Şimdi Ara

2016 MTV (2.Taksit) Kampanyaları - Tüm Bankalar(1 Agustos Son Gün) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
36
Favori
19.210
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Neo kartımın üzerindeki numaralar silik, ne yapmam lazım?akbank ın 4442525 i aradım, kart bilgilerinizi burdan göremiyoruz, dedi. Ne yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kapisiz -- 30 Temmuz 2016; 13:54:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parafly kartınızla kampanya ile ilgili kriterleri taşımadığından bahseden bir mesaj geldi
  • ykb worldcard ile mobil şubeden mtv yi bugün ödedim. opetten 20 tl indirim kazandım mı şimdi ve ne zamana kadar yakıt alırsam geçerli?

• quote:

Orijinalden alıntı: ceramicer43

quote:

Orijinalden alıntı: ruf

Paraf'tan Temmuz Ayinin Son Firsati, size ozel 50 TL ParafPara! 31 Temmuz'a kadar Paraf ile toplamda 500 TL ve uzeri alisveris yapin TAM 50 TL ParafPara kazanin! Kampanyaya katilmak icin hemen simdi AYSONU yazip 3404'e gonderiniz! Detay:http://url.parafcard.com.tr/KO Kampanyalarimizla ilgili ucretsiz sms almak istemiyorsaniz RET yazip 3404'e gonderebilirsiniz. Mersis: 0456000468500132

Bugün geldi.
    627.5 TL ödeyip 50 TL puan kazandım. Bir deneyin,mesaj gönderme ücretsiz.
    Tebrikler! Paraf ile 50 TL ParafPara kazandiniz. ParafParanizi 15.08.2016 saat 23:59 a kadar kullanabilirsiniz.

Hocam mesaj attım bana ;Paraf kredi kartınız ile ay sonu kampanyasına kaydınız alınmıştır..diye bir mesaj geldi sadece..size de oylemi gelmişti..bir de paraf gunumuzu ayarlasak oradan da 20 tl gelirmi...yardımcı olurmusunuz..

Evet bana da öyle gelmişti.
    Parafgunu olmuyor diye biliyorum vergi ödemelerinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: plutonium35

ben memnun kalmadım kısa sürede koruma falan kalmıyor 2-3 hafta.

Teşekkürler, iş başa düştü o zaman.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akbank Neo kartla gib nin sitesinden mtv mi ödedim. 50 tl üzerine 25 tl bonus+ bana özel 10 tl bonus yüklendi. 59 tl ödeme için 35 tl bonus gelmiş oldu. Gayet kârlı iş.

• quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

ykb worldcard ile mobil şubeden mtv yi bugün ödedim. opetten 20 tl indirim kazandım mı şimdi ve ne zamana kadar yakıt alırsam geçerli?

Merhaba;

Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr, Yapı Kredi Şubelerinden veya ATM'ler üzerinden yapılan MTV ödemelerinde OPET'te yapılan 100 TL harcama sonrası 20 TL ekstre indirimi kazanımı olmayacaktır.Kazanılan ekstre indirimi 23 Eylül tarihinde yansıtılacaktır. 01-31 Temmuz 2016 tarihleri arasında motorlu taşıtlar vergi ödemenizi; Yapı Kredi İnternet Şubesi, Mobil Şube veya Yapı Kredi Ödeme Merkezi'nden gerçekleştirebilirsiniz. OPET'ten 20 TL ekstre indirimi sadece İnternet Şubesi, Mobil Şube veya Yapı Kredi Ödeme Merkezi'nden yapılacak motorlu taşıtlar vergisi ödemesi için geçerli olacaktır.Kampanyadan kazanılan indirimler 23 Eylül 2016 tarihine kadar kredi kartları veya bireysel TLcard'lara yansıtılacaktır.

Ödeme kanalları;
    Yapı Kredi İnternet Şubesi
    Yapı Kredi Mobil Şube
    Yapı Kredi Ödeme Merkezi

1-31 Temmuz'da MTV ödemenizi yapınız,1-31 Ağustos tarihleri üye işyeri Opet istasyonlarından 100 TL ve üzeri yakıt aldığınızda ekstre indirimi almaya hak kazanacaksınız.Kampanya biraz çetrefilli,sorunuz olduğunda DM yoluyla ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 30 Temmuz 2016; 12:57:49 >

• Hocam nuvoda nasıl yapacağız?

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus91

World ile nereden ödeme yaptınız hocam?

Nuvolu olup, ayrıca world kredi kartı sahibi olan arkadaşlar, yapıkredi ödeme merkezinden ödeme yapan oldu mu? 3 taksite bölüyor mu otomatik olarak? Ve 20tl opet indiriminden yararlanabilir miyiz acaba?
    Hesap kesim tatihini bekliyorum ben de . Opet indirimi için ona göre oradan ödemeyi düşünüyorum.

Nuvoda ki durum nedir nasıl ödeyeceğiz.

• kulka K kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

Nuvo TLCard ve bireysel TLcard'lar ile yine aynı şekilde işlem sağlayabilirsiniz.Hesap üzerinden alınan ve TLcard'lar ile yapılan ödemelere 3 taksit uygulanamamaktadır.
  • Hocam kk ile ödemek istiyorum.

• Teşekkürler yanıtınız için, anladığıma göre ödemeyi mobil şubeden yaptığıma göre ağustos ayında opetten yapacağım 100 tl lik akaryakıt alımına 20 tl indirim kazanacağım.

• Gib tr den direkt garanti bonus ile ödesek taksit yapıyor mu şimdi, senelerdir yok mesaj at filan bu sene yok sanırım?

• kapisiz kullanıcısına yanıt
    Up

• quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Merhaba;

Nuvo TLCard ve bireysel TLcard'lar ile yine aynı şekilde işlem sağlayabilirsiniz.Hesap üzerinden alınan ve TLcard'lar ile yapılan ödemelere 3 taksit uygulanamamaktadır.

Nuvo kk ile nuvo.com.tr den mtv yi 3 taksit ödedim teşekkür ederim.

• Benim 2016.2 mtv taksiti sistemlerde gozukmuyor? Vergi dairesinde bile görünmuyor. Nedendir?

• NUVO mobilden ödenmiyor ama nuvo internet bankacılığından ödeniyor..
  • Yapı kredi mobil şube de 3 taksit seçeneğini yok! Otomatik mi taksit yapıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet

• neo kart ile odeme yapmak isteyen arkadaslara yardimci olunur.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.