Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende 2017 ramazan bayramında orda kalmıştım çok beğenmiştik,bodrum standartı üstü.(Gecelik 225₺ gelmişti 1 ay öncesi otelden rezervasyon yaptırmıştım)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Bodrum'da daha önce herşey dahil konseptte otelde kalmamıştım, o yüzden o bölgeyle karşılaştıramayacağım. Antalya gibi değil tabi ama gidilebilir.
  • merhaba,

1-6 ekim tarihleri arasında belekte bulunan crystal waterworld resort spa otelinde konakladık 3 çift olarak gittiğimiz bu otelde hepimiz hijyenin çok önemsenmediği kanısına vardık. odalar hergün temizlenmedi ve minibarımızı bile hergün doldurmadılar. antalyay ilkkez giden ve genelde kıyı kıyı gezip pansiyon vb yerlerde kalan biri olarak bu deneyimimi yorumlamam gerekirse denizi egeye kıyasla hiç beğenmedim. ekim ayı olmasına rağmen otel çok kalabalıktı. 90% rus aileler birkaç alman ve gurbetçi türkler vardı. akşam yemeklerinde boş masa arıyorduk. havuzda ve denizde şezlonglara havlu atıp yer tuttuklarından ilk 2 gün orda bile yer bulamadık. onun dışında yiyecekleri güzeldi. içkiler ise yetersizdi. vodka bira viski dışında pek bişey yoktu. vodkanın yanında redbul bile yoktu. aquasını beğendim ancak orda da sıra oluyordu. 10 üzerinden değerlendirme yapacak olusam :

yemek :7
    hijyen :5
    içki :5
    personel :6

mart ayında 5 gece 6 gün erken rezervasyonla 1700tl ödedik.

• ENFLASYONLA MÜCADELEDE BİZ DE VARIZ!

Aralık sonuna kadar, belirli yurt içi ve Kıbrıs otellerinde %10 ek indirim ETS'de
    --------------------------------------------------------------------------------------------

ETS den mail gelmiş kışın ne yapayım indirimi ,yazın yapın ,Ayrıca pek indirimliye de benzemiyor .İlgilenen varsa göz atabilir
  • 2017 de didim aquasis te bulunduk.

Denizi havuzları aquparkı gayet iyiydi.çocuk havuzu iyiydi

Temizlik idare eder diyebiliriz...

Yemekler yine idare ederdi. İyide denmez kötüde..ama içecekler iyi değildi...içki kullanmam.asitli içeceklerden bahsediyorum...

Otelin sıkıntısı çevre düzenlemesi..açık ve çok geniş bir alanda..küçük çocuklu aileler için sıkıntılıydı...fiyat olarak uygun olursa gidilebilir bence....

2018 de IC green palace gittik. Bence deniz aqua çocuk havuzu iyiydi...özwllikde denizde çocuklarım çok eğlendi dalga sayesinde.

Yemekleri aquasise göre daha iyiydi ama yinede iyiydi diyemem.

Ama içecekler kapalı kutu ve her yerde dolaplar vardı. Bu güzeldi.

Ama otelim adına yakışır bir yeşilliği vardı..şahaneydi....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HardLoveBaby H kullanıcısına yanıt
    :) maaş dolarla mi senin hacı? Bu tatilleri yaptıracaksan forumda sana eş olmak isteyen çok adam çıkar

• İyi günler beyler 17 Haziran'da 4 gece balayı için yer arıyordum IC hotels green palace i buldum hoşuma gitti erken rezervasyon ile 4 gece tahmini bana ne kadara gelir Kasım ayından alsam

• tarsuslu1923 T kullanıcısına yanıt
    Kritik soru, bakalım ne cevaplar gelecek. Ama şu var ki sen artışı tahmin edemiyor, geçen sene 2000 TL ise 4 gece bu sene vijdanlar 2500 e razı ama sanırım tablo 3000 e yaklaşır vaziyette

• emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    Geçen sene ne kadardı acaba hocam onu ogrenebilme şansımız varmı bulamadım hicbiryerde 2.5 olursa yine iyi ama 3.5 felan çok olur gibi 4 gün için bide kaç ay önceden alacaz bişe yaparlar inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: tarsuslu1923

İyi günler beyler 17 Haziran'da 4 gece balayı için yer arıyordum IC hotels green palace i buldum hoşuma gitti erken rezervasyon ile 4 gece tahmini bana ne kadara gelir Kasım ayından alsam
    Ben geçen yıl erken rezervasyon döneminin ilk haftasında almıştım IC Green Palace'ı 26 Ağustos - 01 Eylül Arası 5 gece 2350 TL gibi bir ücret ödemiştim iptal sigortası dahil. Bu yıl erken rezervasyon döneminde (ilk hafta) üzerine %25 - 30 koyabilir kanaatindeyim. Yani bence 4 gecelik fiyat 2300 - 2500 gibi olacaktır bahsettiğim dönem için
  • 2019 bütçe tasarısından alıntı:
    Alkollü içkilerde ÖTV yüzde 23.9 artacak. Alkollü içkilerde bu yılın başında 10.5 milyar lira öngörülen gelir yıl sonunda 12.3 milyar lira olacak

erken rezervasyondan umudu kestim
  • Uzun yola gidecekler akıllarında olsun
    Trafik cezalarına okkalı zam geldi

90 km ile gidilecek yerde 140 yaparsan 1002 tl ceza
    cep teli konuşma : 225 tl

Spin’ ya da ‘drift yapana 5 bin lira ceza(burdaki arkadaşlar yapmaz tabiki:)
    makas atan ya da ters yönde gidene 1002 tl

emniyet şeridi kullanan 488 tl

sürekli sol şeridi kulannan kamyonlara 1002 tl

YAYA GEÇİDİ (YENİ UYGULAMA) Yayaların, geçişlerde araçların hız ve uzaklığını göz önünde bulundurma yükümlülüğü kaldırılıyor. Sürücülere durarak yayalara ilk geçiş hakkı verme zorunluluğu getiriliyor. Sürücüler yaya ya da okul geçitlerinin yanı sıra kavşak giriş ve çıkışlarında da yavaşlayacak. Uymayan sürücülere uygulanan para cezası 235 liradan 488 liraya çıkarılıyor.
  • ugurrsy U kullanıcısına yanıt
    Az bile en az ceza 500₺ olmalı ki trafik teröristlerinden kurtulalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ugurrsy U kullanıcısına yanıt
    Hocam alkolsüz seçeneği yokmu kullanmıyoruz cunku

• quote:

Orijinalden alıntı: tarsuslu1923

Hocam alkolsüz seçeneği yokmu kullanmıyoruz cunku
    Belki söylediğiniz tip de (islami oteller hariç)oteller vardır bilmiyorum araştırmak lazım ama ben şimdiye kadar gittiğim otellerin hiç birinde böyle bir uygulama görmedim
  • islami otellerle ilgilide bir kaç şey yazma ihtiyacı duydum .Hayatımda hiç birisine gitmedim ama bir kaçını biliyorum ,örneğin Alanya konaklı da bera otel ,belki de konaklının en pahalı otellerinin başında gelir , google yorumlara bakılabilir ahım şahım bir yer olmadığı çok şikayet olduğu görülüyor ama bu tip oteller , sık sık okul müdürleri semineri ,bilmem ne devlet kurum müdürleri semineri adı altında iyi para kazanmaktadır .

Devlet kurumları israfı önleyecekse önce böyle denize nazır otellerden elini çekmesi gerekir
  • Fethiyede güneşli olan günler normalden sıcaktır. Genelde yabancı turistler güneşli günlerde mevsim farketmeksizin denize girebiliyorlar.

Fethiyede tatil evi düşünenlere yardımcı olabilirim.

• şu olayı bana turizmci bir arkadaş izah edebilir mi ? mantığım pek almıyor .otel üzerinden rezervasyonların pek çoğu acenteler üzerindeki rezervasyonlardan daha pahalı halbuki oteller acentelere komisyon ödüyorlar .Niye böyle?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.