Yüzbaşı
31 Ekim 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 53 (Bu ay: 3)
Gönderileri

Arkadaşlar, 1 haftadır aracımın motorundan gelen bir ses var. Periyodik bakımı dün yapıldı. Ses yine geliyor ama her zaman değil. Sizce neden kaynaklı olabilir? Şimdiden yardımınız için teşekkür ederim.

Popüler telefonların batarya testi (karşılaştırmalı): Redmi Note 8 Pro sonuncu.
M31 (2490 TL) aldım.

Dün sipariş verdim hepsi burada da ve amazon da fiyatlar düşmüş düşünen arkadaşlar varsa tavsiye ederim. Oyun oynamam benim için özellikle de ekran ve kamera özellikleri kalitesi ve tabiki efsane bataryası (6000 Mah) almaya iten güç oldu.
Arkadaşlar halihazırda 4 yıldır kullandığımız mi5 bizim ufakligin yere çakması sonucu ekran sizlere ömür bu telefon gibi boyutu 5 -5.5 inç civarı Cebe sığacak Cep telefonu tavsiyesi verebilir misiniz?

3 bine kadar çıkabilirim. Batarya ve kamera önemli, oyun asla oynamam günlük sosyal medya haber takipleri ve konuşma mesajlaşma amaçlı kullanılacak. Şimdiden teşekkür ederim.
Evet arkadaşlar benzine gelen indirimler olsun lpg ye 95 krs indirim gelmesi olsun eyvallah da motorin üvey evlat mı yahu
Evet ustalar dizel litresi 6.5 TL benzin 7 dersek,
Yıllık 18000 km için b segment araç tavsiyesi istiyorum konfor kalite önemli değil. 2 çocuk ve 2 yetişkin toplamda 4 kişi binecek, ailecek minyon kişileriz sadece baba olarak ben 1.73 boyundayım en uzun.
C segment alma imkanım var ama B segment araç şehir içi ve park kolaylığı yönlerinden ve tabiki yakıt tasarrufu yönünden çok daha avantajlı geliyor.

Halihazırda Clio 4 dci aracım var ama can sıkıntısı ve birazda farklı marka araç deneme isteği ve elbetteki model yükseltme arzumuz var.

Daha çok turbo benzinli mi dizel mi ikilemi yaşıyoruz.

18 bin km yol için hangisi karlı olur? Araç en az 5 yıl kullanılacak.
Hakkında
Forum İmzası:
Renault Clio 4 dCi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 581
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 260 (Bu ay: 1.186)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 706 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.