sahibi arkadaşlardan yorum bekliyorum daha önce konaklayan arkadaş varmıdır acaba teşekkürler

• Evet arkadaşlar Kirman Arycanda De Lüxe hakkında yorumlarım,

Hotele 13:45 gibi bir saatte ulaştık, kapıda güvenlikten bir arkadaş ve elinde bir liste daha olan bayan güvenlik arkadaşın isim sormasıyla birlikte bir koşuşturmaca başladı her neyse arkadaşlar bavulları indirirken sizi otel girişinde asistanınız karşılıyor. Lobiye gelmeden geniş koltuklara oturuyorsunuz ve asistan kendini tanıtıp tatil sonuna kadar kendisinin her türlü yardıma koşacağını belirtiyor. İçecek siparişi verdikten sonra ( önce yemeğe alacaklardı fakat biz yolda biraz yemiştik o yüzden istemedik) doldurulacak evrakları hallettik. O sırada lobi tarafından bir arkadaş oğlum için hediyeler getirdi. Çok ince düşünülmüş şaşırdık. Asistan arkadaşa cep tel numaranızı veriyorsunuz ve o size her gün gün içindeki aktivitelerin bir listesini atıyor. Odamıza geçtikten sonra tatilimiz başladı zaten. Aklımda kalanları buraya aktaracağım.

Odalar çok temiz mini bar yeterli. Havuzları çok güzel 1,30 ve 1,50 olan iki büyük havuzu var. Çocuk havuzu çok hoşumuza gitti üstü kapalı ve yeterli şekilde büyüktü. Bunlara ilave olarak büyük aquparkı da mevcut. Fakat biz hiç gitmedik, 3,5 yaşındaki oğlumla çocuk aquparkını kullandık. Sabah kahvaltısı yapmadığım için pek üstüne düşmedim sadece oğlan biraz yaptı o sıra da gördüğüm kadarı ile oldukça iyiydi. Taze sıkılmış portakal suları, karpuz suyu ve karışık meyve suları gözünüzün önünde sıkılıyor. Sneak restoranları o kadar iyiydi ki öğle yemeğine hiç gitmedim. Hatta isterseniz buraya videosunu atabilirim. Taze yapılan pizzalar ile başlayan,5-6 çeşit makarna,hamburger patates kızartması, kumpiri, taze meyveleri, tatlıları, 10 a yakın ev yemekleri, salata ve mangal ile devam eden güzel bir sneak restorana sahip.

Barları oldukça iyi şimdi burada envaye çeşit olan içkileri saymıyım. Zaten otele giriş yaptığınızda sizi içkilerden oluşan bir stand karşılıyor bunların hepsini biz burada veriyoruz mesajı veriyorlar.

Çalışanların hepsi güler yüzlü gerçekten hepsi cana yakın insanlar ellerine emeklerne sağlık bir dediğimizi 2 yaptırmıyorlar. Denizi , beyaz köpüğünden başlayarak yeşilden maviye doğru giden çok temiz bir denizdi. Şezlonglarla deniz arasında biraz mesafe var ben denize girmediğim için sorun olmadı.

A La Carte restoranı asistanınıza söylüyorsunuz o sizin için rezervasyonu yapıyor. Hiç uğraşmıyorsunuz. Geçen sene Delphin Be Grand Delüxe de sıcağın altında 30 dakika beklemiştim.

Otelin 2. günü akşama doğru odaya çıktığımızda bizi karışık meyvelerle birlikte bir şişe şarap karşıladı. Özel günde değildi ama sonradan öğrendik asistanımız göndermiş.

Check out da bavulları arabanın bagajına koyan arkadaşın kapı içlerine soğuk su doldurması çok iyiydi.

Elimden geldiği kadar bahşiş verdim karşılığını da fazlasıyla aldım. Helali hoş olsun.

Gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Benim söyleceklerim bu kadar ,sorunuz varsa alabilirim.

Biz her şekilde memnun ayrıldık seneye sözleştik. Yine geleceğiz.

2022 F/P Otel Fırsatları

2022 F/P Otel Fırsatları

2022 F/P Otel Fırsatları

2022 F/P Otel Fırsatları

2022 F/P Otel Fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonyFun -- 16 Ağustos 2022; 23:0:28 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

İçkiler cola,bira vs kapalı kutuda mı servis ediliyor? minibar hergün yenileniyor mu? Otel oldukça iyi gibi

Biz de geçen yıl Kirman Calyptus' da kalıp memnun ayrılmıştık. Bu sene de 14 eylül girişli Kirman Sidera' da kalacağız, inşallah yine memnun kalırız.

Merhaba, dediğiniz gibi videoları paylaşırsanız burada veya youtubeta video paylaşıyorsanız link eklerseniz guzel olur bize de fikir olur

• Coşku bey sayesinde rubi platinum sign rezervasyonumuzu yaptık.
    Coşku beyin bu foruma katkıları büyük , memnun kalacağımızı düşünüyorum. Gelişmeleri paylaşırım.
    Emekleri ve sabrı için ayrıca teşekkür ederim.

• 28 Ağustos 3 Eylül arası 4-5 gün eşim ve 2.5 yaşında oglumla ege tarafı f/p oteli arıyorum. Yardımcı olacak var mı?

• siriusblack2051 S kullanıcısına yanıt
    Hocam ben hiç kola içmedim bir kaç bira içtim o da şişede falan değildi genel de kokteyl ağırlıklı ,rakı, viski ve cin takıldım.

• 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.