Şimdi Ara

2014 LYS-5 Yabancı Dil Sınavı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
3
Favori
7.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimse bahsetmemiş, ben açayım konusunu, sınav bugün 14.30'da herkese başarılar.

Hedef 75 üstü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sınav bitti, sorular içerik olarak kolaydı ama çok uzundu, çeviri sorularını okurken sıkıldım. Ama hedef yine 75 üstü
    Bir tane hatalı soru vardı. anlam bütünlüğünü bozan cümle soruları kafa karıştırıcıydı.

Bu sene sıralamaların düşeceğine inanıyorum, herkesin yetiştirebileceği bir sınav değildi.

• 60 soru işaretledim hadi bakalım

• Ben de girdim fena gecmedi. Konficyus lu paragraf agir geldi en cok. Cevirilerde hatam yoktur herhalde. Son paragraf butunlugu sorularini da hep c d c d yaptim.

The fundementals of painting -- li soruya ne dediniz ya o soruda beynim durdu. Ben are presented/ have been passed down dedim ama buyuk ihtimalle yanlis.

• zorladı açıkçası beni.
  • rakip 50 bin kişi işimiz kolay dilciler olarak

• hepsini işaretledim 80 bekliyorum ama dikkat hatasından 75 e kadar yolu var. ygs 355 yaptım okul puanım yarım olcuğu için 24 gelicek ama
  • genel anlamda kolaydı bence normalde sayısalcıydım ama gireyim dedim öylesine biraz bilgim vardı hepsini işaretledim 65 net gelse çok iyi olur.

türkçe'ye çevirme sorularından birisinde c ve e şıklarıydı sanırım aynıydı deli oldum ya.
  • Seneye gireceklere ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsiniz ? Neye ağırlık vermelerini daha doğrusu?
  • Bie tek bana mi zor geldi arkadas

• Ben genelde 77.50 ve üstü net yapan biriyim Dilfem sınavlarında. Bana geçen seneye göre daha zor geldi sınav. Emin olmadığım epey soru var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pachelbel's Canon

Ben de girdim fena gecmedi. Konficyus lu paragraf agir geldi en cok. Cevirilerde hatam yoktur herhalde. Son paragraf butunlugu sorularini da hep c d c d yaptim.

The fundementals of painting -- li soruya ne dediniz ya o soruda beynim durdu. Ben are presented/ have been passed down dedim ama buyuk ihtimalle yanlis.

Sanırım ben de o cevabı vermiştim.

• armasova kullanıcısına yanıt
    Son 7 yılın lys dil sorularını çözdüm girmeden önce, 75 net çıkardığım oldu, ama bu o kadar iyi geçti diyemem, 70 üstü net çıkarsa güzel olur..

• Paragraflar hayyvan gibiydi!
  • en sevmediğim şey uzun sorularda o da bu sınavda bolca mevcuttu.bana göre sınav ortanın biraz üstü derecesindeydi.

sonuçlar ne zaman açıklanıcak bilen var mı ?
  • bu sene girmek istedigim tek sinavdi, iyiki girememisim, artik seneye :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ocean'lu, water'lu prep sorusunu ne yaptınız? Ben under/on yaptım, ama in/through da olabilir hacılar.
  • Valla sene boyunca hiç çalışmadığım sınava girene kadar kaç soru olduğunu bile tam bilmiyordum.Girdim öylesine hepsini işaretledim.Emin olduğum 1 soru var Bilmediklerimi salladım filan.Ama zormuş sınav yani hakkını vermek lazım.Çevirme ve paragraf ve anlam akışını bozan bölüm zor geldi bana.
  • desiterasu kullanıcısına yanıt
    Under olan şıkkı işaretledim ben de. Muhtemelen odur. Gerçi ocean ile under da oluyor in de oluyor on da kullanan oluyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: desiterasu

Şu ocean'lu, water'lu prep sorusunu ne yaptınız? Ben under/on yaptım, ama in/through da olabilir hacılar.

in/through yaptım ben. İlk under'lı şıkkı seçmiştim de ikinci boşluğa on tam uymuyordu gibi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.