Şimdi Ara

2010 1.6 AURİS comfort extra alayım mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bayağı bir karmaşadayım arkadaşlar en son bu aracı buldum benznli auris ilk sahibinden hatasız
    Manuel vitesli

Ufak bir araştırma yaptığımda benim hiç mi hiç hoşuma gitmeyen şikayetler varmış bu araçla ilgili

Tıkırtı gelmesi
    Yağ yakma .. gibi

Siz ne düşünüyorsunuz ?

İstediğim özellikler nerdeyse hepsi var bu pakette tek kararan ayna ile hız sbitleyici yok ,

• Araç makyajlımı değilmi?
    Tıkırtı doğrudur ama yağ yakmaz, motor taş gibidir, donanım bence vasat. Link verirseniz detaylı yardımcı olmaya çalışırım. Hele makyajlı kasaysa ciğerini bilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbayram

Araç makyajlımı değilmi?
    Tıkırtı doğrudur ama yağ yakmaz, motor taş gibidir, donanım bence vasat. Link verirseniz detaylı yardımcı olmaya çalışırım. Hele makyajlı kasaysa ciğerini bilirim

Ben de seni konuya cagirmaya geldiydum

• Donanım zayıf ama hız sabitleme servis takıyor. Fiyat ne? Ben olsam elegant bakardım.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

quote:

Araç makyajlımı değilmi?

Eyvallah hocam sağol sen çağırmadan geleyim dedim :) 2 gün önce ablamlar geldi, tabi geldikleri araç benim eski auris. Çıktım bi turladım, özlemişim keratayı. Ama bir süredir avensis kullandığım içinmidir bilmen ama biraz garipsedim.

• quote:

quote:

quote:

Araç makyajlımı değilmi?

Eyvallah hocam sağol sen çağırmadan geleyim dedim :) 2 gün önce ablamlar geldi, tabi geldikleri araç benim eski auris. Çıktım bi turladım, özlemişim keratayı. Ama bir süredir avensis kullandığım içinmidir bilmen ama biraz garipsedim.

Avensisten sonra buna nasil binmişim yillarca dersin (:

• Makyajlı kasa değil maalesef ,araç bu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-100-orijinal-tek-bir-noktasinda-boya-yok-6-ileri-vites-235182333/detay/

Eleanta bakın demeyin arkadaşlar araba bakmaktan yoruldum kazasız orijinal arıyorum ben ,fiyatı şişirilmesine rağmen çok oynanmış araç dolu piyasada
  • Fiyat ne? Arkadaşım 2011 40.000 km'de 1 parça boyalı arabasını 3 ayda zor sattı,41.000'den başladı en son 38.750'ye vermiş. Comfort Extra donanım anlamında vasattır,istediğim özellikler var derken? Dijital klima dışında zaten diğer araçlardan extra bir donanımı yok bu arabanın, motoru LPG'ye tam uyumludur ama biraz sağır bir motor sanırım, 132 beygir değil de daha güçsüz gibi sanki araba bildiğin yürümüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Schuey

Fiyat ne? Arkadaşım 2011 40.000 km'de 1 parça boyalı arabasını 3 ayda zor sattı,41.000'den başladı en son 38.750'ye vermiş. Comfort Extra donanım anlamında vasattır,istediğim özellikler var derken? Dijital klima dışında zaten diğer araçlardan extra bir donanımı yok bu arabanın, motoru LPG'ye tam uyumludur ama biraz sağır bir motor sanırım, 132 beygir değil de daha güçsüz gibi sanki araba bildiğin yürümüyor.

Zaten motor 132 bg değil 124 bg
    124 bgli olanında 0 100 ü 12 sn civarında
    Benim istediğim oyle ağım şahım özellikler yok aynalar elektrikli olsun ,CC olsun dijital kılima olsun bir de esp olsun diyecem ama bu modellerde yok maalesef
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Araç makyajlımı değilmi?

Avensisten sonra buna nasil binmişim yillarca dersin (:

Yok hocam o kadar haksızlık etmeyeyim ama sanki auris eskiden daha konforluydu gibi geldi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: PIERzig

Makyajlı kasa değil maalesef ,araç bu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-100-orijinal-tek-bir-noktasinda-boya-yok-6-ileri-vites-235182333/detay/

Eleanta bakın demeyin arkadaşlar araba bakmaktan yoruldum kazasız orijinal arıyorum ben ,fiyatı şişirilmesine rağmen çok oynanmış araç dolu piyasada

Bu araca bu para kesinlikle verilmez. Makyajsız kasa, motor bir eski versiyon, donanım zayıf, renk siyah üstelik 40 bin.

Aurisi severim ve fiyat performans aracıdır. Ama elegant olursa tabi.
    45 bin civarı ağzına kadar dolu elegant alabilirsiniz. Makyajlı elegant 45 bin ise ilandaki en fazla 35 bin eder. Donanım olarakta aralarında dağlar kadar fark vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Schuey

Fiyat ne? Arkadaşım 2011 40.000 km'de 1 parça boyalı arabasını 3 ayda zor sattı,41.000'den başladı en son 38.750'ye vermiş. Comfort Extra donanım anlamında vasattır,istediğim özellikler var derken? Dijital klima dışında zaten diğer araçlardan extra bir donanımı yok bu arabanın, motoru LPG'ye tam uyumludur ama biraz sağır bir motor sanırım, 132 beygir değil de daha güçsüz gibi sanki araba bildiğin yürümüyor.

124 beygirliğini bilmem ama 132 liğe yürümüyor demek büyük yanılgı olur. Ha 2000 motor yeni nesil Dizel felan kullanıyorsanız size yürümüyor gelmiş olabilir.

• Benim de araca en cok verebilecegim 39 -38 zaten farkları biliyorum ama maalesef 1 temizini zaten bulamıyoum bulunsada 45'e yok maalesef piyasa abuk sabuk hale geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: PIERzig

Benim de araca en cok verebilecegim 39 -38 zaten farkları biliyorum ama maalesef 1 temizini zaten bulamıyoum bulunsada 45'e yok maalesef piyasa abuk sabuk hale geldi

Siz nette yazan fiyatlara bakmayın. Millet uçuyor ama satamıyor. Ciddi alıcı olursanız 45 civarı bulursunuz. Varsın 1 parça boya olsun ama ufak sürtmeden felan olsun.
    Şöyle söyleyeyim. 10 ay önce ben aracımı 40 bine sattım, aslında 42 civarı gideri vardı ama ailede kaldığı için fiyat böyle oldu.
    Araçta ufak bir kazadan çamurluk + far değişmişti ama araba tertemizdi. 50 bin km de, serviste cam filmi uygulanmış, serviste navi takılmış, garantisi uzatılmış bir araçtı. Hatta 30 bindeyken 2000 tl civarı lpg takılmıştı.yazlık kışlık lastikleri yeniydi. İçerisinde gram kir, yanık, leke yoktu. Tamam piyasa arttı ama olsun olsun şimdide 45 olsun.
    Gelelim eleganta.
    Donanım olarak gerçekten çok fark var. Aurisi severim ama comfort extraya 5 kuruş vermem.

• Peki 2010 auris yerine 2014 seat ibiza style alsam nasıl olur araç 30binde
  • 2010 model araç 57 binde ve 40 bin he mi...

48e sıfırı varken güzelmiş...
  • illaki auris düşünüyorsanız bütçeyide arttırabilirsniz ben sizin yerinizde olsam şu tarz bi araç düşünürdüm. motor belki düşük ama 5 yaş daha genç ve 3000 kmde bir aracınız olur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-temiz-toyota-auris-acil-satilik-281570362/detay
  • Hakan5434 H kullanıcısına yanıt
    Önerinizi dikkate alacağım
    Peki böyle bir astra j kasa naasıl olur 44 -46 civarı
  • @ozbayram

Yok hocam yakın güçlerde olduğundan 125'lik Civic ile karşılaştırınca bana araba sanki zorla gidiyormuş gibi geldi( Civic 5 Auris 6 ileri olmasına rağmen). Atmosferik makineden turbo performansı beklemiyorum ama 132 beygirlik bir gidişi yoktu sanki bilmiyorum belki de bana öyle geldi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.