Şimdi Ara

Peugeot 2008 1.6 hdi alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
24.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar aşağıdaki ilandaki araç nasıldır , 4 kişilik bir aile için yeterli olurmu , ikinci el arabalar içinde F/P bir araçmıdır.

Kullananların yorumlarını alabilirmiyim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-peugeot-bayiye-gitmeden-cebiye-ugrayin-sifir-ayarinda-arac-alin-526182884/detay

• Bende düşündüm bu aracı. Piyasadaki fiyat performans araçlarından olduğunu düşünüyorum. Ancak hiç kullanamadım. Araç dışardan göründüğü kadar geniş ve kullanışlımıdır ölçmek tartmak lazım. Motor çok ekonomik.
  • Robotize otomatik oldugu icin vites gecisleri yığılma yapıyor, hissediliyor bayağa, uzun boylu iri yapılı biriyseniz direkt eleyin zaten bence.
  • F/p aracı iidi eskisen ama o da zamana yenil düştü, sıfır fiyatlarına bakarsak, ha yine maddi manevi en alınası olan yine pejo gibi duruyor diğer maekalara bakıldığında, araca gelirsek yarı otomatik dışında vaad ettiği herşeyi verem bir araç, o yarı otomatiğe de zamanla alışabilirsiniz, düz vites olarak da kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 18 Mart 2018; 11:30:17 >
  • 2015 te araç alırken test etmiştim. Genel anlamda güzeldi fakat arka koltuk çok dik geldi bana sırf ondan elemiştim , bence 4 kişilik aile için küçük bir araç...

Ama test edin bayide derim ben yinede....
  • Bende cactus var (aynı araçlar) bizde 4 kişilik aileyiz ve mutlu mesut kullanıyoruz. Hacım olarak b segment araçlar ile c hb Lee arasındadır diyebiliriz ki bagaj hacmi c hbler kadardir. Yakıt tüketimi olarak çok başarılıdirlar (cactus 1 tık daha önde)daha önce nasıl bir şanzıman kullanuyordunuz bilmiyorum ama sevmeyeceginiz tek tarafı olabilir oda şanzımanı..

Fırsat fiyatimidir demişsiniz o yüzden birde cactus fiyatlarına bakın derim emsali bir cactusu 80.000-85000 li rakamlara alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Bende cactus var (aynı araçlar) bizde 4 kişilik aileyiz ve mutlu mesut kullanıyoruz. Hacım olarak b segment araçlar ile c hb Lee arasındadır diyebiliriz ki bagaj hacmi c hbler kadardir. Yakıt tüketimi olarak çok başarılıdirlar (cactus 1 tık daha önde)daha önce nasıl bir şanzıman kullanuyordunuz bilmiyorum ama sevmeyeceginiz tek tarafı olabilir oda şanzımanı..

Fırsat fiyatimidir demişsiniz o yüzden birde cactus fiyatlarına bakın derim emsali bir cactusu 80.000-85000 li rakamlara alabilirsiniz.

Şuan kullandığım aracım dsg , iş aracımız ise edc vites bunların yanında biraz konforsuz kalır sanırım ,

Dizel otomatik olarak 308 düşündüm ama onun bile fiyatları çok fırlamış
  • Sanzimani berbat ki bunun tork konvertorlu olani bile hafiften hissettiriyor. Virajlarda guven vermiyor her an arkasi atacak gibi geliyor. Fren mesefesi kuru zeminde idare etse de islak zeminde berbat. Gripcontrolu ben tamamen psikolojik saniyordum ama ise yariyormus. İci genis ferah ama uzun yolda yol sesi aldigi icin cok rahat ettirmez. Ayrica hoparlorleri berbat adam akilli ne bas veriyor ne tiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihkelektrik

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Bende cactus var (aynı araçlar) bizde 4 kişilik aileyiz ve mutlu mesut kullanıyoruz. Hacım olarak b segment araçlar ile c hb Lee arasındadır diyebiliriz ki bagaj hacmi c hbler kadardir. Yakıt tüketimi olarak çok başarılıdirlar (cactus 1 tık daha önde)daha önce nasıl bir şanzıman kullanuyordunuz bilmiyorum ama sevmeyeceginiz tek tarafı olabilir oda şanzımanı..

Şuan kullandığım aracım dsg , iş aracımız ise edc vites bunların yanında biraz konforsuz kalır sanırım ,

Dizel otomatik olarak 308 düşündüm ama onun bile fiyatları çok fırlamış

Aynen bunların yanında çok yavaş kalır ve 1-2 geçişleri hoşunuza gitmeyebilir ama ilk alım maliyeti anlamında da yüzünüzü güldür yine uzun süreli kullanımda baskı balata maliyetide çift kavramalarin yarısı kadardır. Sonuçta bu tür bir sanzimanli araç alacaksaniz ne aldığımızı bilerek almanız gerekir benim bundan önceki aracım easytronic ti, şimdiki cactus, baktığım araçlarda ds5 ve 508 gibi yine aynı şanzımani kullanan araçlar kısacası benim şikayetim yok çünkü fiyat/fayda bazlı bakıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 18 Mart 2018; 13:17:44 >

• Uzun araştırmalar sonucunda allure donanım ve tüm opsiyonlar dahildi 2016sini aldım. Araç gayet güzel. Ama düşündükçe 97bin vermezdim herhalde
  • Bu f/p mi şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

Bu f/p mi şimdi?

Varmı bir öneriniz?
  • Geçen ay 99a sattılar sıfır full aracı. Bu düdüklere kanıp sakın bu paraları vermeyin. Max edeceği 90bin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihkelektrik

quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

Bu f/p mi şimdi?

Varmı bir öneriniz?

308 alınır bence pejo olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 18 Mart 2018; 21:58:42 >
  • 308 1.6 bluehdi tam otomatik active sıfır km alınır geçilir 98+cam tavan kamera sensör vs.. 103 e falan gelir.

Genele yazıyorum 2008 e keklenmeyin 308 alın.
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Bir ara iki araçta aynı anda vardı.

Genişlik olarak segment farkı yok ama 2008 konfor,süspansiyon,malzeme,yol motor sesi gibi kıstaslarda b segmenti ötesine geçemiyor.Yüksek sürüş avantajı var.

Bu araç yerine kesinlikle makyajlı dizel otomatik active 308 alınır.Dediğiniz gibi cam tavanda eklenirse allure 2008 den donanım eksiği kalmaz.

Ama 2008 in piyasası 308 den daha hareketli.
    Yakıt olarak 2008 in 1 lt tüketim avantajı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 18 Mart 2018; 22:45:10 >
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    Bizim millete suv olsun yetiyor.

Bana da yüzyüze çok soran oldu 2008 alayım mı diye. Ben onun yerine 308 al deyince yüzler düşüyor 😀 çok enteresan.
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle.İki araçta aynı anda satılığa koymuştum.2008 i almaya gelen elemana gel sana 308 i verelim hem otomatik hemde 120 hp dedim,yok dedi.İlla 2008 olacak.

Sürerken beni yoruyordu.Çok kötü bir manuel vitesi vardı.308 onun yanında yağ gibi gidiyordu.

Antalya tarafına yolum düştü,tereddütsüz 308 le gittim

Ama 3008 bambaşka 😎😎😎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 18 Mart 2018; 22:51:39 >
  • Suzuki Scross

Mitsubishi ASX

Fiat 500L bu üç araca da bakın, fiyatları biraz daha makul
  • 2017 model 4 airbag bravo bide fulll +full yazıyorlar 😣
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.