Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (492. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.522
Cevap
200
Favori
1.112.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araç alırken opsiyonel olarak eklenen (şansınıza istediğiniz araca eklenmişse) Victoria falls 19 inç jantları nereden bulabilirim bir fikri olan var mıdır? Ya da 18 inç Kingston jantlarla takas yapmak isteyen? Koyu gri araca gri jant çok yakışacak bence, konfordan biraz ödün verebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drbatu

Araç alırken opsiyonel olarak eklenen (şansınıza istediğiniz araca eklenmişse) Victoria falls 19 inç jantları nereden bulabilirim bir fikri olan var mıdır? Ya da 18 inç Kingston jantlarla takas yapmak isteyen? Koyu gri araca gri jant çok yakışacak bence, konfordan biraz ödün verebilirim.
    Ben de aracı aldığımdan beri, standart R-Line jantı olan 19” Sebring jant peşindeyim hocam.

Malum Site’den takip ederseniz uygun fiyata temiz çıkmaları düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPECIALIZED -- 13 Aralık 2018; 9:36:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyaze80

Araçtaki gösterge ve ekran için aliexpress ten ekran koruyucu almayı düşünüyorum. Bunlardan kullanan var mı. Linklerde örnekleri var

Aliexpress Gösterge için olanı
    Aliexpress Multimedya ekranı için olanı
    Hocam ben direkt MediaMarkt’tan özel ölçüye uygun Buff kestirip yapıştırdım. Ama gösterge ekranı için bu dediğim sıkıntılı olabilir.

• Forumdaşlar araca tam uyumlu 3d paspas tavsiyesi olan var mıdır?
  • drbatu kullanıcısına yanıt
    Hocam jant bulduğunuzda elinizdeki 18” leri satacaksanız haber verebilirsiniz , değerlendirmek isterim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ön cam buz çözme nasıl açılıyor? Kumandada max ve ön cam işareti olana bastım ama buz çözme bumu oluyor yoksa arka cam gibi buz çözme var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seve seve.

• quote:

Orijinalden alıntı: doc.dr

Arkadaşlar ön cam buz çözme nasıl açılıyor? Kumandada max ve ön cam işareti olana bastım ama buz çözme bumu oluyor yoksa arka cam gibi buz çözme var mı?
    Arka camdaki gibi rezistanslı ön cam buz çözme yoktur. max'a aldığınızda hava akışı tamamen cama yönlendirilir...
  • Selamlar,
    Tiguan 2020 model olarak makyajlanacak deniyor.
    Almanya'da 2019'un 2. yarısında çıkar,bize 2020'de gelir sanırım.

1.5 TSİ Evo motor olacağı kesin gibi,bunun dışında makyaj için öngörünüz veya temenniniz nedir arkadaşlar?

Örnek olarak ben Rline almadan da yan kapılar altı plastik kısmın gövde rengi olmasını isterdim.
    Şu an ateca fr o şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydancan

Selamlar,

1.5 TSİ Evo motor olacağı kesin gibi,bunun dışında makyaj için öngörünüz veya temenniniz nedir arkadaşlar?

Örnek olarak ben Rline almadan da yan kapılar altı plastik kısmın gövde rengi olmasını isterdim.
    Hocam aslında onu sonradan da yaptırabiliriz. Boya veya folyo şeklinde. Ben de yaptırmak istiyorum. Bilgisayarımda yapılmış bir Tiguan’ın fotoğrafları da var akşam atayım buraya.

R-Line’ın anlamı zaten o kısımların gövde rengi olması olduğundan, R-Line olmadan orası gövde rengi alınabiliyor olsa, R-Line’ın anlamı kalmazdı.

• avmehmet kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam,
    katalogda öyle bir şey okudum da belki ekstra özelliktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydancan

Selamlar,

vw nin araçlarında 1 milyon tane opsiyon olmaması, krom detay, katlanır ayna, gg kamerası, direksiyon ısıtma vs vs vs gibi 3 kuruşluk şeyleri standart sunması.
  • aydancan A kullanıcısına yanıt
    Açıkçası çamurluları ve tampon altlarını dolaşan siyah bir plastik aksam olduğu İçin bana garip gelmiyor. Hatta VW’in daha outdoor bir görünüm vermek için yaptığını düşünüyorum. Yoksa neden ekstra plastik akşam koysun? Diğer bir modelde var mı? Zaten doğal olanı boyalı olması, plastik koyarak fark yaratmış. Beğenmemek kişisel bir durum ve beğenmiyorsanız nedeninin de bir önemi yok tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dradis -- 17 Aralık 2018; 15:18:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Araç aldıktan sonra ekstra donanım ekleme şansı oluyor mu? Geri görüş kamerası ekletme diye bir şey var mı mesela Tiguan için?

• _Marvel_ _ kullanıcısına yanıt
    https://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/volkswagen/tiguan/tiguan-ad.html

• 2018 highline tiguan var. Kapı altı ışıkları yanmıyor. Arkadaşta 2016 var onunkinde 4 kapıda ışık yanıyor. İçleri boşmu diye bakmadım. Menüden baktım bulamadım açma kapama vs. Sizde durum nedir.

• Klasik volkswagen.Benimde direksiyondan kaynaklı oldugunu düşündüğüm bir ses için normal dediklerinde delil olsun diye videosunu servis danışmanına mail atmıştım sonra tutuşup 2 gün inceleyip 850 tl lik yağlama yaptılar.Meğerse benim ona attığım mailin biride doğuş merkeze gidiyormuş uğraşmaları benim için değil prim kesintisi olmasın diyeymiş.Sonuçda ne bendeki ses gitti nede onların primi.2 kez daha şikayette bulundum ikiside normal dedi.Hatta bir tanıdık aracılığı ile tanıdık bulduk sağolsun biraz ilgilendi ama sadece sesi azaltabildi tam kesemedi ve bu kadarı normal dedi.Bende bu sebepden 2 yıl doldugu için bakımlarımı servis dışında yaptırdım.Garantiyi kullanamadıkdan sonra iyi niyet garantisini hiç kullanamayız.600 TL lik bakım için 1180 tl vermeye gerek yok.Size tavsiyem bu videoyu doğuşa mail atıp servise öyle gitmeniz.Veya servise bıraktığınızda bu maili danışmanınıza atıp şikayetim bu demeniz.

• Arkadaşlar bu media ekranı renkli diyor ama nasıl renkli yapılıyor?
    Teşekkürler.
  • Setirekli kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz icin cok teşekkürler. Hemen olan biteni servise ve dogus otoya guzelce yazip video linkleriyle birlikte gönderiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar, iyi niyet garantisini ve özel servislerinde bakım ücretlerini vw ile orantılı artırmalarından dolayı aracı (Tiguan 1,6 tdi 2016) yetkili servise götürdüm. Arka bagaja giden iki elektrik kablosunun değişmesi gerekiyormuş, yaklaşık 2-2,5 saat sürüyor. Dışarda bakım yaptıran arkadaşların haberi olsun diye özellikle yazmak istedim.
  • 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.