Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu ekonomi sayfası oldu :) 29 Ekim'de nerelere gidiliyor, topluca biseyler yapalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    Ben 29 Ekim münasebetiyle 3 günlük Çanakkale planı yapayım dedim ama ortalama bir oda-kahvaltı otel bile geceliği 150 TL'den başlıyor. Yakıt ve 3 günlük harcama ile 1500 TL civarına gelecek, o yüzden vazgeçtim.
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Fethiye Jiva düşünüyordum bende 680 otel 150 akaryakıt tutar diyordum, sayım çıktı gidemeyecek gibiyim. Ama imkan olursa gidecegim fiyat uygun mevsim itibariyle

• Anı turdan uzak durun batmak üzere yarın konkordato ilan ederse şaşırmayın.
    Twitter'da tourism today hesabını takip ediyorum güncel turizm haberlerini paylaşıyorlar.

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 15 Ekim 2018; 14:7:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen yıllar da 29 Ekim de Kemer de bulunmuştum .Denize giren 3-5 çılgın Rus harici kimseyi görmedim . Açık havuza giren hiç kimse yoktu ama malak gibi saatlerce şezlongda yatıp güneşlenen çoktu :)

29 ekim daha önce görmediğin yerleri gezmek için olabilir veya para sağlamsa 1 kasımda belek otellerinin bazıların da iyi düşüş olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Anı turdan uzak durun batmak üzere yarın konkordato ilan ederse şaşırmayın.
    Twitter'da tourism today hesabını takip ediyorum güncel turizm haberlerini paylaşıyorlar.

Erken rezervasyon açıldığın da ANI turun durumu da netleşir .Bazı oteller sadece Anı Turla çalışıyor ismi geçen otel gibi (ki haber de yeni sezon da tatil comla çalışacağını söylemiş) Bodrum daki armonia holiday ve diğerlerine bakmak gerekir ,anı turla çalışan kaliteli otellerin (özellikle belektekilerin) sayıları iyice düştüyse uzak durmakta fayda var .

Geçmişte gezi net isminde acenta vardı ,birden bire küt diye battı ,milletin parasınıda vermediler

• 29 ekimde bolu yedigöller , abant , gölcük vb gidilebilir..

Tabloluk fotolar çekebilirsiniz. Güzelde doğa turu olur

Titanic Deluxe Bodrum düşünüyordum ben de ancak kışın konsept değişiyormuş. Yabancı içkiler ekstra anladığım kadarıyla. Oyle olursa vazgeçerim. Normal bir herşey dahil otelden çok farkı kalmaz.

• extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt
    Titanic belek bakabilirsiniz, kışın da iyi konsepte sahip diye duydum. Kapalı havuzu da olabilir bakmak lazim. Bir arkadaş var işyerinden kışın gider genelde 3 gün 1000 TL idi geçen kış bende bakmıştım, yalnıs hatirlamiyorsam

Sağolun hocam. Yeni bebeğimiz oldu İzmir'den çok uzaklaşamiyoruz maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: extraordinaryman45

Titanic Deluxe Bodrum düşünüyordum ben de ancak kışın konsept değişiyormuş. Yabancı içkiler ekstra anladığım kadarıyla. Oyle olursa vazgeçerim. Normal bir herşey dahil otelden çok farkı kalmaz.
    1 kasımdan sonra Bodrum da 1 tane numunelik bile her şey dahil konseptinde otel kalmıyor voyage bile oda kahvaltıya dönüyor .Shafter in önerdiği iyi bir teklif istanbullular niye karadaniz tarafını falan düşünmezler .Amasra dan girip Batum a kadar gideceğim diye bazen düşünüyorum ama ,oralara hiç gitmedim arabanın motor hacmi küçük sorun yaşar mıyım diye de bir taraftan da tırsıyorum :)
    küçük bebeğiniz var tatile mi gidilir kış günü ... Derler :) büyükler , ama aldırmayin siz gidin

• Çenem açıldı biraz daha yazayım bari .Bu istanbullu arkadaşlar merak ediyorum hiç çatalca ,ötesi ,bin kılıç ,saray ,kastro plajı taraflarına gittiler mi ,şimdiki durumu nedir bilemem ama 25-30 sene önce gerçekten harika yerlerdi ,bir taraf orman ,diğer taraf akarsu ,bir yan da deniz muhteşem bir manzara ... kastro plajı denilen yer hala gözümün önünden gitmez pırıl hırıl akvaryum gibi deniz
  • ugurrsy U kullanıcısına yanıt
    Akaryakıtlar bu denli pahlıyken arabayla uzun yol yapıp arabayla tatil yapmak hiç mantıklı değil ekstra yorgunluğuda işkenceye dönüştürür.

Ege bölgesinde ekim sonrası tek herşeydahil europhia hotel seferihisar var fakat o da bugün paylaştığım gibi sadece anıtur anlaşmalı ve anı tur şuan uzak durulmalı mağduriyet şikayetleri çok fazla,direk otel ile iletişime geçmelisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Akaryakıtlar bu denli pahlıyken arabayla uzun yol yapıp arabayla tatil yapmak hiç mantıklı değil ekstra yorgunluğuda işkenceye dönüştürür.
    Kendi adıma yazmıştım dostum .Emekli birisiyim ,benzindir ,şudur budur neticede toprağa doğru gidiyoruz:) bu saatten sonra bütçeyi sarsmadıktan sonra(kredi çekip tatil yapmadıktan sonra anlamına) benzini falan düşünmenin anlamı yok şahsım adına
  • Bu herşey dahil çok mu taktik biz milletçe ? Deniz kenarı ve yaz ayı değilse otel herşey dahil olmasın zaten, odada tikilmayalim, yürüyelim gezelim dolaşalım. Haa olay içki içmek, kafası ayık gezmemek falansa anlarım ama , onun içinde değmez yaa

• quote:

Orijinalden alıntı: emindoner09

Bu herşey dahil çok mu taktik biz milletçe ? Deniz kenarı ve yaz ayı değilse otel herşey dahil olmasın zaten, odada tikilmayalim, yürüyelim gezelim dolaşalım. Haa olay içki içmek, kafası ayık gezmemek falansa anlarım ama , onun içinde değmez yaa
    İçki deyip geçme Dünyanın en pahalı alkollü içkisi bizde .Amerika daki rakı fiyatlarını inceledim emin ol bizdekinden pahalı ,youtubeden videosu var yeni güncel ,viskiyi ,diğer içkileri yazmaya gerek yok ,dünyanın en pahalı birası bizde ,Almanlar birayı çok sever ,yarı yarıya ucuz ve bizdekinden kaliteli
    Böyle bir ülkede yaşıyoruz
  • bizdekinden pahalı=bizdekinden ucuz olacaktı ,Ta 10 bin km öteye rakı gönderiyoruz ,adam üzerine karını koyuyor ve Türkiyedekinden daha ucuz rakı satıyor ,nasıl bir ötv dir ?
    Kapalı havuz yok sanırım hocam bu otelde ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.