Şimdi Ara

2016 MTV (2.Taksit) Kampanyaları - Tüm Bankalar(1 Agustos Son Gün) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
36
Favori
19.210
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paraf'tan Temmuz Ayinin Son Firsati, size ozel 50 TL ParafPara! 31 Temmuz'a kadar Paraf ile toplamda 500 TL ve uzeri alisveris yapin TAM 50 TL ParafPara kazanin! Kampanyaya katilmak icin hemen simdi AYSONU yazip 3404'e gonderiniz! Detay:http://url.parafcard.com.tr/KO Kampanyalarimizla ilgili ucretsiz sms almak istemiyorsaniz RET yazip 3404'e gonderebilirsiniz. Mersis: 0456000468500132

Bugün geldi.
    627.5 TL ödeyip 50 TL puan kazandım. Bir deneyin,mesaj gönderme ücretsiz.
    Tebrikler! Paraf ile 50 TL ParafPara kazandiniz. ParafParanizi 15.08.2016 saat 23:59 a kadar kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruf

Paraf'tan Temmuz Ayinin Son Firsati, size ozel 50 TL ParafPara! 31 Temmuz'a kadar Paraf ile toplamda 500 TL ve uzeri alisveris yapin TAM 50 TL ParafPara kazanin! Kampanyaya katilmak icin hemen simdi AYSONU yazip 3404'e gonderiniz! Detay:http://url.parafcard.com.tr/KO Kampanyalarimizla ilgili ucretsiz sms almak istemiyorsaniz RET yazip 3404'e gonderebilirsiniz. Mersis: 0456000468500132

Bugün geldi.
    Tebrikler! Paraf ile 50 TL ParafPara kazandiniz. ParafParanizi 15.08.2016 saat 23:59 a kadar kullanabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olmak istediginiz kartiniz, kampanya giris kriterlerini saglamadigindan talebiniz alinamamistir.

• Paraftan paraf gunum indirimi puani alan var mi??

• Yapı Kredi World kart ile 59 tl araba 21 tl motorsiklet mtv 2. taksitimi YKB Mobil şubeden ödedim.

Tam bu noktada birşey sormak istiyorum. World un opet kampanyası ilanına defalarca baktım. Mtv öderken bir alt veya üst limit koymadıgı icin 59 tl vergimle agustos ayında 100 tl yakıta 20 tl ekstre indiriminden faydalanabilir miyim sizce. Normalde kredi kartları bu kadar bonkör olmaz cünkü

bu arada mobil subede bana 3 taksit imkanı sunmadı yada ben gözden kacırdım. Miktar pahalı olmadıgı icin tek cekim gectim

Edit> Mailemi gelen posta *3 taksit kampanyası Yapı Kredi kredi kartları ile yapılan 100 TL ve üzeri ödemelerde geçerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimliksiz41 -- 28 Temmuz 2016; 11:34:19 >
  • word mtv ödeme yaptıktan sonra opet için 100 tl lik yakıtı bu ay için demi almamız gerekiyor
  • barut78 kullanıcısına yanıt
    hayır. Ağustosta almak gerekiyor.

Kampanya, 1-31 Temmuz 2016 tarihlerinde; Yapı Kredi İnternet veya Mobil Şube'den ya da yapikredi.com.tr'de bulunan Ödeme Merkezi’nden, Yapı Kredi Banka Kartı ve Kredi Kartı ile yapılacak 100 TL üzeri motorlu taşıtlar vergi ödemeleri için geçerlidir.
    Banka kartı ve hesap üzerinden alınan ödemelere 3 taksit uygulanamamaktadır.
    MTV ödemesini Yapı Kredi İnternet Şubesi, Mobil Şube veya Yapı Kredi Ödeme Merkezi'nden yapmış olan müşteriler, 01-31 Ağustos 2016 tarihleri arasında kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan OPET ve SUNPET istasyonlarından Yapı Kredi kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişine 20 TL ekstre indirimi kazanacaktır. Kampanyadan kazanılan indirimler 23 Eylül 2016 tarihine kadar kredi kartları veya bireysel TLcard’lara yansıtılacaktır. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa yararlanabilecektir. OPET’ten 20 TL ekstre indirimi sadece İnternet Şubesi, Mobil Şube veya Yapı Kredi Ödeme Merkezi'nden yapılacak motorlu taşıtlar vergisi ödemesi için geçerli olacaktır.

• kral1840 kullanıcısına yanıt
    Size sms mi geldi? Ben de internet şubeden Yapıkredi WorldCard ile ödeme yaptım ama indirim hakkı kazandığıma dair herhangi bir bilgilendirme almadım.
  • Dino Dini D kullanıcısına yanıt
    bana da sms gelmedi hocam.
    sms katılımına gerek yok diyordu açıklamada yani direk 3 e bölecek.20 tl içinde 50 tl lik azot alırım opetten ekstrede 20 indirimi görmezsem ararım 444 lü noyu.

şimdi baktım hocam internet bankacılığından 3 e bölmüş.

düzenleme:ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 28 Temmuz 2016; 14:13:48 >
  • En az 100 tl lik yakıt almanız lazım iyi okuyun şartları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Goday

Akbank Wings kartla ödemede 25 lira iade oluyor mu?

Cevabını bilen var mı?
  • Yapıkrediden öderken "Kayit Bulunamadi (366E000004)" Hatası alıyorum.
    Bu hatayı alan başkaları var mı ? Yoksa sadece bende mi oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bha41

Var mi sonaxtan yararlanip memnun kalan?

Bu soruya bende yanıt arıyorum.
    Daha önce kampanya ile yaptıran yok mu bu uygulamayı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karatech -- 28 Temmuz 2016; 23:08:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MTV yi axess ile ödedim 4 taksite bölmüş. Bugünde kira gelir vergisi ödemiştim Onur'da 4 e bölmüş işine yarayan olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus91

Finans katarlılar a satıldıktan sonra neredeyse hiç kampanya yapmamaya başladı. Geçen gün kartı kapattık biz de.

edit: MH, kapatmayın, 50TL parapuan verelim teklifinde bulundu. Neredeyse birkaç aydır tek bir işlem yapmamıştık kartla.

Yunus bey birşey sorabilirmiyim Finansbank kartı kapatınca tüm taksitleri bir defada ödemem gerektiğini söyledi böyle birşey geldi mi başınıza

• serkanbaba kullanıcısına yanıt
    O konuda bir bilgim yok. Uzun süredir kartı kullanmıyordum haliyle taksit yoktu. Ama diğer banka kredi kartlarında ekstre gelmeye devam eder aylık ödemenizi yaparsınız. Finans'daki durum öyle midir bilemeyeceğim.

• Neo ile ödeme yapmayı düşünen arkadaşlara neo kartımla yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanbaba

quote:

Orijinalden alıntı: yunus91

Finans katarlılar a satıldıktan sonra neredeyse hiç kampanya yapmamaya başladı. Geçen gün kartı kapattık biz de.

edit: MH, kapatmayın, 50TL parapuan verelim teklifinde bulundu. Neredeyse birkaç aydır tek bir işlem yapmamıştık kartla.

Yunus bey birşey sorabilirmiyim Finansbank kartı kapatınca tüm taksitleri bir defada ödemem gerektiğini söyledi böyle birşey geldi mi başınıza

Tabi, kapatmadan önce tüm taksitleri yatırmanız gerek, yoksa bir daha nereden bulacaklar sizi.
  • karatech kullanıcısına yanıt
    ben memnun kalmadım kısa sürede koruma falan kalmıyor 2-3 hafta.
  • arkadaşlar

iş bankası maximum 3 taksit yapıyor sanırım onun dışında bi puan verme sözkonusu değil dimi ?

bende cakıf bankın maaş kartı var ona opet 20 tl indirim geliyormu ? eğer maaş kartıyla ödersem sanırım taksit olmadan direk çekecek değilmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruf

Paraf'tan Temmuz Ayinin Son Firsati, size ozel 50 TL ParafPara! 31 Temmuz'a kadar Paraf ile toplamda 500 TL ve uzeri alisveris yapin TAM 50 TL ParafPara kazanin! Kampanyaya katilmak icin hemen simdi AYSONU yazip 3404'e gonderiniz! Detay:http://url.parafcard.com.tr/KO Kampanyalarimizla ilgili ucretsiz sms almak istemiyorsaniz RET yazip 3404'e gonderebilirsiniz. Mersis: 0456000468500132

Bugün geldi.

Hocam mesaj attım bana ;Paraf kredi kartınız ile ay sonu kampanyasına kaydınız alınmıştır..diye bir mesaj geldi sadece..size de oylemi gelmişti..bir de paraf gunumuzu ayarlasak oradan da 20 tl gelirmi...yardımcı olurmusunuz..

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.