Şimdi Ara

2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.850
Cevap
127
Favori
207.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kepirlikerem

Biraz araştırdım da gerçekten çok güzel bi otele benziyor. Yorumları da çok iyi. Kesinlikle değenlendirmeye alacsğım bi otel olacak :)

Neden hocam, olumsuz düşüncen nedir ?
    Benim gittiğimde de öyleydi yorumları. Yemekleri çok kötü animasyon rezil, otel alanı küçücük, içecek kalitesi leş servis çok kötü. Denize gitmek için yol geçmek gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolasın hocam eledim o oteli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kepirlikerem K kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi 2 aile ( 4 kişi 1 bebek) 26-29 tarihlerinde crystal Sunset oteline gidiyorum. Şimdiden bir yorum yapmam mümkün değil fakat olumlu şeyler okudum. 3 gece için 2 kişi 1280 TL ödedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurrsy

Dürüst olmak gerekirse şöyle bir durum vardır: Açık açık yazayım,hiç kimse erken rezervasyon yapmadan beğendiği bir oteli söylemez .Eğer söyleyip tutulursa fiyatı artar o da arkasından bakar

ama sonradan söylerse ve tutulursa ,otelin fiyatı artar paralel olarak kalitesi de artar ,netice de kendisi karlı çıkar bu işten
    Bu nasil bir sacma mantik ama malesef azda olsa boyle insanlar var.

Bu arada erken reservasyonlar acilmadan 2019 konusunu aktif edelim serkan hocam f/p olarak guzel bir otel var , degerlendirmesini yapacagim.

• Benim de aklımda şu an 2 otel var hocam. Ya Crystal Sunset ya da arkadaşın dediği Jiva Beach.

Jiva'nın da yorunları ve olanakları çok iyi görünüyor. İkisinden biri için bugün yarın rezervasyon yaptırıcam.

Sunset'de gidersek tanışamak dileğiyle..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Fethiye güzeldir, bilmiyorum nerede yaşıyorsunuz LP ama. Kordonunda yemek sonrası güzel yürüyüş yapılır :) bı kaçamak yapılıp Ölüdeniz görülür, faralya dağlarına çıkılır araçla manzaraya karşı soguk bı şeyler içilir :) canım çekti valla. Ahh ulen iş, sayın olmasa ne güzel olacaktı...

Tabiki Sunset'e karar verirseniz tanışırız. Kepirtepe mezunumuzunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardLoveBaby

Bu nasil bir sacma mantik ama malesef azda olsa boyle insanlar var.

Bu arada erken reservasyonlar acilmadan 2019 konusunu aktif edelim serkan hocam f/p olarak guzel bir otel var , degerlendirmesini yapacagim.

Alıntıları Göster
    Merhabalar

2019 konumuz aktiftir..
  • 2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) Adlı konumuz aktiftir.

https://forum.donanimhaber.com/2019-f-p-tatil-firsatlari-ana-konu--134723410#134723410
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.