Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (493. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.522
Cevap
200
Favori
1.111.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Servisler cam tavanlı tiguanları tavandaki ledlerden kaynaklı yangın tehlikesinden dolayı geri çağırmaya başlamışlar. Bu konuda tarafına ulaşılan oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ambians aydınlatmada renk seçeneği var mı? Yani değiştirilebiliyor mu? Bunu biryerde okuduğumu anımsıyorum ama nasıl olacağını çözemedim. Acaba başka araç donanımında mı okudum🤭

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dradis

Ambians aydınlatmada renk seçeneği var mı? Yani değiştirilebiliyor mu? Bunu biryerde okuduğumu anımsıyorum ama nasıl olacağını çözemedim. Acaba başka araç donanımında mı okudum🤭
    2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=

30 tona kadar İstediğiniz kadar renk yapabilirsiniz ancak bunun için vag kodlaması gerekir

• quote:

Orijinalden alıntı: sinanc

2018 highline tiguan var. Kapı altı ışıkları yanmıyor. Arkadaşta 2016 var onunkinde 4 kapıda ışık yanıyor. İçleri boşmu diye bakmadım. Menüden baktım bulamadım açma kapama vs. Sizde durum nedir.
    O arkadaşınız sonradan taktirmistir orjinalinde kapı altı aydınlatma yok. Yerleri var ama lambaları yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Epino

selamlar, iyi niyet garantisini ve özel servislerinde bakım ücretlerini vw ile orantılı artırmalarından dolayı aracı (Tiguan 1,6 tdi 2016) yetkili servise götürdüm. Arka bagaja giden iki elektrik kablosunun değişmesi gerekiyormuş, yaklaşık 2-2,5 saat sürüyor. Dışarda bakım yaptıran arkadaşların haberi olsun diye özellikle yazmak istedim.
    https://binekapps.vw.com.tr/ngwrecall/default.aspx

Yukarıdaki linkten şasi numaranizla kontrol edebilirsiniz

• avmehmet kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. 1.4 tsi trend aliyorum nasipse.haftaya teslim olacak. Bayiden su fiyatları aldim, onerir misiniz? Birde aksesuar olarak cam citasi, tavan rayi, kapi kromaj, bagaj havuzu, paspas vb oneriniz var mi, nereden alabilirim.

Cam filmi 500

3m zift uygulama 450

Kaput koruma 800

Çamur koruma 400

• narec kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun. Kaça mal oldu hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • narec kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, krom detaylar s-dizayn dan alabilirsiniz, ben vip koruma (seramik, kaput, cam, koltuk koruma yaptırmıştım 2 yıl önce 2 bin tl) çamur koruma ? İlk defa duydum, kaput koruma-cam filmi öneririm hatta kaput koruma filmi tavan içinde oluyorsa yaptırın kuş pisliği ve reçine için.

• Marhaba arkadaşlar.

Yeni kasa 1.6 tdi tiguanların adblue deposu kaç litrelik?

Motor yağı kaç litre alıyor? Bilenler cevaplayabilirse sevinirim.

Kullanma kılavuzunda bulamadım. Nedense yazmamışlar.

Benim araç servis bakımlı ama bu linkte çıkmıyor.

• Bugun Acaip Bir olaya sahit oldum..Atasehir'de Hasan Kolcuoglu vardir kebapci,bilen bilir..Karsisinda Bir yol var cok dik bir yokus ve yokusun en tepesi sağa keskin viraj daha da diklesiyor o nokta da.....(yol 2 serit ama cok dar yol )

Tiguan cikamadi yokusu..Yerler Islak..Arkada bir ton trafik olustu..Full Tiguan...Kimse yaklasamadi ger geri kayar diye..

Bende karsi seridindeyim isiklar yanacak ki gideyim..Herkes izliyor..

Aracin kafasi Saga sola saga sola genis aciyla savruluyor oyle boyke degil ama yerinde sayiyor arac..Kaldirima cikacak neredeyse savrulmaktan..

Yol kar degil,buz degil..Islak sadece..

O kadar mi kotu lastikler anlamadim..Kar degil biz degil..Oradan Benim Hanimin arabasiyla Toyota Yaris ile gectim dusunun yani..Donuste ayni yolu kullandim oylr sahit oldum..

Lastik sanirim sorun..Ama cok kotu de olsa kalkamaz mi yokusta?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 23 Aralık 2018; 19:17:21 >
  • Forumdaşlar,sisler için bu ürünü aldım

https://bit.ly/2V6Sntx

Fakat montajnı yapamadım, davlumbazları söktüm sislere ulaştım fakat yerinden çıkartamadım.Daha önce sis ampüllerinin değiştiren var mı?Ampülleri nasıl sökücez?

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qvzd -- 23 Aralık 2018; 21:38:14 >

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Lastik diş ölçünüz ne kadar? Aracın üstünde gelen lastikler mi? Kaç km yapıldı? Bunlar önemli hocam. Nihayetinde anladığım kadarıyla araç güç veriyor çekmeme gibi bir durum yok fakat patinaja düşüyor.

• doc.dr D kullanıcısına yanıt
    Yok Hocam arac benim degildi...Ben sahit oldum sadece..Isiklar yaninca devam etmek zorunda kaldim..O yokusu cikacamayacak gibiydi..Geride gelemezdi (yogun trafik olustu dik yokusta ) ne oldu bilmiyorum sonuc olarak..

• Evet sanırım benim aracın kini yaptılar servise gittiğimde.

• quote:

Orijinalden alıntı: doc.dr

Benim araç servis bakımlı ama bu linkte çıkmıyor.
    Servis bakımlı olmasıyla alakası yok, o linkten aracınızda yapılması gerekli işlem guncelleme vb var mı varsa nelerdir onlar sorgulanıyor

Ok, teşekkürler.

• beyaze80 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kaç litre olduğu tam aklımda yok ama kaç litre eklemeniz gerektiğini ekranda görebilirsiniz (9-10 lt olabilir)
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Tamamen lastik kaynaklı. Ben 2016 yılında almıştım üzerinde michelin lastikler var, hafif yağmur olsa bile yokuşlarda patinaj yapıyor. Ama aynı yokuşta kar olsa dahi nokian lastiklerle zorlanmadan çıkıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.