Şimdi Ara

2014 LYS-5 Yabancı Dil Sınavı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
3
Favori
7.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hiç ingilizce eğitimi almadım kendim film dizi izleyerek yabancı kızlarla konuşarak birşeyler öğrendim bu sene öylesine gireyim dedim sınava
    Y-DİL-1 puan 426,45431 sıralama 5067 geldi. çok şaşırdım valla ingilizce öğretmenliği bile geliyor. ama tercihlerime ekleyecek miyim onu bilmiyorum henüz.
  • Arkadaşlar Dil1-460 sıralama 2204 ege yada 9 eylül tercümanlıklar gelirmi ? yada öğretmenlik
  • Uppp !!!
  • egede öğretmenlik yok tercümanlim 3 dil 477 puan gelemeyebilir. dokuz eylul tutuyor. istanbula gelirsen marmarayi bile düşünebilirsin o da gelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geçen yıl 310 la kapatmış ktü benim bu yılki puanım 310 ama sıralama da yüksek gözüküyor gelme olasılığı nedir?

• vay lan son 10 soruda nasıl olsa ilk 100 kaçtı diye önemsemeden çözmüştüm son 10 sorudaki 5 yanlışım olmasa ilk 100deydim :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakela

Arkadaşlar merhaba.Umarım hepinizin sınav sonuçları istediği gibi gelmiştir.Benim bi sorum var...

Üniversitede de okuyorum geçen sene yerleşmiştim ancak bu sene ilk 100 bursu için sınava girdim ve sonuç şöyle geldi.

2014 LYS-5 Yabancı Dil Sınavı

Bursu almama engel bir durum var mı? Ya da böyle yapıp bursu alanlar var mı çevrenizde?

Şimdiden çok teşekkür ederim

Ne oldu hocam alabildin mi bursu?

• Henüz kyk burs başvuruları başlamadı hocam bakacağız :)
  • quote:

Henüz kyk burs başvuruları başlamadı hocam bakacağız :)

Şartları ne bu burs almanın? İlk 100e giren herkese verilmiyor mu?
  • Ilk 100 icin girmistim, bu sene ham puanda 191. oldum, ek puanli da 3. . Seneye ilk 100 e girsem ham puanda ilk 100 bursu almamin onunde bir engel olacak mi? Üniversiteye bu sene yerlestim mf puanindan.

• quote:

Orijinalden alıntı: oldskull48

Arkadaşlar Dil1-460 sıralama 2204 ege yada 9 eylül tercümanlıklar gelirmi ? yada öğretmenlik

Hocam yerlestin mi bide netlerini yazar misin ygs/lys

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Henüz kyk burs başvuruları başlamadı hocam bakacağız :)

Hocam burs alıp almama konusunda beni bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

Dilforumda da gördüm az önce hocam sizi. YGS'de 400'lerde bir dereceniz varmış sanırım. Hangi bölümde okuyorsunuz acaba? Hazırlığı var mıydı/geçmiş miydiniz hazırlığını? Ve YGS'ye hazırlanırken kaç ay çalıştınız acaba? (Bu sorunun kişisel olduğunun farkındayım, merak ediyorum sadece)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mebrar -- 29 Temmuz 2014; 21:21:43 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.