Şimdi Ara

2012 DE YAYINLARI KİM VERİCEK ? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
1
Favori
12.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ntv alırsa süper olur
    F1 NTV iken hiç kaçırmazdım derby seyreder gibi seyrederdim sonra cnn e geçti soğdum
    40 yıllık baricelloya barikello dediler ya aman yarabbi
    şimdi aynı şeyi nba de yaşıyorum nvt deki heyacan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

@drexler
    aynı kaderi paylaşıyoruz.

ben evime 5 ay önce 3dtv aldım teknosadan, hediye olarak 2 aylık d smart verdiler.
    2 ay kullandım ama inan para verilip alınacak bir şey değil.
    2 ayın sonunda kapattırdım.
    şimdi tut yarışı bu kanal versin.
    gel de sövme arkadaş.

BEN SÖVDÜM

2009 senesinde galatasaray uefa bi saat firmasının promosyonu arasında d smartta vardı gs forma hediyeli
    diğer seçenkler 1 hafta tatil falan vardı araba koltuk kılıfı güneş gözlüğü falan biz dsmart ı seçtik
    1yıllık ful abonelik olay kasım ayında sonra
    ne oldu biliyormusun
    euro futbo ldiye kanal çıkardılar ve tahmin ettiğin gibi şifreli avrupa maçlar buradan yayınlandı bizim o kanalı izlemak için daha önce var olmayan ekstra spor paketini almamız gerekiyormuş
    müteri hizmetlerini aradım bi dünya küfür bastım karşıdaki kadın ama beyfendi konuşmalar kayıd ediliyor diyo ben daha devam dilekleri bi üst yöneticiye ilettiler 3. gün aradılar
    barış mıdır nedir biri adam departman yöneticisiymiş
    adam diyorum ki haklımıyım haksızmıyım haklısın demedi sonra varya ağızıma ne gelirse .......
    D smart Türk TV tarihinin en büyük KAZZIĞDIR ve ben de ne yazıkki omağdurlardanım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnkrsln -- 15 Mart 2012; 0:59:43 >

• Hocam alan aldı alacağını.
    Bizlere de D-Smart almak kaldı.
  • Önce discovery için tek seçenek oldun, sonra nba'i aldın, şimdi de f1..

canımı da al kurtul D smart

neyse iyi yanından bakınca kendimi daha çok işime gücüme vereceğim.
  • umarım trt olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhantomX
    Aynen öyle. Şimdi millet Tivibu mivibu taahhütlü alıp patlar mı patlar. Hatta ilk yarışta sesini çıkarmaz dsmart, sonra basar şikayeti ttnet'e + kablo tv'ye + teledünya'ya. Alır ilk yarışın telif hakkı bedelini. Sorumluluk RTL de mi yayınlayan platformda mı onu da merak ediyorum.

Yine de internet dışında izleme yolları da var.
    RTL yi Astra gören bir çanakla izleyebilirsiniz, hatta HD bile olabilir yayın.
    Asıl İdman TV var Türksat 42°E'den yayın yapıyor. (Azeri)

RTL konuşuldukça topuğuna sıkılcak RTL TR platformdan yayınının

Bunlar dışında da 1-2 tane FTA (free to air) kaynak var, yine de paralı TV lerin 2012 F1 kanal listesinde artışı gözden kaçmıyor:
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Formula_One_broadcasters#2012_TV_Broadcasters
    Çanağınızın büyüklüğüne kalmış

gardaş paketini(idman,aztv vs.) uyduya ekledim :) listede paralı gözükmelerine rağmen hepsi de şuan izlenebiliyor(uluslararası bir yayın yoktu gerçi). herhangi bir biss key girmedim, umarım gerek de kalmaz çünkü daha önceki denemeler işe yaramamıştı. hele bir ilk yarışı görelim de, rtl seçeneği sağlam ise tivibu paketi alırız.

• Hocam inşallah şifreye girmez ama öyle bir ihtimalde var. Siz aslında her ihtimale karşı bir uyducuya götürüp yazılım güncellemesi ve gerekli işlemleri yaptırın. Bir bankada tanıdığım memur bir arkadaş Bundesligayı idman tv.den izliyor. Gidip ayarlatmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tinki vinki

bbc'nin hd formula 1 yayını internet üzerinden ingiliz proxysisi girilerek izlenebiliyormuş

BBC' de takvimin yarısı var (China, Spain, Monaco, Europe, Britain, Belgium, Singapore, Korea, Abu Dhabi, Brazil ). Diğer yarısını Skysports verecek ama o da paralı
  • http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Formula_One_broadcasters

Smart Spor antremanları da yayınlayacak olarak gözüküyor
  • Biraz önce bende dsmartı aradım. 24 ay taaahütlü maxi hd paket 35 tl dediler. Esasında fiyat iyi gibi ama genede 35 tl her ay çok geldi. Teledünya hd kullanıyorum. Hafta sonu görecez rtl yi bakalım nolacak. Pek umudum yok ama
  • Bi dünya platform var arkadaş. Hangi birine nasıl karar vereceksin çok zor gerçekten.
  • D smasrt ın mı var derdin var.

netden HD yayın yapan yok mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_cantan -- 15 Mart 2012; 13:14:20 >
  • Umarim free bir kanal buluruz. Ha sd ha hd..izlememize olanak olduktan sonra yayin kalitesi ince bir ayrinti.
  • Eğer sorun türkçe izlemekse sanırım bunu netten başaramıcaz ama netten kaliteli sd yayın bulması sorun ise o kolayca çözülür.**** üzerinden çok kaliteli formula 1 yayınları var, vipbox.tv üzerinden de formula 1 başlığı altında linkler var, tivibudaki rtl'yi hafta sonu deniyecem.

@tylor

İdman tv normal olarak seyredilebiliyor fakat uluslararası yayınlar başladığında biss giriyorlar, daha önce biss'i deneyipte olmamışsa işin zor.
  • arkadaşlar bu idman tv şifreli normalde şifre girilmeden açılmıyor isteyen arkadaşlar şifre girip izleyebilirler
    idman tv frekans :10965 H 12800
    key :12 34 56 00 65 43 21 00
    ama sanırım serhan acarsız bir yarış izliyeceğiz.
  • drexler22 yerden göğe kadar haklısın kardeşim
  • 1.oncelik netten türkçe yayinlayan bir site bulmak yok ise rtl o da yok ise netten yayinlayan bir yer bulurunur
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

umarım trt olur

hayırlısı, biz de haber bekliyoruz.

• arkadaşım d smart internet sayfasında zaten girişte reklamını yapıyorlar,smart sporda da cayır cayır reklamını yapıyorlar f1 yayın haklarını aldıklarını, yani açıkçası trt den ümidi kes, adamlar o kadar reklam yapıyorsa baya bir para bayılmışlara benziyordur
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylor
    hayırlısı, biz de haber bekliyoruz.
    sen gelmiyor musun üstad seyretmeye ? D-smart HD ile hizmetinizdeyiz.

Monako haric.. onu canlı izleyeceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.