Şimdi Ara

2015 Focus 1.6 tdci akü tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bu araç için ideal amper nedir?? Aküyü degistirmem lazim üzerinde 80ah lik varta var. Tavsiye edebileceğiniz marka, amper var mi??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar,

Arabanın ne amaçla kullanıldığını ve hangi şartlar altında kullanıldığını lütfen belirtin. Bu araçla eğer;

Taksicilik,

Pompacılık,

Kamp,

Balon şişirmek

gibi ekstrem şeyler yapmıyorsanız;

fiyat aralığı ve bulabileceğiniz markaları belirtin ki insanlar tavsiye verirken buna göre verebilsin.

Onun haricinde amper arttıkça fiili boyutu da yükseleceği için (fiyatı da) aynı boyutlarda 80A civarı en ekonomik akü yine sizin işinizi görecektir.

Saygı ve sevgilerimle.

• mutlu akü ,yiğit akü . orta şeker, az yakar çok kaçar.

• eğer araçta ekstra bir donanım yoksa, 70-72 amperden yukarı çıkmak gereksiz. marka olarak bütçe varsa varta, orta halli derseniz inci, mutlu, daha da ekonomik olsun derseniz iyi markalarla aynı fabrikada üretilen alt markalara bakabilirsiniz.

ben internetten aldım, eski çıkanı da sattım akücüye, çok uyguna gelmişti, haziran ayında varta 60'lık aküyü 379 liraya aldım eskisini de 50 liraya satmıştım (40 ya da 45'likti üstünden çıkan fabrika aküsü)

interneti tavsiye ederim ama nakliye sırasında hasar görmemiş olmasına dikkat etmek gerek akan kokan ezik kırık bir yer yoksa sorunsuz teslim alınır, eliniz anahtar tutuyorsa kendiniz takarsınız zaten

aracınızdaki akü yeri de önemli, bazı araçlarda özel ölçüler olabiliyor. farklı ölçüler daha pahalı oluyor. eğer yeri uyguınsa standart ebat almak daha ekonomik olur

2015 focus aküsü basık akü, yüksekliği 175mm, eğer 190 olanlar sığıyorsa yerine standart ölçü 190mm'dir

varta e43 aracınızla birebir uyumludur (stop&start yoksa)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 23 Şubat 2022; 10:59:36 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.