Şimdi Ara

2014 LYS-5 Yabancı Dil Sınavı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
3
Favori
7.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

4-5 yanlış bekliyordum, 2 yanlış gelmiş. Çok mutluyum.
  • Dil3 puanm 337 siralamam 3939,arap dili ve edebiyati ikinci ogretim gelme olasiligi var mi bilgisi olan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 yanlış geldi, daha az olsun isterdim. Dil1 sıram 276(509 puan). Ne yazık ki dilden tercih yapacağımı zannetmiyorum. Ama ekstra bi soru, bu puanla giremeyeceğim bi bölüm var mı?
  • tam olarak hangi üni kac puanla alıyor nerden bakabiliriz dil için arkadaslar?
  • 1 doğru daha yapsaydım çok rahatlıcaktım ya umarım gelir Mersin.
  • 892.olmuşum,hacettepe mütercim tercümanlık tutar sanırım.hep 1-2-3 yanlış yapardım sınavda 3 yanlış 1 boşum var.bu beni üzdü ama yapacak bir şey yok.ygs'm de pek iyi değildi. :(hep boğaziçi istiyordum ama daha çok hayaldi.içten içe hacettepeye gideceğimi düşünüyordum.öyle de olur umarım,geçen sene 1200lerle kapatmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baby HAIM -- 28 Haziran 2014; 2:13:55 >
  • Sizce nereler gelir ?
     2014 LYS-5 Yabancı Dil Sınavı

• Merhaba arkadaşlar bir şey soracağım.Sınava hiç çalışmamıştım seviyemi test etmek için girmiştim.20 yanlış çıkmış yaklaşık 6k olmuşum.Sizce hiç çalışmayan biri için nasıl?Seviyemi ölçmeye çalışıyorum da
  •  2014 LYS-5 Yabancı Dil Sınavı
    arkadaşlar bu puanla ankarada müt-ter/ake mümkünmüdür sizce?
  • 77/3

Ygs o kadar düşük ki ortalamam 451 olabilmiş anca
  • Arkadaşlar merhaba.Umarım hepinizin sınav sonuçları istediği gibi gelmiştir.Benim bi sorum var...

Üniversitede de okuyorum geçen sene yerleşmiştim ancak bu sene ilk 100 bursu için sınava girdim ve sonuç şöyle geldi.

Bursu almama engel bir durum var mı? Ya da böyle yapıp bursu alanlar var mı çevrenizde?

Şimdiden çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pachelbel's Canon

5 yanlış geldi, daha az olsun isterdim. Dil1 sıram 276(509 puan). Ne yazık ki dilden tercih yapacağımı zannetmiyorum. Ama ekstra bi soru, bu puanla giremeyeceğim bi bölüm var mı?

yok galiba.ama boğaziçi öğretmenlik olmayabilir.
  • 71-9 yapmışım. 5600 gözüküyor yerleşme İstanbul Üniversitesi gelir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Decepticon -- 28 Haziran 2014; 2:44:40 >
  • Bu gari(bana) 3 5 bölüm söyleyinde az içim rahatlasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekaonee -- 28 Haziran 2014; 2:40:28 >
  • yerleştirme puan:y-dil1:356
    sıralama:13345

nereler gelir sizce?bir de geçen seneye göre puanlar nasıl olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakela

Arkadaşlar merhaba.Umarım hepinizin sınav sonuçları istediği gibi gelmiştir.Benim bi sorum var...

Üniversitede de okuyorum geçen sene yerleşmiştim ancak bu sene ilk 100 bursu için sınava girdim ve sonuç şöyle geldi.

Bursu almama engel bir durum var mı? Ya da böyle yapıp bursu alanlar var mı çevrenizde?

Şimdiden çok teşekkür ederim

kardeş diğer derslerdeki ilk 100 bursu dilde ilk 10 dur ilk 1000 bursu ise ilk 100 dür şimdi sen diğer derslere verilen ilk 1000 bursunu alabileceksin

• Dil-1 1438 istanbul uni. ingilizce ogretmenligi dusunuyorum ne dersiniz?

• dil 3 775 sıralamam işe yarar bir bölüm var mı?
  • DİL-1 12900

Kocaeli İngiliz Dili ve Edebiyatı (ikinci öğretim de olsa) gelir mi?
  • 2012 ve 2013 puanları arasında 12 puan fark var.

Bu sene de düşer mi puanlar?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.