Şimdi Ara

2021 SAMSUNG NEO QLED (mini/micro led) ve QLED TV SERİSİ ANAKONU (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
28
Favori
75.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hocam sonuç ne oldu merak ettim. Bende de qn95b var böyle bir sorun yok panelde sorun var

• guguk kullanıcısına yanıt
    Hocam, dava usülüne uygun olarak açılmadığı için reddedildi.

Bende; normal tv izlerken bu sorun hiç belli olmadığı için uğraşmaktan vazgeçtim açıkçası.

Gerçekten çok yorucu ve uğraştırıcı bir süreç. Mahkeme işleriyle uğraşmaktan, işimden olma aşamasına gelmiştim artık.

Bir de para iadesi olsa bile seneye bu fiyatlara yeni bir tv bulmak çok zor düşüncesi de girdi aklıma.

Ayrıca tv den gerçekten çok memnunum. 4-5 sene beni götürdükten sonra bir daha bu markaya bulaşmam o da ayrı bir konu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayers! -- 13 Aralık 2022; 23:17:14 >
  • qn90a kullanıyorum. iptv öneriniz var mı? Uygulama mağazasındaki iptv uygulamalarını tavsiye eder misiniz?
  • Mayers! kullanıcısına yanıt

Rahatsız etmiyorsa takılma o zaman boşver geçmiş olsun.

• guguk kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam

Hocam son durum nedir?? 7ay geçmiş

• Arkadaşlar Merhaba,

1 Yıl önce 55QN90A almıştım Cumartesi günü kurduracağım bu model için güzel ayar yapılması lazım yoksa görüntü kötü oluyor gibi yorumlar vardı. Ürün içi hangi ayarları yapmam lazım , hangi uygulamaları kullanmam lazım ve içerisinden askı aparatı çıkmıyormuş kullanan arkadaşlar hangi aparatı satın aldı acaba ?

• Rizacan67 R kullanıcısına yanıt
    Hocam kurulumu yaptirdiniz mi memnun musunuz
  • kyazmaci468 kullanıcısına yanıt

Merhaba kurulum yaptırdım görüntü ve ses olarak güzel ama söyle aydınlık ortamda arkadaki nesneler birebir görünüyor yani gündüz bişey izlerken aşırı yansıma yapıyor. akşamlarıda siyahlar tam siyah olmuyor yani beyazın yazıların yanında aşırı parlama oluyor. bunun dışında güzel ve kullanışlı ben 20binken almıştım o fiyata göre iyi ama şu an olsa tekrar almam

Aldığınız tv’nin modeli neydi hocam.

55QN90A Panelden kaynaklı büyük ihtimalle va panel olması kötü

Millette va panel sevicisi ilginctir benim aldigim model QN85A bakalim benimki nasil cikicak hala kutuda duruyor ips panel
  • Kullanmış olduğum 75" Q70A modelinin garantisinin bitmesinin üzerinden 2 ay geçmeden panelde lekeler ve renk değişiklikleri belirmeye başladı. Bu kadar yüksek paralar vererek aldığımız cihazların 2 sene kullanımdan sonra ömrünün dolması oldukça can sıkıcı bir durum. Şikayetvar'a konu hakkında yazdım, dün servis gelerek kontrol etti ve panelde sorun olduğunu doğruladılar. Garanti bittiği için 28 bin TL panel ücreti çıkıyor. Genel merkez ile görüşerek kullanıcı hatası olmadığı için garanti kapsamına işlem yapılabilme ihtimali olduğunu söylediler. Bir kaç gün içerisinde haber gelecekmiş bakalım. Umarım üretim hatası gibi bir durumdur ve çözülebilir ve başka kimse de yaşamaz.

• Merhaba 2 yıldır 50QN90A sahibiyim 50 olan Va panel

ıışk yansıması gündüz izleyememe vb problem yok bütçe müsait se 55QN90B tercih edilir

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.