Şimdi Ara

2019'da iphone 6s almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1- Sıfır iphone 6s aldığım zaman ios 13 güncellemesi gelmezse fiyatlar yarı yarıya kırılır mı ?
    2- 2500 TL gibi bir para vererek almayı düşünüyorum. 32 GB olan modelini.
    3- İOS 13 güncellemesi gelecek mi bilgisi olan var mı Haziran 2019 da gelecek denmiş de yani bir açıklama bulamadım hangi cihazlara gelecek?

• Alınır
  • 2500 lirayı çöpe atmak isteyen varsa alabilir elbette
  • neye göre çöp, halen daha canavar gibi calısıyor telefon
  • Şartları zorlayabilirseniz iphone 7 alın derim, herşey için gayet yeterli bir cihaz..
    Aklımda kaldığı kadarıyla ios 13, 6S'e gelmeyecek, 7 de İOS 13'le son güncellemesini alacak..
    Nette araştırın, kaynak bulursunuz..
  • 7 almak daha mantıklı
  • İos 13 güncellemesinin gelmeme gibi bir ihtimali yok. Fakat arkadaşın dedigi gibi şuan onun sıfırını almak 2500 liraya çöpe atmakla eş bana görede.

Yarın öbür gün satmak istediginde normal fiyatından daha ölü bir fiyata satabilirsin.

7 almak daha mantıklı 2-3 aylık temiz birşey bulup.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2017 yazdan beri 6s kullanıyorum 10-11-12 sürümlerinde 2500tlyi çöpe atmak gibi olur hızı falan iyi ama 2500e sıfır alacağına 2. elini 1800e al çok daha mantıklı
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Telefon gayet hızlı hatta 5s bile kasmıyor fakat kasası çok eskidi. Güncelleme ömrü azaldı. Elimdeki telefon taş devrinde kalmış gibi geliyor iphone x’i elime aldığımda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ikince el temiz 7 al o fiyatlara 6s 14 bile alabilir 5s 12 yi aldı 13 almama gibi bir ihtimal yok ben 7 aldım sıfıra 3000 tl ödedim 10 ay önce home butonu kamerası hoparlörü 6s göre daha iyi benim yaşadığım sıkıntı şarjı az gidiyor telefonu yoğun kullandığım için ve jak girişi olmadığı için şarjdayken kulaklık takamıyorum ama illa sıfır diyorsan 6s de 2 sene götürür seni üzmez ios 12 de cihaz hala hızlı ve 2 yıl sürüyor ios ta uygulma desteği güncellemesen bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef sıfır alınacak bir telefon değil artık. Kendim kullanıyorum ve gayet memnunum. Tavsiye de ederim ama 1800 filan verip ikinci el almak kaydıyla.
  • Teşekkürler yanıtlar için

• Ben 5s kullanıyorum stabil çalışıyor 6s elbette iyidir üzmez lakin eskidi biraz yeni alıyorsan biraz daha yeni modellere bak

• anteplee35 kullanıcısına yanıt
    M4 aqua kullanıyordum onda sıkıntı yaşadım ana konusunda yazdım bilen bilir.Biraz emanet z5 kullandım.Bir süre önce iphone 6s aldım.
    İos 11 de kullanıyorum.İkisi de aynı dönemde çıkan amiral gemileri.
    Ama 6s yağ gibi akıyor.Program açılışları falan çok çok iyi z5 e göre.Bu 2000-2500 bandındaki android telefonlardan da hızlı(işletim sistemi farkını hissedebiliyorsunuz).Her oyunu çok rahat şekilde oynatıyor.Telefon çıkalı 3 yılı geçti ama performansı yönünden günümüz telefonlarından hiçbir eksiği yok.

Batarya performansı biraz zayıf.Kamerası o banttaki telefonların bir, iki tık altında diyebilirim.İos'u pek sevemedim.Bildirim ledi yok.Hafıza kartı takılmıyor.Bana göre eksileri bunlar.

Küçük ve hızlı bir telefon istiyorsanız gönül rahatlığıyla alınır.

(Şahsi düşüncemse 1-2 saniye programın erken açılması pek önemli değilmiş.Bunun ömrü dolduğunda giriş seviyesi telefon alırım.)

• Çok iyi bir tercih bence hala cok seri bir ios deneyimi veriyor

• Her ne kadar şuan çok hızlı olsa da yaklaşık olarak 4 senelik bir cihaz eğer ios kullanmak istiyorsanız iPhone 7 daha mantıklı bir seçim olur ama Android de kullanabilirim diyorsanız Mi8 Lite 2000 TL civarlarında iyi bir cihaz.

• Temiz ve az kullanılmış iphone 7 al hocam o fiyata.Her türlü bulursun ve daha mutlu eder

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.