Şimdi Ara

2010 Volvo S80 V8 AWD alindi. kullanici gorusleri, tavsiyeler, oneriler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
4
Favori
7.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok iyi ya çok beğendim. Güle güle kullan iç detay fotosu atar mısın müsait olunca. V8 çok iyi. Marşa basınca 5 lira yakar ama karda kışda da can yakar :)

Yıllar önce patronda vardı 2.0 modeliydi tabiri caizse hayvan gibiydi araç. Bunu düşünemiyorum bile (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonodias -- 8 Şubat 2022; 22:29:44 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Offf makinaya bak hayırlı olsun hocam. V8 motorlu S80 olduğunu da sizden öğrenmiş oldum bu arada, bilmiyordum.

• Çok güzel araç, güle güle kullanın. Bunlar 70-80'e alıcı bulamazken benim de radarımdaydı, sonra fiyatları uçtu tabii.

Bu motorların bildiğim kadarıyla tek kronik problemi balans şaftının yataklarına dışarıdan su girip yatakların bozulmasına sebep olması. Onu da 2007-2008 modellerden sonra halletiler diye biliyorum.

• Hayırlı olsun,harika bir araç gerçekten. Güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika tercih yamaha V8li S80leri çok beğeniyorum. Konularınızı hep takip ederim özellikle A8iniz de baya güzel bir araçtı. Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • nacker kullanıcısına yanıt

o problem xc90’lardaydi hocam. 2007’ye kadar olan motorlarda oldu o is, hicbir s80 v8’de oyle bir sorun olmadi, tahliyesini ayarladilar.

• Hayırlı olsun çok özel bir araç iyi günlerde kullanın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • CemUsUs C kullanıcısına yanıt

Doğrudur hocam. S80'lere biraz daha geç geldi zaten v8. O arada çözdüler demek ki.

• Konnegeer27 kullanıcısına yanıt

cok sagolun hocam onu da hala kullaniyorum

• Hayirli olsun daha detayli inceleme ve video beklioruz

• Bu ülkede araban varsa 1-0 geridesin. Hele ki İstanbul gibi yerdeysen.

• Vasat C sınıfı alacağınıza dağ gibi araba almışsınız tebrikler.

Kazasız belasız kullanırsınız umarım.

• vay babam maşallah hayırlı olsun hocam mesaj kutunuza bakınız

• Konfor performans yalıtım, rakiplerine göre detaylı yorumlarınızı bekliyoruz.

• Hayırlı olsun, eskiler daha kaliteli. Benim kafa da böyle düşük km eskilere müthiş yatkın.

Bunun D2'lerine baktım biraz ama bu kasaya sağlam motor gerek.

• Hayırlı olsun

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Aman diyim. 1.6 motor kesinlikle yetmez bu kasaya. Ayrica powershiftler de en az dsg kadar problemli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • araç çok güzel motor sesıne hayran kaldım yalnız bu benzın fıyatlarıyla 8 silindir araca bınmek her babayıgıdın harcı değil . bu devırde en ıyı araba el arabası oldu.

• İyi günlerde kullanın hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 2010 Volvo S80 V8 AWD alindi. kullanici gorusleri, tavsiyeler, oneriler

hayırlı olsun yeni isveç tankınınız 2010 Volvo S80 V8 AWD alindi. kullanici gorusleri, tavsiyeler, oneriler 2010 Volvo S80 V8 AWD alindi. kullanici gorusleri, tavsiyeler, oneriler 2010 Volvo S80 V8 AWD alindi. kullanici gorusleri, tavsiyeler, oneriler 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.