A

Yüzbaşı
15 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Herkese merhabalar...
Ben bir masaüstü sistem toplamak istiyorum. oyun için kullanılmayacak. ofiste kullanmak amacıyla ama mühendislik programları değil normal bir kullanım.
i7 işlemci
sorunsuz anakart
1 tb hdd
normal bir ekran kartı (1 veya 2gb farketmez)
8 gb Ram
gerçekten sessiz bir kasa (benim için önemli)ve buna uygun power
birde 128 gb ssd koysak çokmu artar fiyatı(windowsu ssd ye kurup sistemin hızlı açılması için)
Şimdiden teşekkurler...
herkese merhabalar. samsung 40es6800 model led tvyi hemen yanindaki kablosuz modeme baglamak istiyorum ama modemi gormuyor.kablosuz aglar araniyor dedikten sonra bulamiyor bir turlu. daha once baglaniyordu ama artik bi türlü gormuyor. cozumu hakkinda bilgisi olan varsa cok memnjn olurum.
herkese merhabalar;
1,5-2 ay kadar önce istanbulbilişimden aldığım Samsung 40ES6800 LED tv dünden itibaren wifi bağlantısını yapmamaya başladı. evdeki modemi dahi görmüyor. kablosuz ağ arıyor arıyor sonra bulamayıp menüden çıkıyor. normalde modem çekim alanı içerisinde. acaba wifi alıcısı mı bozuldu, durumu istanbulbilişime belirttim servis gönderecekler bakalım...başkaca çözümünü bilen varmı acaba.
Arkadaslar bende 40d6200 var ve
bende de dil sorunu başıma bela
oldu. forumdaki anlatilanlari
yaptim servis menusunde local set
aktif degil,hotel modda clone tv
yaptim yine aktif olmadi .bu
modeli turkcelestirebilen varsa
yardim edebilirmi
ben 3g ntv haber paketine üyeyim. her gün düzenli olarak haber linki geliyor. dosyayı yükleyip çalıştırmak istedğimde desteklenmeyen çözünürlük hatası alıyorum. forumlarda sanki bunu aşan programlar var diye hatırlıyorum ama bir türlü çözemedim. çözümü hakkında bilgisi olanların yardımını bekliyorum. (Tel:Samsung 5620 Monte)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 797
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.768 (Bu ay: 166)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 138 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.