Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı Antalya otelleri yaz sezon konseptini 7-10kasıma kadar uzatıyor.Ultra herşey dahil isteyenler bu otellere bakabilir.Ben geçen sene 7-11 kasım Side de seminere gitmiştim.Otel tamamen dolu idi.Sahil çok kalabiliktı.5 gün denize girmiştik hiç üşümeden.Her şey dahil bir oteldi.Sadece gece 12 den sonra alkol falan ücretliydi ki biz zaten alkol kullanmıyorduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar, nisanın ilk haftası için Antalya' da balayı oteli arıyorum. Tecrübeli arkadaşlara iki sorum olacaktı:

1. Nisan için erken rezervasyonlar tahmini ne zaman başlıyor? Şuan mart için açılmış durumda ama nisana fiyat verilmemiş.

2. Balayı için önerebileceğiniz daha önce gidip memnun kaldığınız oteller hangileri?
    Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
  • Imaginations kullanıcısına yanıt
    Mart ayının fiyatlarının verilmesi kış sezonundan kaynaklanıyor .Yaz sezonu Nisan ayında başlar ve 1 ay gibi zamanda açıklarlar erken rezervasyonu

Balayı için iyi otel para gücüne bakar ,o konuda sıkıntı yok diyorsanız Belekteki otellerin çoğu kalitedir .Zaten nisan ayında denize ,ısıtmalı değilse açık havuza girilmez . nisan ayı otellerin yılın en düşük fiyatlarıdır ,voyage veya rixos otellerine bakabilirsiniz
  • arkadaşlar Kasım ayında Fethiye Ölüdeniz e gidilir mi? deniz hava nasıl olur otel bulunur mu

• Odysseus348 O kullanıcısına yanıt
    Herşey dahil belki bulunmaz belki ama şehir turu için her türlü bulunur. Deniz havası pek olmaz bence, zevk alamazsınız 10-15 Ekim sonrası tadı kaçıyor diye düşünüyorum

• emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    Ben o çılgınlığı göze alamam hocam :) sunset iyidir o zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buralar çok sessizlesti ya, herkes ETS mi bekliyor?

• emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    Daha 1,5 ay var neyi konuşalım piyasadaki otellerin çoğu ETS den, Jolly genelde ETS den geç açıklıyor setur ve tatil.com onlardan 15 gün önce diyelim zaten açıklandığında da aciklandigina pişman olacak gibiyiz:))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alikkkk A kullanıcısına yanıt
    :)) bişey olmaz yaa, basar parayı gider bizim toplum. Severiz selfie çekip atmayı

• Arkadaşlar bu boşluğu değerlendirip son 2- 3 yılda kaldığımız otelleri değerlendirsek yada daha önce yaptıysak linkini versek ...otel seçiminde faydalanırız...hatta belki bir format belirleyip o şekilde bir standart ile inceleme yapabiliriz...denizi.... aquası...yemekleri....diye başlıklar gibi...

• Bu başlık erken açıldı diye eleştirince başkan bana kızıyor ama ,şimdiye kadar yapılan muhabbet diğer 2018 bölümünde de yapılabilirdi ,erken rezervasyon açıldığın da bu bölüm en az 15 sayfa ilerleyecek gibi , vatandaşın son sayfadan başlamasın da fayda var diye düşünüyorum
  • Bu sene orange kemer planımız var, erken rezervasyonla sap kontenjanı dolmadan bir yerler bulmamız laaaaaazııımmmmm
  • Voyage özelinde konuşmam gerekirse;

bu sene Voyage Belek'te bir talep patlaması olacaktır. Tesis ciddi bir tadilattan geçirmiş olacak.

Torba, çok eskidi bence tadilat sırası orayada geldi. Belek Deniz ve yenilenmiş tesis avantajını koruyacaktır.

Sorgun korkarım denizi sebebiyle geride kalıyor. Evet Tesis çok güzel ancak deniz maalesef, sevenlerini tatmin etmekten oldukça uzak.

Çocuğunu denize de sokayım makul bir kalite de olsun diyen aileler Belek ve Torba da olacaktır kısaca.
  • İyi günler beyler 17 Haziran'da 4 gece balayı için yer arıyordum IC hotels green palace i buldum hoşuma gitti erken rezervasyon ile 4 gece tahmini bana ne kadara gelir Kasım ayından alsam

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurrsy

Bu başlık erken açıldı diye eleştirince başkan bana kızıyor ama ,şimdiye kadar yapılan muhabbet diğer 2018 bölümünde de yapılabilirdi ,erken rezervasyon açıldığın da bu bölüm en az 15 sayfa ilerleyecek gibi , vatandaşın son sayfadan başlamasın da fayda var diye düşünüyorum
    Merhabalar
    Neden kızıyim ki? yanlış düşünmüşsünüz.
    Bu konuyu açmadan önce belirli aralıklarla yaklaşık 4-5 defa sordum arkadaşlar açalımmı ?
    birkaç arkadaşımız bekleyelim dedi bekledim aralıklarla tekrar gündeme getirdim. açın dediler...yazan arkadaşlarımızda burada..
    hatta son mesajlarımdan birine bakarsanız bir inceleme vardı.. ve akabinde dedim ki ilk 2 mesaja hotel incelemelere ayıralım dedim.Ama kimselerden isteğime yanıt gelmedi.. işte ben geçen sene x hoteline gittim yazın diye.. anlatmadı..
    ama dediğinizede katılıyorum. hotel bilgisi içermeyen mesajları müsait zamanımda silerim.. temizlik yapmış oluruz..

tekrar diyorum arkadaşlar kaldığınız hoteller hakkında bilgilerinizi ilk 2 mesaja ekleyebilirim yazınızın yanınada nickini ekleyebilirim..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Imaginations

Arkadaşlar selamlar, nisanın ilk haftası için Antalya' da balayı oteli arıyorum. Tecrübeli arkadaşlara iki sorum olacaktı:

1. Nisan için erken rezervasyonlar tahmini ne zaman başlıyor? Şuan mart için açılmış durumda ama nisana fiyat verilmemiş.

2. Balayı için önerebileceğiniz daha önce gidip memnun kaldığınız oteller hangileri?
    Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
    Balayi icin avrupaya rotayi cevirin hocam ben oyle yapacagim , daha once egitim aldigim fransa ve italyayi tavsiye ederim . Detayli sehir tavsiyesi istersen ozelden yazabilirsin.

Turkiyede tatil her sene yapilir balayi icin bende otel dusunuyordum ama simdi fikrim degisti.

• HardLoveBaby H kullanıcısına yanıt
    Tam tersini düşünüyorum , Avrupa'ya her zaman gidilir, balayı yan gelip yatma yeridir yiyin için ve ... napcan bilmediğin sokaklarda kaybolup

• Geçen yıl 4-11 Ağustos'ta La Blanche Resort Bodrum'a gitmiştim. 2 kişi 5100 TL verdim, ancak 1 ay önce almıştım. Otel ile ilgili yorum paylaşılıyorsa buraya yazabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpermete -- 19 Ekim 2018; 11:33:14 >
  • HardLoveBaby H kullanıcısına yanıt
    32 yıldır Türkiye'de yaşayan biri olarak, arkadaşları Avrupa'ya Romaya balayına giden,kendi Tr de 5 tane yıldızın altında güneşlenip Baileys içen biri olarak Türkiye derim onlar memnun kalmamıştır ben buradan memnundum. Evlilik öncesi yorgunluğu ancak burda dinlenerek atlatılır, ertesi sene git 2.balayin olsun :) o otelden odaya o kahvaltı gelecek 🤗

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.