Şimdi Ara

35 BİN TL YE ARAÇ TAVSİYESİ (ALINDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar sizden yardım istiyorum bu konu hakkında bizim baba 35 bin tl ye araç bakıyor toyota corolla bulmus
    e140 2010 mus modeli 170 binde comfort https://carfax-img.vast.com/carfax/3441421882206597888/1/344x258

adam 39 bin tl istiyor fikirlerinizi bekliyorum iyimi bu fiyat babam 36dan fazla vermem diyor

edit aracın ilanı bu ve 38 500 e aldık tanıdıktı pazarlık fln

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-dosta-gidecek-corolla-453898605/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi papadoc. -- 6 Temmuz 2017; 10:24:29 >

• Bütçeyi biraz daha arttırıp sıfır almaya bakın.

Türkiye'de 2. el araç alınmaz !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Bütçeyi biraz daha arttırıp sıfır almaya bakın.

Ne yazıkki dostum bütçemiz bu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Bütçeyi biraz daha arttırıp sıfır almaya bakın.

Biraz daha arttır dediğin butçe en az bu paranın 2 katı. Trollüğünde bir seviyesi vardır ...

• up
  • benzinlisini al. bide tüp atarsın daha iyi.

• Cruze bakabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: başaran

Cruze bakabilirsin

çok yakıyormuş birde chevreoulet battığı için sıkıntıymış ülkemizde. eşe dosta sordugumda bunları söylüyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: papadoc.

quote:

Cruze bakabilirsin

çok yakıyormuş birde chevreoulet battığı için sıkıntıymış ülkemizde. eşe dosta sordugumda bunları söylüyorlar

3 senedir kullanıyorum 2010 model lpgli cruze sahibiyim şehir içi 25Kr yakıyor.Ayrıca chevrolet in battığı felan yok sadece ortagi oldugu opel in satışlarının artması için Türkiye' pazarından çekildi.Zaten opel ı Peugeot un satın almasından sonra Türkiye'ye geri dönmesi muhtemel.Kulaktan dolma laflara inanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryzen1200 -- 4 Temmuz 2017; 18:7:13 >
  • quote:

quote:

quote:

Cruze bakabilirsin

3 senedir kullanıyorum 2010 model lpgli cruze sahibiyim şehir içi 25Kr yakıyor.Ayrıca chevrolet in battığı felan yok sadece ortagi oldugu opel in satışlarının artması için Türkiye' pazarından çekildi.Zaten opel ı Peugeot un satın almasından sonra Türkiye'ye geri dönmesi muhtemel.Kulaktan dolma laflara inanmayın.

cruze modeli toyota corolla 2012 den iyi midir avantajı dez avantajları nelerdir

• Bunu alma lpg li cruze alınailir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Cruze bakabilirsin

cruze modeli toyota corolla 2012 den iyi midir avantajı dez avantajları nelerdir

İyi değildir. Cruze daha donanımlıdır ama bu donanım arıza riskini arttırır. Corolla motor şanzuman iyi olmasının yanında cruzenin donanımına yaklaşamamakla beraber cruzeden daha pahalı olacaktır.

• detayları yazdım yardım pls
  • Linkteki araç alınmıştır teşekkürler konu silinebilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.