Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ (327. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.749
Cevap
73
Favori
572.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu 46f8000 bedavacım.com da 3349 tl bu siteden alışveriş yapan varmı nasıl güvenilirmi acaba çünkü şuan hepsiburada da aynı tv 4000 lira ?
    beyler biraz önce samsung sitesinde bu tv ye baktım kullanıcılardan birisi pc yle bağlanamıyormuş tv ye windows 7 yüklü olduğu için windows 8 yükleyin diye uyarı veriyomuş yav bu kötü oldu işte benim için .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezadem -- 28 Nisan 2014; 4:18:06 >
  • Arkadaşlar Uydu yayınını kaydettiğimizde sadece tv de izleyebiliyoruz pc ye atmaya kalktığımızda dosya biçimi geçersiz pc ye uygun olduğundada tv ye geçersiz . nası yapacağız bunu ?
  • ya şu altyazıyı büyütemiyozmu ne yaptıysam büyümedi
  • Dünyanın en büyük mimarlarından birine bir gece bir telefon gelir: "Üstad, projesini çizdiğiniz evin salonunda bir koltukta oturmaktayım ve tam tepeme su damlıyor..Ne yapmamı önerirsiniz??"
    Cevap şu şekildedir; "koltuğunuzu biraz yana çekin"
  • quote:

Orijinalden alıntı: KDRCMRT

quote:

Orijinalden alıntı: serhat1971

quote:

Orijinalden alıntı: thedarkside7

Arkadaşlar 1 haftadır 40F8000 kullanıcısıyım. daha önce LG lm660s kullanıyordum. Değiştirdiğime bin pişman oldum. Karanlık ya da hareketli sahnelerde insanların yüzünde kırmızı lekeler oluşuyor . Bunu ilk mkv film izlerken farkettim sonra normal yayında maç izlerken yine aynı şey olunca tvyi camdan aşağı atasım geldi... yabancı forumları okudum aynı sorun başkalarında da var ve çözümü yok!! bence buradaki çoğu kullanıcı bu hatanın farkında değil...

46F8000 kullanicisiyim.Dediginiz sorunu tv de inceledim ama oyle bir sorun bulamadim.Sizin tv de bir sorun olabilirmi acaba...

Merhaba, bende 46F8000 kullanıcısıyım sizin kırmızılık olayını ve o hareketli sahneleri gördükten sonra saatlerce tüm filmleri açıp detaylıca baktım özelliklede hareketli ve biraz karanlık sahnelere detaylıca baktım ama böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Bende hiç kırmızılık oluşmuyor ki oluşsaydı yaklaşık 4 aydır kullanıyorum bu kırmızılığı 4 aydır izlediğim televizyonda farketmemem imkansız olurdu. Bu sorun farklı birşeyden kaynaklanıyor olabilir mi mesela ayarlardan falan?

İlk anda LG nin renkleri daha Beyaz & Mavi . Ondan size öyle geliyordur samsungun daha kırmızı daha canlı diyecektimde izleyince farkettim . Bende 1 aya yakındır kullanıyorum ve dediğiniz kırmızılıkla karşılaşmadım karşılaşsam kesin farkederdim . Çok video izliyorum vimeo , youtube vs ve HD oluyor . Film çok izlemedim . Ve böyle bir genel sorun olsa güncelleme vs ile çözerler tahminim F8000 çünkü boru değil .

• 55" F7000 7 Serisi Smart 3D Full HD LED TV Arkadaşımla ben 1 'er tane aldık gayet mennunuz
    55" F8000 ile aralarında ciddi b ir fark olmadığından F7000 aldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: digisis

55" F7000 7 Serisi Smart 3D Full HD LED TV Arkadaşımla ben 1 'er tane aldık gayet mennunuz
    55" F8000 ile aralarında ciddi b ir fark olmadığından F7000 aldık

kaç tl ye mal oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edra

quote:

Orijinalden alıntı: KDRCMRT

quote:

Orijinalden alıntı: serhat1971

quote:

Orijinalden alıntı: thedarkside7

Arkadaşlar 1 haftadır 40F8000 kullanıcısıyım. daha önce LG lm660s kullanıyordum. Değiştirdiğime bin pişman oldum. Karanlık ya da hareketli sahnelerde insanların yüzünde kırmızı lekeler oluşuyor . Bunu ilk mkv film izlerken farkettim sonra normal yayında maç izlerken yine aynı şey olunca tvyi camdan aşağı atasım geldi... yabancı forumları okudum aynı sorun başkalarında da var ve çözümü yok!! bence buradaki çoğu kullanıcı bu hatanın farkında değil...

46F8000 kullanicisiyim.Dediginiz sorunu tv de inceledim ama oyle bir sorun bulamadim.Sizin tv de bir sorun olabilirmi acaba...

Merhaba, bende 46F8000 kullanıcısıyım sizin kırmızılık olayını ve o hareketli sahneleri gördükten sonra saatlerce tüm filmleri açıp detaylıca baktım özelliklede hareketli ve biraz karanlık sahnelere detaylıca baktım ama böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Bende hiç kırmızılık oluşmuyor ki oluşsaydı yaklaşık 4 aydır kullanıyorum bu kırmızılığı 4 aydır izlediğim televizyonda farketmemem imkansız olurdu. Bu sorun farklı birşeyden kaynaklanıyor olabilir mi mesela ayarlardan falan?

İlk anda LG nin renkleri daha Beyaz & Mavi . Ondan size öyle geliyordur samsungun daha kırmızı daha canlı diyecektimde izleyince farkettim . Bende 1 aya yakındır kullanıyorum ve dediğiniz kırmızılıkla karşılaşmadım karşılaşsam kesin farkederdim . Çok video izliyorum vimeo , youtube vs ve HD oluyor . Film çok izlemedim . Ve böyle bir genel sorun olsa güncelleme vs ile çözerler tahminim F8000 çünkü boru değil .

8 aydır 40F6500, 4 aydır da 65F8000, kullanıyorum.Her türlü filmi (hd,full hd,3d) tv nin gerek int.browserından, gerekse intten hdd ye kayıt ederek çok sayıda izledim; bu dediklerinize rastlamadım.Servise danışmanızı öneririm..

• 46 es7000 serisi bir samsunga sahiptim çerçevesinde oluşan çatlama yüzünden değişim talebi ettiler 46h7000 ile değiştirmek istiyorlar sizce 46f7000 mi 46h7000 mi hemen karar vermem gerek tekrar telefon açacaklar şimdiden teşekkürler
  • yalnız2007 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yaklaşık 8 aydır F7000 kullanıyorum, çok da memnunum. ancak H7000 2014 serisi bir ürün ve akıllı kumandası da F7000'in kumandasından biraz daha kibar ve 4-5 tuş eklenmiş (play pause tuşu vs) bilginiz olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yüksell

Hocam ben yaklaşık 8 aydır F7000 kullanıyorum, çok da memnunum. ancak H7000 2014 serisi bir ürün ve akıllı kumandası da F7000'in kumandasından biraz daha kibar ve 4-5 tuş eklenmiş (play pause tuşu vs) bilginiz olsun..

2014 F8000 - F7000 kumandalar hareket sensörlü bildiğim kadarıyla yani touch pad yok ve LG mantığıyla çalışıyor . Detaylı incelemedim okuduğum öyleydi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnız2007

46 es7000 serisi bir samsunga sahiptim çerçevesinde oluşan çatlama yüzünden değişim talebi ettiler 46h7000 ile değiştirmek istiyorlar sizce 46f7000 mi 46h7000 mi hemen karar vermem gerek tekrar telefon açacaklar şimdiden teşekkürler

Bi üst model bi üst modeldir :D
  • Şu Uydu dan bir belleğe kayıtta formatı değiştirmeyi biliyormusunuz ? :) herkese soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: edra

Şu Uydu dan bir belleğe kayıtta formatı değiştirmeyi biliyormusunuz ? :) herkese soruyorum

Bende cok denedim hatta programlar la format degistirmeyi denedim olmuyo korumali gibi biseyle kaydediyor zannimca

• quote:

Tesekkurler. Yalniz es 7000 serisi dahili kamera vardi h7000 serisinde opsiyonel ekstra ucret talep ediyolar bu konuda ne yapmak lazim acaba biraz daha zaman istedim bu gun bimeks electroworld e bakip karar verecegim heralde

• herhalde dünkü bayern - real maçını izleyen olmuştur.
    maç ntvdeydi. görüntü çok kötüydü,ne ayar yaptıysam netleştiremedim.

maçlar için kullandığınız ayarları paylaşabilir misiniz
  • o kadar güncelleme yapıyolar.bi güncelleme ile de şu usb film oynatma için altyazı büyütme font ayarlama koysalar ya!
  • quote:

quote:

Tesekkurler. Yalniz es 7000 serisi dahili kamera vardi h7000 serisinde opsiyonel ekstra ucret talep ediyolar bu konuda ne yapmak lazim acaba biraz daha zaman istedim bu gun bimeks electroworld e bakip karar verecegim heralde

F7000 serisinde de dahili kamera var. H7000 serisinde kameranın opsiyonel olduğunu bilmiyordum. Kamera muhtemelen 200 tl civarındadır ancak usb ile bağlanacağı için usb girişlerden birini alıp götürmüş olacak haliyle.. Takdir sizin hocam..

• mrb ben 46f7000 modeline sahihibim.dahli kamera ile nasıl foto ve video çekiliyor bulamadım.yardımcı olan olursa sevinirim.
  • quote:

quote:

quote:

F7000 serisinde de dahili kamera var. H7000 serisinde kameranın opsiyonel olduğunu bilmiyordum. Kamera muhtemelen 200 tl civarındadır ancak usb ile bağlanacağı için usb girişlerden birini alıp götürmüş olacak haliyle.. Takdir sizin hocam..

Samsung bu yeni ''H'' serisinde 8000 ile 7000 arasında fark oluşturmak için 7000 modelini baya bir kırptı.Ben olsam F7000 alırdım.Tabi televizyonları canlı canlı görmenizde yine fayda var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodion Raskolnikov -- 30 Nisan 2014; 15:52:31 >

• 
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.