Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (4411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
88.285
Cevap
298
Favori
4.431.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44094410441144124413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son yağ değişiminde değiştirmişlerse gerek yok ama sonuçta 5-10 liralık bir parça değiştirsen iyi olur.
    Yağ değişimini kendin yapmayacaksan serviste vardır onlar değiştirler.
  • ters slash T kullanıcısına yanıt
    Hocam dışarıda yaptırmayı düşünüyordum ama internette bulamadım değiştireceğim yerde de bulamazsam diye tedirgin oluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Olmayacağını sanmıyorum ama rahat edeceksen yetkili servisten satın almayı deneyebilirsin.
  • ters slash T kullanıcısına yanıt
    Sorun orda işte bulunduğum ilde servis yok.

• 2015 model honda civicim var otomatik vites aracımdaki parçaları kaç binde değiştirmem gerekiyor ?
  • Çoğu bilgi kitapçıkta mevcut bi bakın veya servise de sorabilirsiniz

• Fb7 Manuel için bu yağ nasıl olur arkadaşlar veya başka önerisi olan var mı acaba 2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

Merhaba,
    57 bin kmdeyim aküm dün bitti. Yeni akü alıcam. Öneriniz nedir. Satan yerde önerebilirsiniz. Bide 55 bin bakımını 250 liraya yaptırdım. Yağ değişimi yağ ve hava filtresi deişti. Bide sübab ayrı yapın dedim adam güldü. Sadece eski araclara sübab ayarı yapılır dedi. Bu araclar otomatik kendi yapardedi. Bendeki eco elegance. Bide bujilerin deişmesi lazımmıydı.
    İşi bilmeyen, USTA GEÇİNENLERE aracınızı bırakmayın hocam, bizim araçlarda sübap ayarı yapılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kpln

Merhabalar. Malum fiyatlar uçmuş 4 buji ye 300-400 istenmeye başladı. 2012 Fb7 için bosch iridyum buji hesaplı gibi, almayı düşünüyorum kullanan varmı, tavsiye edermisiniz? Şimdiden teşekkürler
    Biraz geç oldu ama, ben yaklaşık 15 bin km dir bosch iridyum buji kullanıyorum sorun yok...
  • Hocam seneye ben de buji değiştirmeyi düşünüyorum. Şuanki bujileri araştırmadan aldım ngk marka ama büyük ihtimalle sahte. Bosch iridyum nerden alabilirim. Güvenilir bir yer var mıdır? Malum onun da sahtesi oluyormuş.

• 2012 fb7 aracım için Photon Mono H11 kısa led far ürününü bugün sipariş verdim. Değiştirmişken gündüz farınıda led yapmak istiyorum. Gündüz beyaz, gece turuncu çift renkli olanlardan pişman olmayacağım ürün bilgisine ihtiyacım var.

• Farları solan var mı? Ne gibi çözüm buldunuz acaba?
  • Merhabalar.
    Herkesin bayramını kutluyorum.
    Arkadaşlar 2012 model aracımı bu hafta satarak aranızdan ayrıldım.Allah kısmet ederse makyajlı kasa 1.5 turbo civic almak istiyorum.Herkese Allah gönlüne göre versin.
    İyisiyle kötüsüyle burası gerçekten çok güzel bir forumdu ve artık eskisi gibi yazan yok artık.
    Bu forumdan ayrılmak zor ama yinede arada bir bakarım. HOŞÇAKALIN sağlıcakla kalın✋😔

• uygun48 U kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam umarım istediğini alırsın, kaça sattığınızı sorabilir miyim, ben de satıyorum aracımı 2012 elegance lpg ben taktırmıştım aldığımda, 130 binde aracım 10 bin tramer var kaza fotoları falan mevcut, sigara bile içilmedi arabamda ilk sahibiyim sizce kaça kadar vereyim? ben de crossover almak için satıyorum fikrinizi söylerseniz sevinirim.
  • mabeynihumayun M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
    Aracımın kazası değişeni ve boyası yok 91bin km de sadece kaskodan ön sis farlarını,ön cam değişimini yaptırdım.1900 lira hasar kaydı görünüyodu.125şe sattım.İyi veya kötü kendi adıma iyi sattığımı düşünüyorum, sonuçta 8yıllık bir araba.Piyasada yüksek yazanlar var inanın bunlar tok satıcı o paralara satacağını innmıyorum.Sizin araçta aslında şu demek istemem ama şahsi görüşüm tabi hasar kydına göz önünde alırsak ortalama olarak maksimum 110eder diyorum.Bu fayatın az üzeride olabilir altıda umarım istediğiniz fiyata satar,istediğiniz araca sahip olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: uygun48

Merhabalar.
    Herkesin bayramını kutluyorum.
    Arkadaşlar 2012 model aracımı bu hafta satarak aranızdan ayrıldım.Allah kısmet ederse makyajlı kasa 1.5 turbo civic almak istiyorum.Herkese Allah gönlüne göre versin.
    İyisiyle kötüsüyle burası gerçekten çok güzel bir forumdu ve artık eskisi gibi yazan yok artık.
    Bu forumdan ayrılmak zor ama yinede arada bir bakarım. HOŞÇAKALIN sağlıcakla kalın✋😔
    Aracı aldığınız zamanları hatırlıyorum. Hatta bir ara birkaç problem de yaşamıştınız yanlış hatırlamıyorsam.

Forumun en güzel günleriydi belki de o dönemler.

Tüm DH forumları içinde günlük en çok mesaj yazılan konularda zirveye çıkmıştı kaç kez.

Çeşitli nedenlerle yavaş yavaş kopuldu forumdan.

Motor şanzıman aynı olduğu için, daha kullanışlı bagajı ve daha kaliteli hissettiren montaj ve işçiliği ile sedan yerine hb kasayı değerlendirin derim.

Sattığınız FB7 de alacağınız FC5 de hayırlı olsun arkadaşım.

Selamlar.

• haluk 23 kullanıcısına yanıt
    2012'de araç almaya karar verince sizin şanzıman konunuzu okuyarak araştırmalara başlamış ve açmış olduğum araba seçimi konusunda tavsiyeleriniz ile Civic almıştım.

Şimdi 1.5 i-vtec turbo sedan ile yoluma devam ediyorum. Çokta memnunum. Allah herkese daha iyilerini nasip etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Aracı aldığınız zamanları hatırlıyorum. Hatta bir ara birkaç problem de yaşamıştınız yanlış hatırlamıyorsam.

Forumun en güzel günleriydi belki de o dönemler.

Tüm DH forumları içinde günlük en çok mesaj yazılan konularda zirveye çıkmıştı kaç kez.

Çeşitli nedenlerle yavaş yavaş kopuldu forumdan.

Motor şanzıman aynı olduğu için, daha kullanışlı bagajı ve daha kaliteli hissettiren montaj ve işçiliği ile sedan yerine hb kasayı değerlendirin derim.

Sattığınız FB7 de alacağınız FC5 de hayırlı olsun arkadaşım.

Selamlar.

Alıntıları Göster
    Merhabalar haluk bey.
    Evt o zamanlar aracımla çok sorun yaşamıştım garantiden halletmiştim.Araçla uğraşırken taktırdığım lpg de arızalı çıktı bunun içinde baya uğraşmıştım.Aradan 5 yıl geçmesine rağmen lpg beyninide garanti kapsamına alarak değişim yaptırdım.Hey gidi günler hey ne çabuk geçiyo yıllar😞
    Civic hb dediğiniz gibi kaliteli ama arka taraf daha basık ve biz 4 kişilik aile olduğumuzdan rahatlık ve geniş bir araç olan sedanı tercih ettim.
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.👍✋

• quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

2012'de araç almaya karar verince sizin şanzıman konunuzu okuyarak araştırmalara başlamış ve açmış olduğum araba seçimi konusunda tavsiyeleriniz ile Civic almıştım.

Şimdi 1.5 i-vtec turbo sedan ile yoluma devam ediyorum. Çokta memnunum. Allah herkese daha iyilerini nasip etsin.
    Bir dönem günde 30 küsur mesaj attığım oluyordu ve bundan olsa gerek araç seçim konunuzu hatırlayamadım valla. Kusuruma bakmayın. (Link varsa okuyabilirim.) Ama fanatik Deutschland Uber Alles'çilerle keyifli kapışmalarınıza birkaç kez şahit olduğumu hatırlıyorum. En azından okuyucu olarak benim açımdan keyifliydi yani. Yeni aracınızdan memnun olduğunuza da sevindim. Keyifle kullanmanız dileğiyle. Nazilliye selamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: uygun48

Merhabalar haluk bey.
    Evt o zamanlar aracımla çok sorun yaşamıştım garantiden halletmiştim.Araçla uğraşırken taktırdığım lpg de arızalı çıktı bunun içinde baya uğraşmıştım.Aradan 5 yıl geçmesine rağmen lpg beyninide garanti kapsamına alarak değişim yaptırdım.Hey gidi günler hey ne çabuk geçiyo yıllar😞
    Civic hb dediğiniz gibi kaliteli ama arka taraf daha basık ve biz 4 kişilik aile olduğumuzdan rahatlık ve geniş bir araç olan sedanı tercih ettim.
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.👍✋

Alıntıları Göster
    Size o dönemde yeterince(=hiç) yardımcı olamadığıma üzülüyordum ama tüm sorunlarınızı, hem de garantiden hallettirmiş olmanıza çok sevindim yahu. Neyse, yeni aracınızın size tamamen sorunsuz ve çok keyifli bir sahiplik yaşatması temennilerimle. Selamlar.

• 
Sayfa: önceki 44094410441144124413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.