Şimdi Ara

2014 LYS-5 Yabancı Dil Sınavı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
3
Favori
7.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kovadogs

2012 ve 2013 puanları arasında 12 puan fark var.

Bu sene de düşer mi puanlar?

Puanlar açıklandı. Girip bakabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Decepticon

quote:

Nerede? Aradım bulamadım.
  • dil sınavına girdim salladım dil 3 puanım 251

• Çince Mütercim Tercumanlık Hakkında Bilgisi olannnn?
  • quote:

quote:

ösym sitesindekileri diyorsan onlar ön bilgi diye geçiyor geçen senekiler. onumu diyorsun?
  • GuardsmanBob kullanıcısına yanıt
    nereden sallıyorsun sen? niye yanlış bilgilendirme yapıyorsun? dilde de ilk 100 dür ts2 de de ilk 100 dür tm 3 te de ilk 100 dür mf1 de de ilk 100 dür.TAnıdığım birisi dil 3 te ilk 100 e girdi başbakanlık bursu alıyor her ay.TEbrik ederim bu arada.
  • 1 yanlış yapmışım ydil1 216 bekle beni bilkent ben geliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzy.

quote:

quote:

ösym sitesindekileri diyorsan onlar ön bilgi diye geçiyor geçen senekiler. onumu diyorsun?

Valla girdigimde excell dosyası indirtti ama mobilim emin değilim. Bilmemne kılavuzu diyor.

• arkadaşlar istanbul uni mütter bölümü üç yıl üst üste 485 puanla almış bi tanesinde sıralama 1200 bi tanesinde 1700 bi tanesinde 665. adamların mantıken sıralaması sabit puanı değişken olması gerekmez mi bunlarda neden tam tersi?
  • arkadaşlar dile öylesine girdim ama şuan dilden tercih yapmak istiyorum ne dersiniz gelir mi bir yerler?
    Y-DİL-1 274,34347 27286
    Y-DİL-2 292,66034 28144
    Y-DİL-3 331,69242 29456
  • acaba full çıkartan yok mu bu sene? sayfa 17
    http://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2014/LYS/2014_LYS_SB.pdf
  • puan 419 sıralama 5799. pamukkale ing öğrt gelmeme imkanı var mı sizcE? 7920 kapatmış

ayrıca osmangazi ing öğrt gelir mi ? 5600le kapatmış
  • Sıralama artar mı acaba?
  • vallaha ben umutluyum,hedeflediğim yere ulaşmış gibi hissediyorum.

ösymnin yayınladığı grafiklere,sınav başarı grafiklerine baktım.bu sene dil1 ingilizce sınavında başarı oranı 2013 ve 2012den daha kötü durumda.
    CNN Türk'de haberlerde söylüyorlardı,bu sene adayların başarısının en düşük olduğu sınavlar;matematik ve İNGİLİZCE.

Yani,buradan hareketle,Muğla İngiliz Dili ve Edebiyatı gelebilir.
    Geçen sene başarı sırası 11,900.
    Benim ek puansız başarı sıram;12,715-----ek puanlı yerleştirme başarı sırası:13,345

Tabi herşey bikaç güne tercih klavuzu yayınlanınca belli olacak ama,görünen köy klavuz istemez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 2 senedir sorular zormuş. yayinlanan sorular çok kolay görünüyor ama sınava girenler tersini söylemiş. seneye daha kolay olmasi muhtemel

• quote:

Orijinalden alıntı: Baby HAIM

quote:

Orijinalden alıntı: Pachelbel's Canon

5 yanlış geldi, daha az olsun isterdim. Dil1 sıram 276(509 puan). Ne yazık ki dilden tercih yapacağımı zannetmiyorum. Ama ekstra bi soru, bu puanla giremeyeceğim bi bölüm var mı?

yok galiba.ama boğaziçi öğretmenlik olmayabilir.

Neden öğretmenlik gibi bi bölüm çeviribilim veya ide'den daha yüksek puandan alıyor bi sebebi var mı? Bana saçma geliyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Baby HAIM

quote:

5 yanlış geldi, daha az olsun isterdim. Dil1 sıram 276(509 puan). Ne yazık ki dilden tercih yapacağımı zannetmiyorum. Ama ekstra bi soru, bu puanla giremeyeceğim bi bölüm var mı?

yok galiba.ama boğaziçi öğretmenlik olmayabilir.

Neden öğretmenlik gibi bi bölüm çeviribilim veya ide'den daha yüksek puandan alıyor bi sebebi var mı? Bana saçma geliyor.

Öğretmen liseleri ek puan aldığı için daha yüksek geliyor onlara

• Ya birileri ek puanlı sıralama falan yazıyor da Dilforum'da. Ben anlamadım olayı. Şimdi biri şöyle yazmış:
    78D 2Y
    Dil 1: 734
    Ek puanlı: 49

Ben 167. oldum ek puansız ama şimdi mesela Boğaziçi İngilizce öğretmenliği bölümüne girebiliyor muyum? Geçen sene 514,56558 puanla 281.'yi almış ama bu ek puan olaylarını pek bilmiyorum. Biri bana açıklayabilir mi acaba? Ek puan tam olarak ne demek, ek puanla beni geçtilerse sıralamam değişmiş mi oluyor onları da hesaba katınca? Saçmaladım galiba biraz ama biri bana ek puanlı halin benim durumumu nasıl etkilediğini anlatırsa sevinirim.
  • arkadaşlar puanım 1109. sıralama olarak istanbul,ege ve 9 eylül müt-ter tutuyor. sizce bu üçlüden hangisi en iyi eğitimi verir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizp

arkadaşlar istanbul uni mütter bölümü üç yıl üst üste 485 puanla almış bi tanesinde sıralama 1200 bi tanesinde 1700 bi tanesinde 665. adamların mantıken sıralaması sabit puanı değişken olması gerekmez mi bunlarda neden tam tersi?

665 olan yıl alandışından çok giren olmadığı bir yıl olabilir.malesef son senelerde alandışı çok fazla.bu yüzden sıralamalarda oynamalar oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.