Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.749
Cevap
73
Favori
572.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    NTV maçta rezaletti hiçbir tv kurtarmaz gibi
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Bizdeki hd! Kanalların rezaleti zaten dillere destan bide sd kanallarda maç izlemek... yorum bile yapmıyorum offf bu dünya kupasını nasıl izleyecez bu kaliteyle nostalji izliyo gibi olucaz 96 dünya kupası izliyomuş gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.@.N

quote:

Orijinalden alıntı: yüksell

quote:

Orijinalden alıntı: yalnız2007

quote:

Orijinalden alıntı: yüksell

Hocam ben yaklaşık 8 aydır F7000 kullanıyorum, çok da memnunum. ancak H7000 2014 serisi bir ürün ve akıllı kumandası da F7000'in kumandasından biraz daha kibar ve 4-5 tuş eklenmiş (play pause tuşu vs) bilginiz olsun..

Tesekkurler. Yalniz es 7000 serisi dahili kamera vardi h7000 serisinde opsiyonel ekstra ucret talep ediyolar bu konuda ne yapmak lazim acaba biraz daha zaman istedim bu gun bimeks electroworld e bakip karar verecegim heralde

F7000 serisinde de dahili kamera var. H7000 serisinde kameranın opsiyonel olduğunu bilmiyordum. Kamera muhtemelen 200 tl civarındadır ancak usb ile bağlanacağı için usb girişlerden birini alıp götürmüş olacak haliyle.. Takdir sizin hocam..

Samsung bu yeni ''H'' serisinde 8000 ile 7000 arasında fark oluşturmak için 7000 modelini baya bir kırptı.Ben olsam F7000 alırdım.Tabi televizyonları canlı canlı görmenizde yine fayda var...

kamera fiyatını sordum 400 tl dediler yuhh dedim tv yi kabul ettim ama kamera cebi yaktı

• son güncellemeden sonra (1118) internette düzelme hissettim.örneğin smarttan samsung sinemadan film açtığımda daha önce takılma olurken şimdi hiç yok.(modemle tv arası yaklaşık 6-7 metre ve zaman zaman nexus 7 tablet bile zorlanıyodu).

ayrıca uygulama kısmında tunein de varmış.süper oldu.androidde en sevdiğim uygulamalardan biri idi.tvde olması çok iyi oldu.internet radyosu sevenlere kesinlikle tavsiye edilir.

bir de dlna için wild media server kurdum.oldukça başarılı bi uygulama yalnız zaman kopmalar olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waterfall_man

son güncellemeden sonra (1118) internette düzelme hissettim.örneğin smarttan samsung sinemadan film açtığımda daha önce takılma olurken şimdi hiç yok.(modemle tv arası yaklaşık 6-7 metre ve zaman zaman nexus 7 tablet bile zorlanıyodu).

ayrıca uygulama kısmında tunein de varmış.süper oldu.androidde en sevdiğim uygulamalardan biri idi.tvde olması çok iyi oldu.internet radyosu sevenlere kesinlikle tavsiye edilir.

bir de dlna için wild media server kurdum.oldukça başarılı bi uygulama yalnız zaman kopmalar olabiliyor.

1118 Mİ ?

yav ne oldu bu samsunga durmadan güncelleme yayınlıyor. internetteki sitede hala son sürüm 1115.
    şaştım bu işe

görüntüde bir iyilerşme varmı hocam ???

• F8000'de bazen rüzgarlanma oluyor, ani sahne geçişlerinde ve kişinin el hareketlerinde bu dikkatimi çekmeye başladı.Görüntü ayarlarından bunu önlemek mümkün mü acaba ?

Bu arada 1118 güncellemesini az evvel TV üzerinden yaptım.Afaki bir görüntü iyileştirmesi mevcut değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal87 -- 2 Mayıs 2014; 16:28:16 >
  • görüntüde bi değişiklik yok.daha çok internette bi düzelme var gibi geldi bana.
  • yemiyorlar içmiyorlar devamlı versiyon çıkartıp yolluyorlar belli bir kota var onu doldurmaya çalışıyorlar herhalde ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

yemiyorlar içmiyorlar devamlı versiyon çıkartıp yolluyorlar belli bir kota var onu doldurmaya çalışıyorlar herhalde ...

Aman abi goruntu kalitesini bozmasinlarda... bundan onceki 1114 versiyonunda ozellikle hd goruntuler berbat olmustu. Eski versiyonada donemiyorsu 2 ay versiyon bekledik duzelmesi icin. Sutten agzim yandi yani.

• merhaba arkadaslar F7000 ve F8000 de elle kumanda mesafesı nedır acaba
    aralarında kamera yonunden fark var mı
  • İnternette açılmayan sayfalar düzelmiş. Özellikle sözcü Hürriyet vb birçok site düzelmiş.

• servis menüsüne olan bazı özellikler tv de yok özellikle kapatılmış samsung'un fiyat politikası

• ARAKADASLAR MERHABA..

SON 2 HAFTADIR. SAMSUNG 7000F IN WEP BROWSERDEN FACEBOOK SAYFASINA GIREMIYORUM. ASAGIDAKI HATAYI VERIYOR. SORUNU DAHA ONCE YASAYAN VE COZENLER VARMI..

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/373892/41ddce27-ed4f-4f7e-b57e-1dc80c6c8379.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yelbeye -- 3 Mayıs 2014; 17:04:15 >

• 55 f8000 1118 guncellemesinden sonra altyazilarda titreme sorunu başladı varmi başka bu sorunu yaşayan

• arkadaslar herkes guncellemelerden bahseder olmus
    azıcıkta kullananlar bılgı verse dıyorum

konu onemlı

f7000 f8000 elle kumanda mesafesı nedır

46 veya 55 olması degıstırıyor mu

izleme mesafesı 4-6 mt arası olacak
  • Elle kumanda çok kullanılabilir bir özellik değil bence.Çok zor kullanması. Işık miktarı bile etkiliyor.Ayrıca çevredeki hareketlerden aktive oluyor.Ben 55f8000 kullanıyorum.Kapattım özelliğini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salmonella20 -- 4 Mayıs 2014; 0:14:43 >
  • 1118 son güncellemeyle açılmayan siteler açılıyor acunn, cnnturk vs fakat bunlardaki videolarda ses çıkmıyor. mesel acunn .com daki geçmiş survivor bölümlerinde ses çıkmıyor. aynı şekilde cnnturk haber videolarında da ses yok . bişey yapıyolar bari tam yapın. sizde de ses çıkmıyomu cnnturk ve acunn da.
  • 4500tlye 55 f8000 alınırmı yoksa yeni h serilerinin yaygınlaşmasımı beklenmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: {PeGaSuS}

4500tlye 55 f8000 alınırmı yoksa yeni h serilerinin yaygınlaşmasımı beklenmeli

Kapalı kutu bulursanız alın bence.Aralarında bir fark yok.

• 1950 tlye 40f8000 aldim 7 taksit urun teshir ama sikinti yok.
    Sorunum youtube uygulamasi acilmiyor yardimci olabilecek olab varmi

• 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.