Şimdi Ara

2012 DE YAYINLARI KİM VERİCEK ? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
1
Favori
12.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu durumda da mamunda akar 3 sene boyunca. Zaten 3 kurus zevkimiz vardi onunda... İnat degil mi bnde hayatim boyunca dsmarta kurus vermicem bundan sonra kullancaksamda kullanmam. Ha umurlarinda olur mu sanmam gel gelelim bnmde degil. Gonul isterdi serhan acardan dinlemek ama bizde David C. ile yetiniriz
  • artık teledünyada RTL den izleyebiliriz en azından...
  • Vallaha billaha ayıp yazık günah hakaret sömürme ne derseniz var. Acayip moralim bozuldu şuna.
  • Durumu iyi olanlar alacak,olmayanlar başının çaresine bakacak yapacak birşey yok

Digitürk'te NTV Spor HD'de yayınlanacağını düşünseydik 15-20 liraya boş içeriğe para vereceğime D-Smart'a 25-30 lira veririm
  • Ya ben napayım. Evde Teledünya ve Digiturk var. D-Smart'ı alıyim de üst üste dekoder mi yığayım?
  • ozan_26

bu yayını ntv alıp digitürkte paralı yayınlasa onada aynısını sayardım.

the wow

benim derdim herkes gibi f1 zevkimize ambargo konmasına doğal tepkimi göstermek.
    evimde 3 tane tv var 47-32-19. 3 farklı uydu alıcısı var 2 hd-1 sd. 2 çanak var. turksat hotbird ve bunların hepsini alalı 8 ay anca oldu. bunları saymam gerekmiyordu kendimi zengin biri görmüyorum. bunları söylememin tek sebebi horgörücü cümlelerinden dolayı.

ve ikinizde gördüğü üzere herkes buna tepkili bende aynı tepkiyi gösteriyorum kimse ile derdim yok. bu yayını paralı hale getiren ahmet mehmet şu kanal bu kanal olsaydı onlarada bu tepkimi gösterirdim.

üzerinize bir hakaret veya eleştiri olarak algılamayın sizinle tartşımamın bile sebebi bu moral bozucu durumdur.
  • son yılların belkide en çekişmeli sezonlarından biri geldi çattı bizim konuştuğumuz konulara bak, bizi bu hale düşürenler utansın.
  • 10 yılı aşkın bir süredir sıkı takip ettiğim bir yayını artık izleyemeyecegim gibi görünüyor.
    tek yarış bile kaçırmayan ben şimdi koca bir sezonu kaçıracagım.
    hay böyle işin içine ......... (@rds bari bu kez görmemezlikden gel , çok sinirliyim)
  • Ben digiyi iptal edip d-smarta geçiyorum arkadaşlar. Yapacak birşey yok.
  • vay arkadaş yazın tv aldık nba formula ı rahat seyredelim diye şu işkenceye bak şimdi.almıyorum internetle devam
  • Son yllarda Formula 1 e olan ilgi ülkemizde gözle görülür bir şekilde artıyordu. Tabi bu benim kendi düşüncem. Ama şifreli kanalın F1 yayınları alması eminimki bunu olumsuz yönde etkileyecek. Önce isttanbul park takvimden çıktı, şimdide TV yayınları şifreli kanala geçti. Verilen mesaj belli. Paranız yoksa Formula 1 izleyemessiniz. Napalım artık canlı yayın izlemeyiz bizde. Evimizin yakınındaki kahve yada internet kafeler yayınları verirse F1 sever arkadaslarla buluşup izlemeye gidebiliriz. Tabi cafe ve kahvehaneler yayaınları verir mi hic sanmam

Bizde Teledunya var. RTL de sifreye girmesse şayet izleyebilirim. Bir kac yıl once TRT F1 i yayaınlarken RTL sifreye giriyordu. Umarım boyle bir sey olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JAX -- 14 Mart 2012; 11:38:02 >
  • tr.f1 sitesine yazıyorum baya yorum var yapılan, bıde donanım foruma bakayım konu acılmıs acaba dedım, gordum kı acılmıs:):) hepımızın derdı aynı arkadaslar olan oldu bır kere sımdı cozum bulma zamanı tr.f1 sıtesını takıpedın orda cozum bulmaya calısanlar var hatta yarıs gunlerı paylasımlar fln da olucak ama butun keyfımızın ıcıne ettıler malesef samp.ligi,uefa,nba,simdide f1 yapıcak bısey yok ya d-smart baglatcaz yada rtl den faln ızlıcez

• Beyler internet çağında yaşıyoruz,Kusura bakmasınlar ben bir kuruş para vermeden izlerim tüm sezonu, dilide ingilizce olsun çokta önemli değil.
  • Paralel yayın umudumuz vardı en azından o da gitti
    dile kolay 3 sene mahrum kaldık resmen yaaw tam da en heyecanlı sezonlardan birini göreceğimizi umuyordum hem de eski şampiyon da geri döndü, pistte bir sürü şampiyon yarışacaktı...
    yazık günah biz gençlere... Ben anlamadım bu işe sahip çıkacak kimse yok mu? nerde bu devlet nerde bu millet
  • idman azerbaycan da olmasa
  • yazıklar olsun herşey parayla artık. iyice kapitalist oldular.. iki zevkimiz vardı biri futbol diğeri formula 1 ikiside farklı ortamda futbol için digitürk aldık diyelim. 60 tl formula için d smart 35 tl ne etti 95 tl. 60 da internet 155 . batsınlar da kurtulsak yazık vallahi yazık. izlemeyeceğim yarışları boykot ediyorum..paragöz şrfszler
  • Arkadaşlar şu an D-Smart'ın smartspor frekansında kaç tane kanal var ?
  • İlk yarış haftası için RTL ve internet üzerinden paylaşılacak linklerden yararlanıcam, yeterli gelirse devam ederim olmazsa mecbur geçicez
  • ben de digiyi iptal ettrip d smart almayı düşünüyorum.ayda digiye bomboş pakette bir tek lig tv izleyip 39 lira vereceğime gider 24 ay taahhütlü hd+ alır en azından hem spor,hem sinema hem de belgesel izlerim
  • Arkadaşlar yabancı yayın paylaşımı yapalım özellikle İngilizce olursa iyi olur.Olmadı başka dillerde Ugandacaya bile razıyım.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.