Şimdi Ara

2021 SAMSUNG NEO QLED (mini/micro led) ve QLED TV SERİSİ ANAKONU (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: m@trix , m@trix Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
674
Cevap
28
Favori
74.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam en doğru bilgiyi pixel testi yaparak anlayabilirsiniz.

Tv de beyaz bir sayfa açıp tv nin ortasına doğru kamerayı sonuna kadar zoomlayarak resim çekebilir misiniz ?

Bunun gibi bir görüntü elde etmelisiniz.

2021 SAMSUNG NEO QLED (mini/micro led) ve QLED TV SERİSİ ANAKONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayers! -- 22 Temmuz 2022; 20:25:45 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar. samsung 50qn90 ı monitör amacıyla aldım. ama bana çok büyük geldi. monitör olarak kullanamadım.

uygun fiyata almıştım. eğer adana ve çevresinde bu ürünü almak isteyen olursa satabilirim.

almak isteyen özel mesaj atsın...

not:alım-satım mesajları yasaksa haber verin. mesajı sileyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksu01 -- 23 Temmuz 2022; 0:1:15 >
  • Mayers! kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam, ceyizlik icin aldigim icin kapadim kutuyu. :(

• maestro2 kullanıcısına yanıt
    Aldım hocam, kurulum da oldu ama tv kumandası kutudan çıkmadı. 🤣

Evi yeni taşıdık, tam düzene giremediğim için henüz test edemedim.

• Arkadaşlar qn90a 50 inç tv kullanmaya başladım. Özellikle filmlerde netflix ya da tarayıcı fark etmiyor üstten ve alttan ekranda boşluklar var, normal kanallarda tam ekran gösteriyor. Filmleri tam ekran yapma yolu yok mu? Ayarlarda böyle bir seçenek bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • met1907 M kullanıcısına yanıt

teşekkürler. benim fikir değişti, başka modele geçtim.

• maestro2 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Hangi model hocam.

• met1907 M kullanıcısına yanıt

50qn90a

teşekkür ederim

• Arkadaşlar 4 temmuzda bende vatan bilgisayardan QN95B 65 inç tv alarak aranıza katıldım. Ancak tv ile ilgili bir takım sorunlar yaşadığımdan dolayı samsung servis ve merkez ile 20 gündür uğraşmaktayım. Ekte bir kaç resim ekleyeciğim. Sizce bu görüntü normal midir ? Ayrıca karelenmeler sadece mavi renkte bu kadar bariz bir şekilde belli oluyor. Diğer renkler de bu kadar olmasa da az az belli şekilde.

QN95B tv kullanan arkadaşlar ölü piksel testinde mavi slaytta bu testi yaparak paylaşım yaparlarsa fikir olması açısından çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın.

Panelde sıkıntı var gibi duruyor,normalde homojen olarak dağılması gerekirken bölgesel renk farklılığı olmaması lazım.

• Digital Reaction kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Pek keyfini süremedik maalesef. Samsung işi yokuşa sürdü. Arabulucuya başvurdum. Umarım olumlu sonuçlanır. Yoksa mahkemelerde epey bir uğraşacağız.

Geçmiş olsun. Film tv izlerken gözünüz takılıyor mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

İzleme mesafem 4 metre. Bu uzaklıkta film izlerken farkedilmiyor. Ama 1-2 metre mesafede film izlerken durum belli oluyor hocam.

Anladım. Maalesef sinir bozucu bir durum. Benim de korktuğumdu. Bu nedenle 8500 e grundig 55ggu8960 aldım. Yoksa aklımda benim de 50qn90a vardı. Grundig den memnun kaldın mı diye sorarsan kalmadım ama fiyatına göre iyi diyeyim.

İyi yapmışsınız hocam. Ucuz bir ürün olsaydı bu kadar üzülmezdim belki de. Gerçi ne olursa olsun ne kadar olursa olsun sonuçta cebimizden çıkıyor bu para. Hakkımızı her halükarda aramamız gerekir. Bu devirde para kolay kazanılmıyor maalesef.

Hocam değişim gerektiren bir durum;

Darbe odaklı,fabrika hatalı veya kullanıcı hatası olarak kimyasal odaklı oluyor(silerken kullanılan kimyasal sıvı vs)

Yeni bir TV'de bu tarz bir sorun,kullanıcı hatası olamaz o yüzden hakkınızı arayın hocam gerekirse teknik olarak açıklayın durumu.

Sonuçta muhattabınız Samsung öyle herhangi bir firma değil ve sırf Türkiye yaşadığınız için böyle bir kalitesizliğe mağruz kalınmamalı.

• Digital Reaction kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Zaten 6 temmuzda tv kuruldu. 2 gün sonrasında bu durumu farkettim. Araya bayram girdiği için bu sorunun varlığını bayram bitişi olan 13 temmuzda samsung merkeze ilettim. Ürün zaten ayıplı ürün kategorisine bile girebiliyor olması lazım.

Sonuna kadar gidip bütün yasal haklarımı kullanacağım hocam.

Şikayetvarda çoğunlukla karşılanmış talepler baktığımda. Size ne dediler?

O site aklıma gelmemişti. Şimdi bir arkadaş forumdan tavsiye etti. Resimlerle beraber şikayet talebi oluşturacağım hocam.

Ben biliyorsunuz diye de söylemedim. Muhakkak yazın. Umarım kısa sürede sonuç alırsınız.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.