Şimdi Ara

2019 1.5 150 Ps Golf Highline

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu araç için 184.000 ₺ civarı fiyat aldım
    Sizce değer mi diger 2.El premium araçlara baktım çoğunluk 2016 kodel civarı bu parada
    Max üst sınırım 185.000₺
    Arabadan anlayan arkadaşlar yardım etsin lütfen

• 13,000 KM DE BMW ONE EDİTİON aldık hocam 195 e . 2019 model .araştırın bence golfe o para verilmez.
  • TurkkoEren kullanıcısına yanıt
    Hocam üst sınırım 185 bin
    golfte bsyi sıfır için bu fiyatı verdi çok kararsızım ne yapacağımı bilmiyorum kafam çok karıştı
  • ACSACS kullanıcısına yanıt
    bu motoru kullananlar daha iyi bilgi verirler. bENDE 1,2 Tsi var. Paket olarak golf güzel bir araba ama o kadar . Heyecan . His yok . Dinamiklik yok . Kriterler bunlar ise almayın.
  • 185 e superb alırsın golf de neymiş 1.5tsi ay içinde veya kasımda gelir.
  • TurkkoEren kullanıcısına yanıt
    1.2 Tsi yakıt konusunda nasıl hocam çok yakıyor mu ? Şehir içi ve şehir dışı verileri ortalama ne kadar ?
  • Bari yenisini bekle; yoksa ciddi ciddi pişman olursun kasası değişmiş sıradan C segmenti bir araca bu kadar para verdiğin için. Kısaca alınmaz.
  • Alınmaz.Fiyat çok yüksek.Zararı büyük olur.
  • hocam alma diyorum ama araç fiyatları günden güne artıyor komşumuz 2017 de highline golfü 134 e aldıgında vay keriz dedik 2 sene sonra 140 2. elini düşürebilir miyiz dedik ama bundan sonrada böyle mi olacak o soru işareti ama kasa degişiminden önce alınırsa zarar ihtimali olabilir birde bence aralıga dogru bi kampanya yapıcaklar ya ötv indirimi gibi bişey yada geçen yaptıkları gibi sıfır faiz en olmadı yeni kasa gelicek diye araç net fiyatta indirim bence şimdilik bekleyebilirseniz bekleyin illa araba alıcam diyorsanız piyasa arabası alın 1-2 lira aşşa düşürünce satabileceginiz bi araç kampanya olunca hemen satıp alırsınız
  • Bende tsi highline cam tavan kombininde istiyorum. Neredeyse 5 yıllık hayalim ama fiyatlar öyle saçma yükseldi ki alsam eminim daha berbat hissedeceğim o paraları verdiğim için..
  • Lynefaynel L kullanıcısına yanıt
    Adana şehir içi klimalı kullanım 7.7 . Uzun yolda klimalı 100 km sabit hız 5.2 yakıyor. Genel olarak sessiz az yakan motor. Sakin kullanılırsa az yakıyor . Basmaya kalkarsanız o zaman hacmini unutuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellori Hazretleri

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-pinar-dan-2018-bmw-ic-dis-m-paket-boyasiz-km-11,452-shadow-paket-745504115/detay
    en mantıklı yorum ve bu paraya en mantıklı araç
  • 2 ay içinde benzer rakamlara yeni kasa golf 8 alabilirsiniz. Bence bekleyin.
  • Sıfır alacak adama neden ikinci el önerilir anlamıyorum. Bu bütçede ikinci el önerilirse dünya kadar seçenek çıkar karşınıza. Sıfır her zaman sıfırdır. İlk sen binersin. 2. el 15bin km nasıl kullanılduığı belli olmayan arabayla ben sıfır arabayı kıyaslamam.
  • ikinci el olsun düzgün olsun ve bence dizel olsun. Golf de olur audi de bmw de fark etmez. yeter ki o paraya buna vermeyin.
  • Style donanım 1.5 dizel 130 hp otm 308 veriyorlar 140bine. Golfün yeni kasası geliyor, fiyatları hala yüksek. 169a a3 veriyorlar. O da daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkkoEren

bu motoru kullananlar daha iyi bilgi verirler. bENDE 1,2 Tsi var. Paket olarak golf güzel bir araba ama o kadar . Heyecan . His yok . Dinamiklik yok . Kriterler bunlar ise almayın.
    Tövbe bismillah hocam sen nasıl VW kullanicisisin Normalde her bir noktasini öve öve bitirememen lazimken baya vasat yol tutuşu ve yine baya vasat sürüş hissinden bahsediyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkkoEren

Adana şehir içi klimalı kullanım 7.7 . Uzun yolda klimalı 100 km sabit hız 5.2 yakıyor. Genel olarak sessiz az yakan motor. Sakin kullanılırsa az yakıyor . Basmaya kalkarsanız o zaman hacmini unutuyor.
    100 km sabit hız 5.2 ye az yakıyor mu diyorsunuz

Ben de Adana şehir içi sürekli kullanıyorum Clio 4 dci ile 5 i bile görmüyorum ki 5 li değerler çıkınca canım sıkılıyor çok yaktı aracım diye.

Durun ben gidip bi aracımı öpüp geleyim kıymetini daha çok anladım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.