Şimdi Ara

2015 YILI EN İYİ OYUN (GOTY 2015) TAHMİNLERİ !!! [ ANA KONU ] 03 ARALIK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fallout 4 ün grafikleri mağara Tomb radier yada battlefront alir diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Povey -- 9 Kasım 2015; 1:22:04 >
  • Life is Strange da eklenebilir listeye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Witcher 3 secilir.
  • Tomb Raider.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Life is strange.
  • Bloodborne şu dönemde çıksaydı kesin alırdı. bence fallout4 ya da witcher a verirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leleley lele leleley lele leyleley leley leley Kesinlikle The Witcher 3: Wild Hunt
  • Batman ve Witcher benim gözümde yeni nesile ilaç gibi geldi.Yeni nesil konsolda oynadiğımı hissettiren yapımdır ikisi.Fallout ve Mgs serisini hem bilmediğim hemde sevmediğim için birşey diyemem.Ama fallout 4'ün fragmanlarından gördüğüm kadarıyla denenmeyi hakediyor.Keşke batman ve witcher ikiside ödül alsa.

• Son oyununu oynamadım ama çizgisini bozmadıysa MGS dir bence.

• Bu yılı tahmin etmek zor açıkcası sayılan oyunların birçoğu farklı editörlerden birçok ödül alacaktır. Lakin 2016 icin uzak ara Uncharted 4 diyorum.

• Fallout 4 daha çıkmadı yorum yapmak için erken ama benim için witcher 3 açık ara önde

• Bu sene baya guzel bir sene oldu oyun acisindan. Witcher ve Bloodborne arasinda kaldim ayrica daha Fallout 4u gormedik
  • Şaka maka en az 8 tane aday oyun var ve ölü sezonu da saymaz isek, hemen her aya 1 oyun düşüyor demektir bu, ki çok iyi bir ortalama bence.

Bir de oyun fiyatları insanı delip geçmese tabii
  • Witcher 3 :)
  • Bloodborne
  • Fallout havasını alır bu sene. Bence %60 Withcer 3, %40 Bloodborne alır. Phantom Pain çok iyi olmasına rağmen, hikaye resmen yarıda kaldı, 51.bölümü kesmişler vs... Konami'nin aptal saptal işleri yüzünden kaçıracak yılın oyunu ödülünü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goz_35

Life is Strange da eklenebilir listeye.

listeye eklenmiştir teşekkürler
  • Gönlüm Batman Arkham Knight'tan yana o olsun isterim ama Witcher olur gibi bide Fallout var tabi onuda beklemek lazım.

• Star Wars ve Witcher 3 adaylarım. Witcher 3 GOTY olur bu sene.

• En büyük adaylar Witcher 3 ve Fallout 4. En ıyı multiplayer oyun Halo 5 en iyi macera oyunu Tomb Raider seçilir en ıyı PS4 ex'i Bloodboorne en iyi yarış oyunu Forza 6.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.