Şimdi Ara

2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.850
Cevap
127
Favori
207.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.booking.com/s/34_6/0275d1a6 bu link ile %10 indirim alabilirsiniz.
  • sherwood otelleride fiyatlarını açıklamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

quote:

Orijinalden alıntı: melo1903

Herkse merhabalar ,

porto bello resort spa oteline giden kalan deneyimlerini paylaşabilecek arkadaşlar cevaplayabilir mi?

önerileriniz doğrultusunda rezervasyon yapılacaktır.

2012 yılında kalmıştım bu otelde. Açıkçası pek beğenmemiştim. Havuzu çok ufaktı. Animasyonları vasattı. Denize yaya alt geçidini kullanarak geçiyorsunuz. Fiyatı uyguna gelir ise düşünebilirsiniz. Fazla para verilecek bir otel değil.

Otel dar bir alanda ,tek havuzu var büyük sayılmaz ,denizi konyaaltı denizi fena değil ama plaj çakıl ,ayrıca çoğu gün düğün var otelde , yemekleri güzel ,kısacası yaz tatili için tavsiye etmem ama sezon dışı Antalyayı gezmek istiyorum falan diyorsan kalınabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

quote:

Orijinalden alıntı: melo1903

Herkse merhabalar ,

porto bello resort spa oteline giden kalan deneyimlerini paylaşabilecek arkadaşlar cevaplayabilir mi?

önerileriniz doğrultusunda rezervasyon yapılacaktır.

2012 yılında kalmıştım bu otelde. Açıkçası pek beğenmemiştim. Havuzu çok ufaktı. Animasyonları vasattı. Denize yaya alt geçidini kullanarak geçiyorsunuz. Fiyatı uyguna gelir ise düşünebilirsiniz. Fazla para verilecek bir otel değil.

aslında 7mayıs giriş 11 mayıs çıkış 4 gece için (2 kişi) 1250 tl fiyat verdiler.

mevcut oteller arasında fiyat güzel ama yemekler eğlence vs nasıldır yada bu fiyatlarda daha güzel alternatifler var mıdır araştırıyorum , kasım ayını bekliyorum açıkçası .

antalya tarafında hiç tatil yapmadım , normalde ayvalık altınoluk akçay tercihim ama deniz soğuk olduğu için bu sene güney tercihim ..

• melo1903 kullanıcısına yanıt
    O tarihler Antalya'da soğuk olur yaz gelmiyor o tarihde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

O tarihler Antalya'da soğuk olur yaz gelmiyor o tarihde.

haklısınız ama o tarihlerde ege daha soğuk olur güneye göre ,ramazandan önce kaçamak düşüncemiz , kurban bayramından önce (asıl yaz tatilini )ayvalık/sarımsaklı yapacağız orada yazlık var arkadaşların ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssfea

sherwood otelleride fiyatlarını açıklamış

Link verir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: radapaz

quote:

Orijinalden alıntı: ssfea

sherwood otelleride fiyatlarını açıklamış

Link verir misiniz?

mail atmıştım fiyatlar belli oldu diye mail geldi 444 88 07 numarayı aradım ordan öğrendim 5600 cıvarı fiyat verdı 8 gece temmuz 1 9
  • ssfea S kullanıcısına yanıt
    Acenta fiyatları kampanyalı olur büyuk ihtimalle bu fiyatlar acentalara revize edilip gönderilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkürler Club Kemer için mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: radapaz

Teşekkürler Club Kemer için mi?

breezes resort için kemer 6400 dedi galiba
  • Bonubon gibisi gelmez herhalde bir daha. Bu konuya baktıkça aklima gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: ariferd

Otellerde yuzde elli indirim kampanyasi var (ucretsiz) bilgi icin mesa atabilirsiniz:)

Merhabalar

Mesaj yoluyla bilgi vermeyin ,buradan isterseniz böyle bir bilgi verin, herkes bu durumdan yararlansın..Bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

quote:

Otellerde yuzde elli indirim kampanyasi var (ucretsiz) bilgi icin mesa atabilirsiniz:)

Merhabalar

Mesaj yoluyla bilgi vermeyin ,buradan isterseniz böyle bir bilgi verin, herkes bu durumdan yararlansın..Bekliyorum..

Merhaba hocam. Burdan bilgi verince kac kez mesajimi sildi yöneticiler. Yazarsam engellerler Ancak ozelden yardimci oluyorum. Booking ile rezervlerde gecerli bu dediğim. Isteyen varsa ozelden yazabilir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

quote:

Merhabalar

Merhaba hocam. Burdan bilgi verince kac kez mesajimi sildi yöneticiler. Yazarsam engellerler Ancak ozelden yardimci oluyorum. Booking ile rezervlerde gecerli bu dediğim. Isteyen varsa ozelden yazabilir

Merhabalar
    Silmekte haklılar çünkü bu tarz mesajları yazdığınız konu kişi ya da kişilerin konaklama tesisi hakkında bilgi ve öneri ve tecrübelerini paylaştığı birde x hotel şu kadar kampanyada ben gittim güzel yada iyi değil dediği bir konudur.Burada kişisel satış ya da booking kodu vs gibi paylaşımlara müsade etmiyoruz.Anlayışınız için teşekkür ederim.

3 sene once club kemerde konaklamistim neredeyse o tarihlerde yari fiyatına, anlasilan fiyati cok yukseltmisler ve 6400 luk bir otel oldugunu düşünmüyorum. Tatil köyü kivaminda yemekleri orta derecede havuzlari ve aquasi güzel bir otel denizin hertarafinda kayalar var tedirgin oluyor insan .
  • Gelecek yıl ramazan bayramı 15 hazirana denk geliyor o tarihte havalar serin oluyor ve deniz soğuk oluyor genelde ki bu kurban bayramında bodrumda su buz gibiydi giremedik bu sebebden temmuz aynın ilk haftası tatile gitmek daha mantıklı geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 27 Ekim 2017; 12:38:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Ben de ramazan bayramı sonrası Bodrum a tatil planlaması düşünüyordum,geçen yıl haziran sonu gitmiştim,denizde güzeldi,havalar da.15 haziran civarında Bodrumda geçen yıl bulunmuş arkadaş var mı?deniz nasıl oluyor?ya da tatili Kurban Bayramı tatiline,yani Ağustos sonuna planlıyacagım.
    Ek olarak Bodrum da Voyage Torba ya alternatif olabilecek, önereceginiz otel var mı?1 yaşında ve 5 yaşında 2 çocuk olacak İnşaallah.
  • ccopur C kullanıcısına yanıt
    Vogue hotel veya Hilton sarıgerme olabilir

• Titanic deluxe bodrum
    Rixoss premim bodrum
    Vogue bodrum

fiyatlar açıklanmış
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.