Şimdi Ara

2013 Mercedes E180 CGI FL ELITE 156hp (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.312
Cevap
26
Favori
198.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kkurt2002

Yani bu arada boşuna tartışıyoruz ben faraziye yürütmüyorum birebir başıma gelen olaydan bahsediyorum diyorum ki Eski aracım 90 bg tuningsiz 120 km de 3000 rpm çeviriyordu...

TUNING yapıldı 120 bg çıktı dynoda ve sonra 120 km de 2700 rpm de gidyordu diye gözümle görüp yaşadığım olayı anlatıyorum daha neyi tartışıyoruz ki ????

Böyle bir fizik kuralı yok!

Sadece motora tuning yaparak rpm/hız farkı yaşayamazsınız.

İddia etmeyiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19can84

Adam gibi anlatırdım ama sona koyduğun gülücük gösterdi ki anlatsam da anlayacak durumda değilsin.

Ama şunu söyliyeyim sen bu işten fındık kadar bile anlamıyorsun.

Büyüksün üstadım

• Acaba bayilere gelmiş mi?

Hiç inceleyen,test eden var mı
  • BEYLER BURASI E180 ILE ILGILI KONULARIN KONUSULACAGI BIR BOLUM LUTFEN TUNING ISLERINIZI BASKA YERDE KONU ACARAK TARTISIN AMACIM MUHALEFET DEGIL AMA KONU DAGILIYOR.

YANLIS BILMIYORSAM ARAC DAHA BAYILERE GELMEDI.SU AN ONSIPARIS AGUSTOS DA TESLIM
  • Ciple devir degisiyorsa eger chipin allahini yaparim rolantide 180 basarim

• quote:

Orijinalden alıntı: metamorfik87

BEYLER BURASI E180 ILE ILGILI KONULARIN KONUSULACAGI BIR BOLUM LUTFEN TUNING ISLERINIZI BASKA YERDE KONU ACARAK TARTISIN AMACIM MUHALEFET DEGIL AMA KONU DAGILIYOR.

YANLIS BILMIYORSAM ARAC DAHA BAYILERE GELMEDI.SU AN ONSIPARIS AGUSTOS DA TESLIM

• E Segmenti bir araca 1.6 motor yakışmıyor orası bir gerçek ama ülkemizin vergi durumuna göre başarılı olacağı aşikar. Şimdi Borusan, BMW'ye 170 beygirlik 1.6 motoru F10'a koydurtmak için baya bir uğraşacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McLaren64

E Segmenti bir araca 1.6 motor yakışmıyor orası bir gerçek ama ülkemizin vergi durumuna göre başarılı olacağı aşikar. Şimdi Borusan, BMW'ye 170 beygirlik 1.6 motoru F10'a koydurtmak için baya bir uğraşacaktır.

Bu E180 CGI sadece Türkiye pazarı için üretiliyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: optiSpice

quote:

E Segmenti bir araca 1.6 motor yakışmıyor orası bir gerçek ama ülkemizin vergi durumuna göre başarılı olacağı aşikar. Şimdi Borusan, BMW'ye 170 beygirlik 1.6 motoru F10'a koydurtmak için baya bir uğraşacaktır.

almanya da bu motor secenegi yok amerikan pazarinda da oyleydi galiba ama diger pazarlari bilmiyorum buyuk ihtimal tek bizim ulke
  • quote:

2014 e dogru makyajli bmw 5 serisi cikacak buyuk ihtimal dedigin gibi borusan su anda on calismalara baslamis bmw ye 1.6 lik motoru kullabilir 516i olur adi da yani pazar payini kaybetmek isteyecegini zannetmiyorum
  • quote:

Çok güzel bi noktaya değindiniz hocam, f30 320d parasına f10 520i ed gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: optiSpice

quote:

Muhtemelen. Mercedes-Benz Türk A.Ş. Daimler'i iyi ikna etmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamorfik87

quote:

2014 e dogru makyajli bmw 5 serisi cikacak buyuk ihtimal dedigin gibi borusan su anda on calismalara baslamis bmw ye 1.6 lik motoru kullabilir 516i olur adi da yani pazar payini kaybetmek isteyecegini zannetmiyorum

3 serisinde adı o değilki öyle olsun.
    520i efficient dynamics olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • C serisi alanların çoğunun içinde E serisi bir ukde olarak kalmıştır. Prestiji hiç olmasa dahi 1.6 E çok fazla satar Türkiyede. 520 d yi çok geçer satışlar. Ama ben olsam E180 yazısını yazdırtmazdım. Mercedes ve BMW de bu seçenek var. Yazısız, yorumsuz isteyebiliyorsunuz arabayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

C serisi alanların çoğunun içinde E serisi bir ukde olarak kalmıştır. Prestiji hiç olmasa dahi 1.6 E çok fazla satar Türkiyede. 520 d yi çok geçer satışlar. Ama ben olsam E180 yazısını yazdırtmazdım. Mercedes ve BMW de bu seçenek var. Yazısız, yorumsuz isteyebiliyorsunuz arabayı.

Hocam zaten bir dergide mercedes kalitesinin mercedes konforunun surusunun e serisi ile baslar yaziyordu adamlar gibip c yi satip e almalari cok normal
  • BEYLER KENDI ACTIGIM KONUDA BIR KISININ YAZDIGI CUMLELERI AYNEN AKTARIYORUM Bugün mercedes satış müdürü aradı yeni E 180 i sordum. Temmuz içinde gelir ancak fiyatı 150-155 arasında bekliyoruz dedi yani sitedeki fiyat gibi olmayacak sanırım. Birde temmuz ayı içerisinde firma olarak %2 lik bir iyileştirme zammı olacakmış kurlardan dolayı ama bu zam hangi modellere gelecek belli değilmiş.
    EGER BOYLE OLURSA FIYATLAR 160 I ARALAR KI BU DA ARAC SATISLARININ DUSURUR CUNKU E250 ZATEN YANLIS BILMIYORSAM BENZINLISI 170 E SATILMIYOR MU
  • koskoca Mercedes fırması 1.6 motor koyarken çekip çekmeyeceğini hesap etmemişmidir yanı hala çekermı bu motor diyenler var almanlar gerizekalı biz türkler akıllıyız zaten canları sıkılmış hadi 1.6 motor takalım satalım demişler
  • 1.6 CGI 156'lık motor gayet yeterli ve keyifli bir motor, bu E serisinin kullanıcısı fantazi forum eşrafı değil...yıllık geliri belli bir seviyede olan %80'i 50 yaş üstü kullanıcılar olacağı için araç yeterli olacaktır.
  • 2002 yılından sonra 1.8lt olmuştu Kompressörler ne çabuk unuttunuz.
  • merak ettimde bu 1.6 lık motoru küçümseyen arkadaşlar hangi araçlara biniyor?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.