Şimdi Ara

2012- 2013 arası TİGUAN 1.4 TSİ ALINIR MI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda birçok yazıyı okudum ama yıllar eski kaldığı için arabaların yaşları da büyüdükçe mekanik sorunları da artıyor. Bundan dolayı ayrı bir başlık altında konuyu açmak istedim.

Bütçem 80-90 bin arası bu paraya Tiguan 1.4TSİ alınır mı mekanik sorunları nelerdir yakıt şuan önemsemiyorum kısa mesafeler kullanılacak.
    Bir diğer sorumda bu yaşdaki bir arabada DSG şanzuman mantıklı olur mu..

Sizin tavsiyeleriniz varsa onları da öğrenmek isterim SUV tarzı olursa sevinirim...
    Bu konuda güncel bilgiye sahip insanlar cevap verebilirse çok sevinirim yardımlarınız için teşekkürler..

• 2014-15 kuga, yeni kasa Sportage falan bakın.

Risk fazla, dsg var, yaş fazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim eskiden çalıştığım yerde makam aracıydı. Binme fırsatım oldu yolcu tarafına. İri bir adamsan sıkıntı olabilir. Biraz dar geldi bana. Ama karlı tepeleri yırta yırta çıkardık.
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Ne yalan söyleyeyim DSG beni de korkutuyor. Arabanın 1.4 oluşu cazip geliyor seri araç kullanan biri değilim..
    Belki konu yanlış anlaşılmış olabilir bir hususa açıklık getirmek istiyorum Tiguan DSG olması şart değil düz vites de olabilir

Tavsiyeniz için teşekkürler Kuga'ya baktım 1.6 EcoBoost ancak alınabilir gibi duruyor onunda yakıtı 1.4 tsi'den daha fazla olacağını düşünüyorum. 2014 2015 arası kuga'ların fiyatları da maalesef 100 -110 çıkıyor :(

Sportage konusunda da yakıtının fazla olduğunu duymuştum bu araçta 2014 alınabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wind. -- 29 Mayıs 2019; 16:25:25 >
  • Sportage iyi cidden rahat edersin lpg ile binersin al

• arkadasta manueli vardi. cok yakıyor diye satti.
  • 1.4 tsi de az yakmaz.

Kuga ve Sportage düz 80'e 90'a rahat bulunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 29 Mayıs 2019; 18:43:41 >
  • 2011 1.4TSI 4Motion 150hp manuel Sport&Style modeli vardı bende. Sıfır olarak 59.250TL ye almıştım 2010 Ağustos ayında (Hey gidi günler) Gidişi fena değil (o yıllarda o cüsseye göre iyi gidiyordu) ama şehir içi 10-11 litrenin altına inmek için hiç trafiğe girmemek, gaz pedalına yumurta muamelesi yapmak lazım. Uzun yolda bile 6.5-7 Litrelerin altına pek inemedim. 4x2 lerin yakıtı bir miktar daha makul duyduğum kadarıyla. Konfor ve yol tutuş olarak fena değildir. Virajlarda, dönüşlerde captiva falan gibi yatmaz (annemde captiva var o yüzden onunla karşılaştırdım Kuga nasıldır bilemeyeceğim)

O motorda yağ yakma problemi olduğu söyleniyor, ben aracı sattığımda 23 bin km civarıydı bir sorun yaşamadım yağ eksiltme gibi.
  • benim eski oturduğum yerde komşum almıştı 2013 model sıfır km manuel sport&style donanım. 2 sene kullandı sattı dizel fiat bravo aldı. satma sebebi çok yakıyor olmasıymış öyle demişti yoksa arabadan memnundum demişti...
  • Çok güzel cip. Tek sıkıntısı çok yakması. Dsg de harika. Arıza olayı için garanti uzatıp önümüzdeki maçlara bakıcaz.

• bütün cevaplar için teşekkürler genelde yakıtından dolayı insanlar u arabadan kaçıyor sanırım buda ikinci elde problem sanırım :( diğer tavsiyelerinizi inceleme devam ediyorum

Mercedes b 180 serisi hakkında da düşüncelerinizi alabilirmiyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wind. -- 30 Mayıs 2019; 10:25:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.