Şimdi Ara

2012 DE YAYINLARI KİM VERİCEK ? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
1
Favori
12.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: loko

Formula1 sever Arkadaşlar.Aramızdan birisi örnek bir Mail yazsın Fia ya.Bu maili hepimiz gönderelim ve bu Mailin yaygınlaşmasını saglayalım.Yarışa 1 hafta kala hala Formula1 nerde izleyecegimizi bilmiyoruz.Biraz tepki verirsek ses getirir diye ümit ediyorum.

Serhan Acar açıklama yaptı sadece D-Smart yayınlıyacakmış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yavuz

Ben digiyi iptal edip d-smarta geçiyorum arkadaşlar. Yapacak birşey yok.

aynen katılıyorum
  • Yaşasın RTL diyoruz hep birlikte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Formula1 sever Arkadaşlar.Aramızdan birisi örnek bir Mail yazsın Fia ya.Bu maili hepimiz gönderelim ve bu Mailin yaygınlaşmasını saglayalım.Yarışa 1 hafta kala hala Formula1 nerde izleyecegimizi bilmiyoruz.Biraz tepki verirsek ses getirir diye ümit ediyorum.

onu biliyorumda belki baskı yaparsak Açık kanaldan yayınn yaparlar diyorum.Benimkisi bir ümit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Yaşasın RTL diyoruz hep birlikte

RTL 2dede kai ebel sinir ediyor insanı.Ben bu durumda idman tv ile idare edecegim.
  • Valla D-smart alacak kişiler forumlara bayağı bir göz atsa iyi olur.Şikayetler falan filan.Hd görüntülerin bile çamur gibi olduğu hakkında bayağı bir şikayet var

RTL akar artık
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

onu biliyorumda belki baskı yaparsak Açık kanaldan yayınn yaparlar diyorum.Benimkisi bir ümit.

Fom açık kanal yayınlarından son yıllarda taviz vermiş para girince işin içine.Dünya'da da zaten paralı yayın yapan ülkeler var.Tepki işe yaramayaz yani.

• bbc'nin hd formula 1 yayını internet üzerinden ingiliz proxysisi girilerek izlenebiliyormuş
  • arkadaşlar bu rtl işi yüzde yüz garanti mi ? ona göre tivibu paketi aldıracağım birilerine, kendim ttnet kullanmadığım için alamıyorum sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylor

arkadaşlar bu rtl işi yüzde yüz garanti mi ? ona göre tivibu paketi aldıracağım birilerine, kendim ttnet kullanmadığım için alamıyorum sanırım.

RTL bu sezonda Formula1i yayınlayacak fakat Dsmartın yayını ücretli platforma taşıması yüzünden Rtl Tr de açıktan yayınlayamaz.Haftasonu durumu hepimizde görecegiz bakalım.
  • quote:

quote:

arkadaşlar bu rtl işi yüzde yüz garanti mi ? ona göre tivibu paketi aldıracağım birilerine, kendim ttnet kullanmadığım için alamıyorum sanırım.

RTL bu sezonda Formula1i yayınlayacak fakat Dsmartın yayını ücretli platforma taşıması yüzünden Rtl Tr de açıktan yayınlayamaz.Haftasonu durumu hepimizde görecegiz bakalım.

Bu hafta yayınlansa bile D-Smart önlem alabilir. Yayın hakkı Türkiye'de paralı kanal alınmışken, iş riskli. Daha önce RTL başka kanallar aldığında veriyordu ama şimdi durum farklı, kapalı kanalda veriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhantomX

quote:

quote:

Bu hafta yayınlansa bile D-Smart önlem alabilir. Yayın hakkı Türkiye'de paralı kanal alınmışken, iş riskli. Daha önce RTL başka kanallar aldığında veriyordu ama şimdi durum farklı, kapalı kanalda veriliyor.

ben de bu durumdan korkuyorum açıkcası. sonuç olarak tepkili kitle olarak hemen hemen her yerde " tivibu var, rtl var" diye yazıyoruz sağa sola, e haliyle bunu yayıncı kuruluş da görüyordur. bir önlem almalarından çekiniyorum. ondan sonra link ara dur sabahın sekizinde

• Arkadaşlar D-Smart.a geçtim bugün. Maxi Paket HD + Smile 8mbps limitsiz. Digitürk + TTnet ile aynı fiyata geliyor hemen hemen ama Digitürk HD paketim düşük paketlerden biriydi.

Tabi benim durumum biraz farklı. Zaten para ödediğim bir sistemden yine para ödeyeceğim bir sisteme geçtim. Keşke yayınlar karasal yayın yapan bir kanaldan yayınlansaydı. Geçtiğimiz sezon örneğin yazın birçok yarışı köyümde TRT3.ten karasal yayından izlemiştim. Bu yıl böyle bir durum olmayacak malesef.

HD yayın kalitesi konusunda ben Digitürk.ten çok fazla bir fark görmedim arkadaşlar. Bu konuda çok karamsar olmaya gerek yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PhantomX

quote:

quote:

ben de bu durumdan korkuyorum açıkcası. sonuç olarak tepkili kitle olarak hemen hemen her yerde " tivibu var, rtl var" diye yazıyoruz sağa sola, e haliyle bunu yayıncı kuruluş da görüyordur. bir önlem almalarından çekiniyorum. ondan sonra link ara dur sabahın sekizinde

Aynen öyle. Şimdi millet Tivibu mivibu taahhütlü alıp patlar mı patlar. Hatta ilk yarışta sesini çıkarmaz dsmart, sonra basar şikayeti ttnet'e + kablo tv'ye + teledünya'ya. Alır ilk yarışın telif hakkı bedelini. Sorumluluk RTL de mi yayınlayan platformda mı onu da merak ediyorum.

Yine de internet dışında izleme yolları da var.
    RTL yi Astra gören bir çanakla izleyebilirsiniz, hatta HD bile olabilir yayın.
    Asıl İdman TV var Türksat 42°E'den yayın yapıyor. (Azeri)

RTL konuşuldukça topuğuna sıkılcak RTL TR platformdan yayınının

Bunlar dışında da 1-2 tane FTA (free to air) kaynak var, yine de paralı TV lerin 2012 F1 kanal listesinde artışı gözden kaçmıyor:
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Formula_One_broadcasters#2012_TV_Broadcasters
    Çanağınızın büyüklüğüne kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhantomX -- 14 Mart 2012; 20:43:10 >

• ben de bugün başvurdum d smarta 24 ay full paket + hd+ smart +serhan abi akar
  • büyük ihtimal dsmart alır diyordum, korktuğum başıma geldi.. 97 senesinden beri kaçırdığım yarış sayısı 2 elin parmaklarını geçmez.. basketbol ile birlikte en sevdiğim spor f1'dir (ki son zamanlarda daha ağır basmaya başlamıştı) ama yine de gidip doğan grubunu zengin etmem.. züksen para vermem o heriflere.. idman tv, rtl, net üzerinden yayın allah ne verdiyse takılırım.. olmadı live timing'e talim ederim ama yine de almam dsmart.. evde uydu + teledünya var.. bu kan emiciler istiyor ki her şey için ayrı platform alalım.. yok öyle anasının gözü.. serhan acar'ı dinleyememek büyük kayıp ama onu da artık inşallah capture edip koyarlar, biz de banttan da olsa izleriz..

herkese geçmiş olsun.. ama şu yapılan terbiyesizliken başka birşey değil.. 4 gün kala yayıncı belirleniyor, o da paralı platform alacak insan için bile vakit bırakmıyorlar

• @drexler
    aynı kaderi paylaşıyoruz.

ben evime 5 ay önce 3dtv aldım teknosadan, hediye olarak 2 aylık d smart verdiler.
    2 ay kullandım ama inan para verilip alınacak bir şey değil.
    2 ayın sonunda kapattırdım.
    şimdi tut yarışı bu kanal versin.
    gel de sövme arkadaş.
  • Off bende idman midmam çıkmıyor güncel trasporderlarda var ama yinede yok.

tinki vinki

quote:

bbc'nin hd formula 1 yayını internet üzerinden ingiliz proxysisi girilerek izlenebiliyormuş
    Nasıl olucak var mı böle bişi açıklar mısın.Olursa süpperrrr olurrrrrr.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penryn

Off bende idman midmam çıkmıyor güncel trasporderlarda var ama yinede yok.

tinki vinki

quote:

bbc'nin hd formula 1 yayını internet üzerinden ingiliz proxysisi girilerek izlenebiliyormuş
    Nasıl olucak var mı böle bişi açıklar mısın.Olursa süpperrrr olurrrrrr.....

banada bugün arkadaş haber verdi, daha önce türk f1 sitelerinden birinde yayınlanmıştı ama şimdi bulamadım.hd olarak proxy değiştirerek izleyebiliyordun, araştırıyorum tekrar bulursam paylaşırım
  • Abi bu iş keyif işi. Sonradan izlemeyle indirmeyle kaçak linklerle filan uğraşmak iyice keyfi bozar. Kader utansın.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.