Şimdi Ara

2010 Model i20'ye 35 Bin TL Verilir Mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
2.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hepinize merhaba. İlk arabam olacak az yakan, dayanıklı, parçası ucuz bir araba almayı planlıyorum. 2010 model bir i20 buldum 1.2 benzinli 100 bin küsür kilometrede 1 değişeni var. LPG yeni takılmış genel olarak temiz bir araba. Pazarlıkla birlikte 35 bin tl gibi bir rakama gelecek muhtemelen. Ama araç i20 nin ilk kasası ve 1.2 MPI motor. Sizce 9 yaşında arabaya 35 bin TL vermek mantıklı mı? 3-5 daha koyup bir üst modelini almak daha mı iyi olur? Ya da bu fiyat aralığında başka hangi model önerirsiniz? Düşüncelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

• o fiyat tavan rakam .
    punto & yaris yada jazz zevke göre araştırılır.
  • Verilmez.
    Accent Era alın çok daha mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phbfmv -- 16 Aralık 2018; 3:24:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş o paraya daha yeni araba bulamazsın yeni araba herzaman daha iyidir beğendiysen al gitsin buralara soruyorsun ama millet almayacağı hangi araba varsa sana onu söyler,35 bine çoğu arabanın eski modelini alırsın beğendiysen al gitsin parçası ucuz bakımı ucuz

• Kesinlikle almazdım. Frenleri tutan ve yakıtını içmeyen başka bir araç bakın.

• Fiyat bana uygun geldi, 2010 Accent Era'yı 43 bine sattım geçen ay . ayrıca 1.2 motor fazla yakmıyor, 1.4 ile karıştırılmasın.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Kuzenimin 2004 model clio hb aracına dün bakmaya geldiler 35 bin para istiyordu en son.sonuç ne oldu bilmiyorum.

• Araba temizse alınır.

• Her konuda sizin gibi saçma tipler mutlaka mevcut değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyetiker

Her konuda sizin gibi saçma tipler mutlaka mevcut değil mi?
    Saçma olan ne?

• Saçma olan ne biliyor musun? Araç 1.2 atmosferik motor ne yakıyorsa o kadar yakıyor. Ayrıca fren tutmama konusundaki bilirkişiliğinizin sebebini merak ettim, ben de aynı modelin makyajlı kasasını kullanıyorum 3.5 yıldır da.

• quote:

Orijinalden alıntı: gyetiker

Saçma olan ne biliyor musun? Araç 1.2 atmosferik motor ne yakıyorsa o kadar yakıyor. Ayrıca fren tutmama konusundaki bilirkişiliğinizin sebebini merak ettim, ben de aynı modelin makyajlı kasasını kullanıyorum 3.5 yıldır da.
    Bilirkişi filan değilim.

1.4 dizeldi kullandığım araç. Dizeli çok atmosferiği normal yakan arabada yeni duyuyorum.

Aracın abs si çok erken devreye giriyor ve fren mesafesini uzatıyor. Net bir şekilde yapamamışlar arabayı koreliler. Sadece tek hoşuma giden yönü dizeli bayağı sessizdi. Hatta benzinli gibiydi. Arkadaşlar dalga geçiyordu.olum bu arabalar benzinli diye

• 2015 modeller 45 tl ye satıldı sıfır olarak zamanında bi moralinizi bozayım :D

• i20 dizel elite cam tavan var Bursa İNEGÖL 'Angara arasında gitmişim 512 km 20 küsür litre mazot la evet çok yakmışım değil mi hatta mazota indirim gelecek konusunda da dile getirdim

bastıktan sonra her araç çok yakar söför ve yola göre de değişir

dediğin ilk kasada absnin devreye erken girmesini serviste ayarlıyorlar .
  • Verilmez çeyrek altın mı bu değerine değer katmış geçen 9 yılda, almayın şu saçma sapan arabaları yüksek fiyatlara.

• Üzerine biraz daha ekleyip Mercedes CLA felan alın.

Demiyorum tabiki, hoşunuza gittiyse, yaşına göre temizse alınır. Gayet rahat bir araç, B sınıfına göre içi fena değil, bagajı fena değil.
  • Zeen kullanıcısına yanıt
    2010 Model i20'ye 35 Bin TL Verilir Mi?

2015 fiyatı

• Ben size katılıyorum ben de 1.4 otomatiğini kullandım 12 litre ortalaması vardı istanbulda. Ve frenleri maalesef tutmuyor bu arada accent eranın da frenleri aynı derecede kötü.

• Hangi ilanda "LPG yeni takılmıştır." yazıyorsa o ilandan hemen uzaklaşın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.