Şimdi Ara

2019 TOYOTA COROLLA SEDAN (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.856
Cevap
122
Favori
759.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sokcuuuuu

Teşekkürler yanıt için. P modunda kırmızı ışıkta beklemek pek mantıklı değil hafif dalgınlıkta kornalara maruz kalıyorsunuz (: neyseki aıto hold var zaten bunlara gerek yok ayrıca adaptif hız sabitleyici dur kalk özellikli ise önde araç varsa yine bunlara gerek yok. Lpg işi benim için önceki çağda kaldı. 1.6 atmosferik lpg yerine 1.0 turbo aracı tercih ederim ki hb de zaten 1.2 turbo var. Bu arada lpg 6 yıl kullanmış biriyim ön yargılı değilim ama avm girişiydi vs insanı kötü hissettiriyor kısa zamanda hibrit ve elektirikliler patlayacakken yaşı genç bir arabaya lpg gereksiz bütçe yoksa zaten yetersizse 5 yaş üstü lpg li araç almak mantıklı. 200 bin üstü sıfır alınacaksa tonla alternatif var toyota şart değil gider bitane bulursun turbolu az yakan araç bakarsın keyfine. 2018 Super dsg aracım vardı 150 bg olan araç sakin kullanımda ş. İçi 6.5 yakıyodu. Yani sözün özü ne lpg si arkadaşlar ya 1.2 hb corolla alın yada hibrit sedan illa sedan bineceksen küçük hacimli turbolu alternatif çok ayağına hakim olursan hepside az yakıyor vag grubu özellikle çok az yakıyor.

Ya çok haklısın...

Al bir tane 1.8 Hibrit de tüm forum rahatlasın be arkadaşım...

Tamam... burda 1.6 motor sahibi herkes e hakaret etme noktasına gelmeden al da sende kurtul bizde kurtulalım.

Hatta arkadaşa da katılıyorum aç kendine bir yeni konu hibrit corolla kullanıcıları diye, 1.6 motor kullananları ve LPG'li aracı olanları da alma sayfaya :)

Lütfen şu muhabbetin hayırlısı ile bitsin de bizde senin eleştirilerini ve tecrübe etmeden yazdığın önerileri artık okumayalım...

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan_efe

Ya çok haklısın...

Al bir tane 1.8 Hibrit de tüm forum rahatlasın be arkadaşım...

Tamam... burda 1.6 motor sahibi herkes e hakaret etme noktasına gelmeden al da sende kurtul bizde kurtulalım.

Hatta arkadaşa da katılıyorum aç kendine bir yeni konu hibrit corolla kullanıcıları diye, 1.6 motor kullananları ve LPG'li aracı olanları da alma sayfaya :)

Lütfen şu muhabbetin hayırlısı ile bitsin de bizde senin eleştirilerini ve tecrübe etmeden yazdığın önerileri artık okumayalım...

Alıntıları Göster

Arkadaşlar niye böyle yapıyırsunuz ben anlamıyorum ben burda fikrimi beyan ediyorum sizde atmosferik lpg motor var diye neden hakaret olarak algılıyorsunuz ? Duyan derki parasıyla satın alınmış bir mal değilde mucidi olunmuş patenti alınmış birşeydir. Ben hibrit alınca en iyisi o mu oluyor. Hibritide beğenmeyen çok gömen çok. Mesela mtv dezavantajı var ve bu sadece bitanesi bende bunun için 2019 bakıyorum mesela. Ama nedir bu vidasında bile fikrinizin olmadığı sadece parasıyla aldığınız şeyi bukadar sahiplenip hakaret algılama durumunuz. Vallahi pes. Hibrit corolla en berabt olanı kardeş ben onu tercih ediyorum. Belki rahatlamışsaındır. Yazdıklarımızı bir oku hak ver yada verme ama dünyalık mallara bukadar bağlanmamanı öneririm. Pardon bu öneride bizim haddimiz değil herkes kendi yolunu tutturur herkes kendş yükünü taşır diyelim ve uzayalım. Siz corolla formunda birbirinize sadece güzellemeler yapmak için buyrun girin forma yazın tatmin olun. Hayırlı akşamlar dilerim…

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şehir içi çok km yapmayan için hibrit gereksiz. Boşuna MTV öder
    Ben hafta sonundan hafta sonuna çıkarıyorum aracı garajdan LPG bile takmadım 1.6 132 HP keyifle biniyorum istediği kadar yaksın sıkıntı yok :) içinden geçerim yolda hibritlerin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokcuuuuu

Arkadaşlar niye böyle yapıyırsunuz ben anlamıyorum ben burda fikrimi beyan ediyorum sizde atmosferik lpg motor var diye neden hakaret olarak algılıyorsunuz ? Duyan derki parasıyla satın alınmış bir mal değilde mucidi olunmuş patenti alınmış birşeydir. Ben hibrit alınca en iyisi o mu oluyor. Hibritide beğenmeyen çok gömen çok. Mesela mtv dezavantajı var ve bu sadece bitanesi bende bunun için 2019 bakıyorum mesela. Ama nedir bu vidasında bile fikrinizin olmadığı sadece parasıyla aldığınız şeyi bukadar sahiplenip hakaret algılama durumunuz. Vallahi pes. Hibrit corolla en berabt olanı kardeş ben onu tercih ediyorum. Belki rahatlamışsaındır. Yazdıklarımızı bir oku hak ver yada verme ama dünyalık mallara bukadar bağlanmamanı öneririm. Pardon bu öneride bizim haddimiz değil herkes kendi yolunu tutturur herkes kendş yükünü taşır diyelim ve uzayalım. Siz corolla formunda birbirinize sadece güzellemeler yapmak için buyrun girin forma yazın tatmin olun. Hayırlı akşamlar dilerim…

Alıntıları Göster

Hayırlı akşamlar...

Aracın şimdiden hayırlı olsun.

• LPG candır gerisi heyecan çağ dışı gitmiyor denen araç 132 beygir 0-100 hızlanması 10.2 saniye daha ne olsun az yakar çok kaçar bundan iyisi Şam'da kayısı...

• arabanın en keyifli yeri performansı bu kasa 1.6 motorla efsaneler arasında yerini alır on yıl sonra.

• mcroses kullanıcısına yanıt

performans a oranla yakıt tüketimide gayet iyi ,sadece yol sesi alıyor.ciddi yalıtım yaptırılırsa o sorunda kısmen çözülebilir

• Vision hariç diğer corolla modellerinin fiyatları 8-10bin civarı artmış.

2019 TOYOTA COROLLA SEDAN

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Vision hariç diğer corolla modellerinin fiyatları 8-10bin civarı artmış.

Flame x pack 334 bin olmuş hemde 1.5

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Flame x pack 334 bin olmuş hemde 1.5

Alıntıları Göster

Neye gülüyorsun ?

• Cam krikosu ve neden olduğu sesler hakkında yığınla şikayet okudum arkadaşlar. Aynı sorundan muzdarip kimse var mı forumda?

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

bende de var, hatta benim sofor camı kırılmıstı. tekrar takarken bir işlem falan yaparlar dedim tıkırtı devam ediyor. ben de o zaman soylemeyi unuttum

Yaglama.yapiyorlarmis cozum oluyormu ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

evet hocam o sorunu yaşayan var , ilk olarak yağlıyorlar galiba tekrar devam ederse de krikoyu değiştiriyorlar sanırım

sonuç olarak düzeliyor o sorun diye biliyorum , bende henüz sorun yok 1800km de araç belki ondandır herhangi bir trim sesi de yok şuana kadar

• Boomcu kullanıcısına yanıt
    Bu sorun genelde vision pakette var galiba sizin araç ne? Bende passion x-pack var 13.500 km de hiç bir kronik sorunla karşılaşmadım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dejavu_54 kullanıcısına yanıt

olabilir , sorun yaşayanlar araçların paketini de yazdılar mı hatırlamıyorum , bende dream var herhangi bir sorun yok şuanlık

• Herkese yeniden merhaba. Aracım 2020 1.6 vision Manuel. Şu anda 23.000 km'de. 2020 yılının Haziran ayında almıştım. Temel bilgileri verdikten sonra;

Uzun zamandır, özellikle tahmini son 10.000 km'dir 3. Vites 2000 devir ve 6. Vites 3000 devirde araçta bir ıslık sesi duyuyordum. Aracı servise götürdüm, hemen her araçta var bu ses dediler ve beni geri gönderdiler. Rahatsız olmam nedeni ile sanayide tanış olduğum bir dostumun yanına gittim ve sesi dinlettim. O da şanzuman konusunda tanıdığı bir ustaya sordu ve daha aracın modelini söyler söylemez karşıdaki şahıs araçta ötme olup olmadığını sordu. O da evet deyince kronik bir sorun olduğunu, ayna mahrutiden kaynaklanıyor olabileceğini söyledi. İnternet üzerinde kısa bir araştırma ile bu yönde bir çok şikayetin olduğunu da gördüm. Şimdi servis bana böyle diyorken ben derdimi kime nasıl anlatacağım? Bu sesi benden başka duyan var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hizliyazamayankatip -- 3 Temmuz 2021; 10:35:52 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.