Şimdi Ara

2021 SAMSUNG NEO QLED (mini/micro led) ve QLED TV SERİSİ ANAKONU (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
28
Favori
75.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şikayetimi oluşturdum. İnşallah çözüme ulaşırım. Teşekkür ederim iyi dileklerin için hocam.
  • Merhaba,

QN90A'larda 85 inç boyutların VA panel olduğundan 100% emin miyiz? Ona göre son kararımı vereceğim zira.

• Spotify dinleyebilen var mı? İki cihazda da denedim spotify açınca tv'den ses gelmiyor.
  • 50QN90A Alanlar memnun mu acaba?

Şikayet varda ölü piksel ışık sızması konuları dolu hep
  • Blackworms kullanıcısına yanıt

Bu tv den daha iyisini bulamadığım için hafta sonu 46000 tl ye 85qn90a aldım hocam. Buradaki arkadaşlara çok takılmayın, seri sonu 1-2 haftaya ürün stoklarda bitecek.

• Arkadaşlar merhaba , ilk kez bu konuya dahil oluyorum . 2 TV modeli seçtik . 55QN85A ve 55QN90B . Birinci modelde stok bulamadığımız için 2. Modele yönlenmeye başladık. Sizce bu 2 TV den hangisi seçilir ?
  • saameet_06 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,
    55QN85A 2021 Model kapalı kutu bulabilirseniz bu ürünü alın ama aralarında 2.000 3.000 fark var direk 2022 model olan 55QN90B modelini alın
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler dostum .

• saameet_06 S kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim,
    İyi forumlar.
  • hsonu mağaza mağaza gezdikten sonra en çok kafama yatan tv 55q80b oldu arkadaşlar kullanıcısı varsa memnunlar mı tv den öneririler mi satın alınmasını?

• 50qn90a tv aldım. Önerdiğiniz bir ayar, uygulama, ... var mıdır?

• ContEmpor4ry kullanıcısına yanıt

Ben dediğiniz sorunları yaşamadım.

Yalnız ses seviyesi kanala göre hatta yayın içinde de çok dalgalanıyor. Kısıp açmam gerekiyor. Bunun çözümü var mıdır?

• Selamlar,

55QN90B veya 55QN85B almayı düşünüyorum. Netflix, IPTV, PS5 ile kullanacağım. Bu konuyu, forumdaki başka bir konuyu okudum ama bilgiler çok net değil. Her iki cihazda VA panel diye sanıyorum ama emin de değilim.

85B modeli yaklaşık 19K iken 90B modeli 28K arada 9K fark var. İncelediğim kadarıyla ben bulamadım ama bu farka değecek bir fark var mıdır cihazlar arasında?

• Herkese Merhaba yardımınıza ihtiyacım var.

rtings sayfasından 2021 55QN90A modeli ve 2022 55QN90B modelini karşılaştırdım. Siyah renklerin kalitesi anlamında N90A modeline karar kıldım ve sipariş verdim. Bu cumartesi televizyon elime ulaşacak.

Ama ben rtings sitesindeki puanlamaya göre VA panel düşünerek sipariş verdim. Buradaki yorum ve deneyimleri okuyunca gelecek televizyonum ya ips yada va panel çıkma ihtimali var. Televizyona iyi para verdiğim için ve ips ekranın siyahlarda va kadar kaliteli olup olmadığını bilmediğim için moralim çok bozuldu.

Siparişi verdiğim yere sordum ips panel mi va panel mi, onlarda konuyu bilmedikleri için cevap veremediler.

Kargo cumartesi teslim edilecek kargoyu teslim almadan yada kutuyu açmadan va panel olup olmadığını anlayabilir miyim? Bilgilerinize ihtiyacım var yardımlarınızı rica ederim.

• alimoncuu A kullanıcısına yanıt
    Qn90a ips panel hocam turkiye icin ama tv kotu demek de haksizlik olur yan izleme acilari olarak va dan daha iyi ve gercekten izlerken zevk veren bi tv
  • kyazmaci468 kullanıcısına yanıt

cevabınız için teşekkürler. Sizce geri iade edip 90B 2022 model mi alsam yoksa gelecek 90a modelini kabul mu etsem?

Son olarak 90a ips için siyah renk sizce nasıl?

• alimoncuu A kullanıcısına yanıt
    Normal kullanici icin oyle bi aman aman fark goremezsiniz bana kalirsa aradaki ifuat farki az ise yeni model alman daha mantikli tabiki
  • kyazmaci468 kullanıcısına yanıt

Tekrar teşekkürler yardımınız için.

• Arkadaşlar 50”te miniled ips panel var mı?
  • sasa2008 S kullanıcısına yanıt

Bankakredisi ile 50yi gecmistir

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.