Şimdi Ara

2015 YILI EN İYİ OYUN (GOTY 2015) TAHMİNLERİ !!! [ ANA KONU ] 03 ARALIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 yılı oyunseverler için mükemel bir yıl oldu ve daha çıkacak birçok hit oyun var ; biraz erken olacak ama sizce bu yıla damgasını vurmuş yada vuracak olan oyun hangisi olabilir. Listedeki oyunlarda piyasaya çıkmış yada yakın zamanda çıkacak oyunlardan oluşmakta, eklemek istediğiniz oyun varsa belirtmeniz yeterli arkadaşlar liste isteğe göre güncellenecektir.

Not : VGA 2015 ödülleri Aralık ayında verilecek tam gün ve adaylar netleştiği zaman buradan duyuru ve güncelleme yapılacaktır.

Oyun dünyasının Oscar töreni olarak adlandırabileceğimiz Game Awards, bu sene de yine Geoff Keighley'in sunumuyla 3 Aralık'ta karşımızda olacak.

Katılımcı sayısını 500 artırarak 4000'e çıkaran etkinlikte yine sürpriz duyurular, röportajlar ve tanıtımlar yapılacaktır. Geçtiğimiz yıl 2 milyondan fazla kişinin izlediği Game Awards'ın bu seneki etkinliğinden daha fazla detay için önümüzdeki haftalar işaret ediliyor.

KAYNAK :http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Game_Awards_2015in_Duzenlenecegi_Tarih_Duyuruldu-81613.htm

1- METAL GEAR SOLID V : PHANTOM PAIN

2- THE WITCHER 3 : WILD HUNT

3- FALLOUT 4

4- RISE OF THE TOMB RAIDER

5- BLOODBORNE

6- BATMAN : ARKHAM KNIGHT

7- HALO 5 :GUARDIANS

8 - STAR WARS : BATTLEFRONT

9 - LIFE IS STRANGE

2015 YILI EN İYİ OYUN (GOTY 2015) TAHMİNLERİ !!!  [ ANA KONU ] 03 ARALIK  2015 YILI EN İYİ OYUN (GOTY 2015) TAHMİNLERİ !!!  [ ANA KONU ] 03 ARALIK

2015 YILI EN İYİ OYUN (GOTY 2015) TAHMİNLERİ !!!  [ ANA KONU ] 03 ARALIK  2015 YILI EN İYİ OYUN (GOTY 2015) TAHMİNLERİ !!!  [ ANA KONU ] 03 ARALIK

2015 YILI EN İYİ OYUN (GOTY 2015) TAHMİNLERİ !!!  [ ANA KONU ] 03 ARALIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 9 Kasım 2015; 11:20:31 >

• Witcher 3 tekliyor maalesef, hayatimda oynadigim en guzel oyunlardan bir tanesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyum THE WITCHER 3 : WILD HUNT 'a.
  • Bloodborne almalı ama yılın ilk çeyreğinde geldiğinden unutuldu gibi...

• Witcher çok iyiydi, ya o alır ya da fallout
  • Bu sene çok fena, kimi yazsan diğerine haksızlık ediyorsun. Düzgün kriterlerde Bloodborne, Arkham Knight, Wiççır, muhtemelen Fallout hepsine verilir ödül. Fallout 4 şüphesiz en iddialısı hype a göre. Ben Wiççır ile ikisi arasında gidip geldiğimden uyarlama ve lore tarafından sıyrılıp Wiççır 3 e verirdim ödülü. Bir kitabın içindeki karakterlerin, anlatılan dünyanın, detayın bu derece başarılı aktarılan, tek tek işlenmiş bir örneği yok sektörde zaar. Süreklilik olarak da bir kademe ileride görüyorum. Açsalar bir 200 saat patlatırım yine. Ancak şu bir gerçek ki jüri de kimler varsa VGX gecesinde ödülü vermek çok zor olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Bloodborne almalı ama yılın ilk çeyreğinde geldiğinden unutuldu gibi...

Herşey olabilir Emre diğer oyunlar kadar şansı yüksek bence ; ama sanki Witcher 3 bir adım önde gibi ama dediğim gibi süprizde çıkabilir bu sene
  • Star Wars Battlefront çıkacak listeye ekleyelim.
  • gamer-x kullanıcısına yanıt
    Aynen Abi Witcher 3 ve iyi çıkarsa Fallout 4 yarışır büyük ihtimalle

• Witcher 3 ve fallout arasında gecer ama ikisi arasında ayrım yapmakta cok zor olacak. Burada olan bloodborne' e oldu malesef witcher ve fallout ile aynı sene piyasaya çıkma şanssızlığını yaşadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • witcher ı bende yazın almıştım 1 hafta oynayıp bıraktım aklımda kalan tek şey atın özürlü olması ve cinematiclerine yakışmayan bir oynanışı olmasıydı bu yorumların üzreine şimdi tekrar taktım ps e oynıyacagım bu gece bakalım ben mi bir şey kaçırmışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

Star Wars Battlefront çıkacak listeye ekleyelim.

bende tereddütte kalmıştım eklesemmi diye sağlam bir Star Wars fanı olarak tepki almayalım diye eklemedim dile getirdiğin için teşekkürler ekliyorum listeye
  • Star wars battlefront diyorum

• onur01 kullanıcısına yanıt
    Star Wars singleplayersız asla olamaz. Büyuk bir ihtimal The Witcher 3 kapar yılın oyununu ödülünü...

• Fallout 4 alir vga'da.

• Fallout o grafiklerle ancak cacık alır. Benim gönlüm Phantom Pain'den yana.

• Rocket League gönüllerin gotysi
  • ha unutmadan bir yolu olsada şu Until Dawn bir dalda ödülle taçlandırsalar yılın süpriz atı olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 8 Kasım 2015; 21:47:50 >
  • Fallout 4 kuskusuz iyi bir oyun olacak, iyi puanlar alacak ama bu yilin oyunu her turlu Witcher'dir. Bethesda oyunlarina olan ilgi oyunun kalitesinin bir tik ustunde oluyor genelde..

• witcher. plase fallout :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.