Şimdi Ara

2016 MTV (2.Taksit) Kampanyaları - Tüm Bankalar(1 Agustos Son Gün) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
36
Favori
19.211
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Worl karttan 100 20 puan ne zaman yatacakti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adios kartimla odedim internet bankaciligindan. Opet kampanyasi icin sms geliyor mu işte "opet kampanyasina katilimimiz alınmıştır 100 tl akaryakit aliminiza 20 tl extre indirimi" diye ?

31 temmuzda odedim mesaj falan gelmedide. Alsammi bugun akaryakit

• Ben talimatlara uygun olarak mobildeb odedim bana da gelmedi msj vs. Cok tereddutteyseniz arayip sorabilirsiniz

• Bonus kredi kartı ile odedim ancak genpaailem ailem için ℅25 indirim kodu gelmedi. Kullanamayacak olan varsa talibim...

• Yapı kredi 20 tl opet kampanyası agustosta alim yapiyordum onu hatirliyorum ancak indirim ne zaman yansıyacaktı?

Mobildeyim belki ondan açılmıyor ancak internette detaylari bulamiyorum sanirim kaldırmışlar

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    23 Eylul

• Gs_KuRTuLuS kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim.puan degil indirim yapilackti dogru mu hatırlıyorum hocam?

• [escobar] kullanıcısına yanıt
    Mesaj falan yok hocam. Direk alin 100 lira yakıtı 23 Eylul de 20 lira indirim yansır.

• Paraf günüm ile %5 iade alabilen oldu mu? Bana iade yatmadı. Şikayet oluşturdum olumsuz dönüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilsultan -- 9 Ağustos 2016; 10:55:44 >
  • kizilsultan kullanıcısına yanıt
    Bende buraya bakıp işlem yaptim ama olmuyormuş. Vergi odemesine geçerli olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Bende buraya bakıp işlem yaptim ama olmuyormuş. Vergi odemesine geçerli olmuyor.

Tahmin etmiştim hocam zaten arkadaşlar öyle yazdığı için parafı kullandık gereksiz bi haraket olmuş. Teşekkür ediyorum. İyi geceler.

• arkadaşlar benim hem world hem opet kartım var. bu yapıkredi kampanyasında world card ile böldürdüm mtvyi. şimdi 100 tlye 20 tl indirim uygulanacak kart da world kart mı olacak yoksa opet kart mı?
  • vakıfbank vergi ceza ödemelrinde 3 taksit kampanyası vardı. Öncek MTV yi ödememiştim. Ocak temmuz MTV 3 tane trafik cezası ödedim. Hepsini üçe bölümüştü:)
  • Selam. Yapikredi worldcardla odeyip opetten yakit alip ekstrede indirim alan var mi? Ben talimatlara uygun alisveris yaptim ekstrem geldi indirim vs gozukmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bha41

Selam. Yapikredi worldcardla odeyip opetten yakit alip ekstrede indirim alan var mi? Ben talimatlara uygun alisveris yaptim ekstrem geldi indirim vs gozukmuyor.

Bende de yok bizi yedi ykb

• Ayın 23 ünde

• Duzenleme. Simdi okudum ayrintili olarak sartlari.23eylulde yansitilacakms ekstreye. Yeni ekstrede yapacaklar o zman indirimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bha41 -- 18 Eylül 2016; 6:34:09 >
  • Yapı Kredi ilk üçkağıdını bana yaptı sanırım
    Sitesinde tüm yazanları yapmama, hatta opette yapı kredinin posunu kullandırtmama rağmen indirimi yapmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda "akaryakıt posu değil market posu kullanmışsınız" yazıyor. sanki ben kullandım. "sitede yazmıyor" diyorum, dinlemiyor. Kısacası kartın çekildiği pos market ise ödeme yapmıyormuş yapı kredi efendiler.
    Birkaç yere yazdım bakalım ne diyecekler.

• Ben de gorustum simdi mh ile. Teknik bi aksakliktan dolayi yansimamis indirimler bu haftaici yansicakmis. Sizin dediginiz market akaryakit olayini da sordum benimki akaryakit gozukuyormus. Bekleyip gorucez.

• Yapı Kredi, MTV-OPET kampanyasının 20 TL indirimlerini yatırmış.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.