Şimdi Ara

2021 Corolla'nın yeni 1.5 atmosferiği eski 1.6'dan kötü mü- Neden tutulmaz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
53.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emekli dede arabası performans bekleyen mı var Corolla'dan Allah aşkına.

100-110 km'ye çıkarsın, frene basınca dursun yeter. Radyoda varsa tamam işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: butterfly_effect_53

Emekli dede arabası performans bekleyen mı var Corolla'dan Allah aşkına.

• 1.33 motor cidden gitmiyordu hocam rakiperi jetta focus octavia civic arasından en kötüsü belkide o yıllar için...

• Corolla Egea'yı tokatlamış helal olsun. 1.5 motor tutuldu mu tam anlayamadık ama 8 bin satışın içlerinde 1.6 olmadığına eminiz. İnsanlar 150'ye B segment Sandero Clio Egea alana kadar 50 daha verip Corolla aldı ve bence doğru olan da buydu.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrcnd

Alıntıları Göster

To Yoda

Taco Ma 2021 Corolla'nın yeni 1.5 atmosferiği eski 1.6'dan kötü mü- Neden tutulmaz 

2021 Corolla'nın yeni 1.5 atmosferiği eski 1.6'dan kötü mü- Neden tutulmaz

• Hibrit satışları Mart ayında Toyota'nın satışlarının %26sini oluşturdu. Ocak Mart döneminde ise bu oran%28.

Özetle satışların büyük çoğunluğu 1.5.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herşey bir yana Toyota motoru insanı yarı yolda bırakmaz.

Ben daha çok iç dizaynı beğenmiyorum. Benden hiç puan alamıyor. 👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Adam sahip olduğu araçla birlikte şirketin hisselerini de aldı zannediyor. 1.5 motorla Corolla bitti diye sevinip konu açmış, B segmenti Vag araçları Corolla ve Civic'den iyi demiş ama son tahlilde 3 aydır en çok satan model Corolla olmuş ve %70 üzerinde 1.5 motorla satılmış.

• 195 bine 1.5 Vısıon Multidrive sattılar kapış kapış gitti... F/P olarak geçtiğimiz aylarda piyasadaki en avantajlı araçlardandı. Şimdi fiyatlar değişti kampanya bitti ama yine de F/P olarak avantajlı bir araç...

Çok fazla Km yapmayan için 200 Bin TL civarında alınabilecek güzel araçlardan

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Hibrit satışları Mart ayında Toyota'nın satışlarının %26sini oluşturdu. Ocak Mart döneminde ise bu oran%28.

Özetle satışların büyük çoğunluğu 1.5.

Satılan %26 hybritlerin büyük kısmı da Filo kiralama şirketlerinin aldığı araçlardır zaten.

Trafikte gördüğüm Corolla Hybrid 'lerin çoğu filo kiralama şirketlerine ait.

• quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

Adam sahip olduğu araçla birlikte şirketin hisselerini de aldı zannediyor. 1.5 motorla Corolla bitti diye sevinip konu açmış, B segmenti Vag araçları Corolla ve Civic'den iyi demiş ama son tahlilde 3 aydır en çok satan model Corolla olmuş ve %70 üzerinde 1.5 motorla satılmış.

Corolla Golf değil Passat değil ona binen adam tüplü diye biniyordu. Şimdi piyasada araba yok B segment Egea alana kadar C, C'dir deyip alıyorlar ki bence de doğru olan bu.

Toyota Corolla, Egea'y tokatlamışsa doğruya doğru deyip tebrik etmemiz gerekir bende kabul ediyorum beklediğimden iyi gidiyor. Ben Civic gibi göçük faciası yaşayıp sonra fabirkaları kapatıp kaçarlar diye tahmin etmiştim.

2021 Corolla'nın yeni 1.5 atmosferiği eski 1.6'dan kötü mü- Neden tutulmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-61960E1CE

Corolla Golf değil Passat değil ona binen adam tüplü diye biniyordu. Şimdi piyasada araba yok B segment Egea alana kadar C, C'dir deyip alıyorlar ki bence de doğru olan bu.

Toyota Corolla, Egea'y tokatlamışsa doğruya doğru deyip tebrik etmemiz gerekir bende kabul ediyorum beklediğimden iyi gidiyor. Ben Civic gibi göçük faciası yaşayıp sonra fabirkaları kapatıp kaçarlar diye tahmin etmiştim.

Alıntıları Göster

Ciddi psikolojik sorunların var senin.

Altı üstü vw marka bir araç aldın diye forum köşelerinde bedava holiganlık yapıp rakip gördüğün markaları boklayacam diye kendini heder ediyorsun.

Ne oluyor şimdi akla ziyan konular açıp kendini rezil ediyorsun diye vw sana maaş mı bağlıyor? Doğuş oto aferin mi diyor?

Rakip firmalara bok attın diye satışları mı düşüyor?

Milyonlarca dolar kazanan Vw Ceo'su bile satışları artırmak için senin kadar kendini parçalamıyor.

Şu kafalara nasıl ulaşabiliyorsunuz gerçekten anlamak zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-61960E1CE

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Bekleyelim bakalım kemik yağacak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: butterfly_effect_53

Emekli dede arabası performans bekleyen mı var Corolla'dan Allah aşkına.

Puhahahah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hem bir vag grubu hem de honda sahibi olarak pazar eğlencesi kıvamında okuyorumz şu forumu...2021 Corolla'nın yeni 1.5 atmosferiği eski 1.6'dan kötü mü- Neden tutulmaz 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.