Şimdi Ara

2004-2005 HYUNDAİ ACCENT CRDİ nasıl arac

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
15.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forumda bazı arkadaslar beni cerato bölümünden tanır.cerato ya olan ilgimi bilirler.benimde amacaım 0 2007 makyajlı ceratoalmaktı ama maddi yöndn biraz sıkıntı yasadım bu yüzden 2.ele düstüm.simdi 15 16 17 bin ytl lik biarac alacam.accent ilk tercihim kullanan arkadaslar ve bu arabalar hakkında ilgisi olan arkadaslardan rica ediyorum bana bi yardımcı olun arac nasıl.veya bu belirttigim fiyat aralıgında baska hangi aracı alabilirim simdidn saolun

saygılar

• volkan bey 18000 ytl ye dizel getz var. 40.000 kmde. ilgilenirmisiniz? yer istanbul altunizade. saygilar
  • kasarcık ilgin için saol ama biraz daha aile arabası olması lazım getz bize yetmez bide ankara olursa iyi olur tabi.tesekkürler

saygılar
  • sümbüle göre accent daha iidir accent.ayrıca işini görürü güzeldir beğenirim accentleri
  • volkan kardes dilerim gönlüne göre bir araç bulursun. bol şans.saygılar
  • accent in şeli şemali iyidir ama arkası yere yakındır+ yenileri yani era olanları daha sorunsuz olduğundan pahalıdır.Ucuza bulsam alacaktım.
  • getz ile accent arasında ne kadar fark var ki, getz yetmeyip, accent yeterli geliyor? ikisi de aynı sınıf (B segmenti) araba. Çok olsun bagajında az buçuk fark olur, hepsi bu.
    Ama bu araçlarla elantra'yı kıyaslarsan durum farklı olur. elantra'ya aile arabası diyecek olursan diğer ikisi minik kalır.
  • crdi hakkında yorum yapamıycam fakat
    şirketimizde 2 adet 2004 accent admire var.
    ben bu kadar sorunsuz olacaklarını tahmin etmiyordum.
    araç 3 yıllık vede şirket aracı olmasına rağmen daha içinde tıkırtı bile duyulmuyor.

1,3 lx modellerini kullanmış biri olarak tavsiye ederim.

bu arada arkadaşım 2005 de sıfır cerato aldı.
    bir çok kez kullandım.

aslında çok iyi araba vede fiyatına göre iyi bir araçtı.

sanki şimdi biraz pahalı gibi geliyor bana.
    nasıl diyim 1 kaç milyar fazla verip en baz donanımlı megane vs.. alınabilir diye düşünüyorum.
    sonuçta ceratonun en baz modeli 32000 ytl civarı.
    fakat motoru harika bu biraz pahalı fiyatınının getirdiği olumsuzluğu yıkıyor
  • arkadaşım bi defa getz kore malı yani yedek parça koreden geliyor o sebeple yedekparça sıkıntısı yaşayabilirsin(sikayetvar.com).ikincisi era lar getz den ve eski accentten daha gelişmiş teknoloji+ çoğu parçası tr malı, yedekparça sorunu az.bagaj sorunu da önmeli.Getz daha genç işi.Getz in en büyük artısı ise ferah iç hacmi.Gayri sen karşılaştır.
  • ben senın yerın de olsam clıo yu tercıh edrdım neden
    1 vasatı asamıyan ıscılık kalıtesı
    2 ileri derecede ruzgar sesi
    3 yol tutus problemlerı ozellıkle yanal ruzgarlar
    4 clıo ya gore guvenlık eksıklerı
  • Gürültülü Araç

quote:

Orjinalden alıntı: volkaaan06

2004-2005 HYUNDAİ ACCENT CRDİ nasıl arac

3 Silindirli olması dezavataj_!

Gürültülü ama güçlüdür öyle 65hP falan değildir.

Ayrıca Şöyle bir model var;
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=3393100

Buda 3 silindir gürültülü ama hyundai den donanim ve malzeme kalitesi

olarak daha üstün bir araçtır.
  • malzeme ve işçilik kalitesi vasat, yakıt tüketimi ve ara hızlanmalar tatmin edici. Yalnız sızdırmazlık konusunda bazı problemler var gibi gözüküyor + yolda çamur falan varsa çamurluklara çarpan ses içeriden çok net duyuluyor
  • 2 accent admire 1.5 crdi eskittik ve yeni crdi era aldık. admire oldukça sağlam bir araç. yeterince konforlu ve güçlü. bana göre dezavantaj olmasa bile beğenmediğim yönleri traktör gibi çalışması ve geç ısınması. diğer yönleri yeterince tatmin edici tavsiye ederim
  • yeni accent era yla crdi daki bu gürültü sorunu hallodumu?

bi arkdas cok ses geciriyo demis, ses yalıtımı o kadar dandik mi gercekten?
  • Erada motor yenilendi 4 silidir 110hP motor kullanıldı

3 silindir 82hP lik olan çok gürültülü ve sarsıntılı çalişiyor

ama içeriye ses ne kadar idiyor bilmiyorum.

Tüksek devirlerde oldukça güzel, abart egzoz takılmış gibi
    ses almıştık geçen bayram gerçi bayram sonu servislik oldu
    ama ses güzeldi.

quote:

Orjinalden alıntı: Alfredo Pacino

yeni accent era yla crdi daki bu gürültü sorunu hallodumu?

bi arkdas cok ses geciriyo demis, ses yalıtımı o kadar dandik mi gercekten?
  • ilginiz için tesekkürler arkadaslar bunları degerlendirecem fakat clio tercih etmicem cünkü yol tutusunu begenmiyorum.
  • Arkadaşım çok büyük bir hata yapıyorsunbence. Çünkü clio yerine accent i herkes tercih ederim. Çünkü cliolar accentlere göre daha kalitesiz kalıyorlar. Ayrıca clionun konforu accente göre çok düşük, görüş mesafesi daha kötü ve güvenlikte accent kesinlikle clioyu geçer. Bana güven
  • quote:

Orjinalden alıntı: lorddeath

Arkadaşım çok büyük bir hata yapıyorsunbence. Çünkü clio yerine accent i herkes tercih ederim. Çünkü cliolar accentlere göre daha kalitesiz kalıyorlar. Ayrıca clionun konforu accente göre çok düşük, görüş mesafesi daha kötü ve güvenlikte accent kesinlikle clioyu geçer. Bana güven

tamam kardes bende tercih etmicem dedim zaten clio için.çünkü clio ya binmeye korkuyorum ben cok güvensiz sen beni yanlıs anlamıssın.
  • fıyat performans acısından bence cok ıyı arac. hyundaı satıs polıtıkasından dolayı sıfır arclarını dusuk fıyatlara verdıgı ıcın ıkıncı elıde ucuza gıdıyor ama bu kalıtesız oldugunu gostermez.ayrıca yedek parcası ucuzdur. pahalı yedek parca eskı kasa accentlerındır cunku koreden onlar gelıyor. ayrıca eger alırsan accentın sorunsuzlugu senı sasırtacaktır.
  • nerede 0 araçlarını düşük fiyata veriyormuş? ostim kuruçayırlı sümbülle aynı özellikli erayı peşin 2 milyar fazlaya vermek istedi bana.o kadar da ısrar ettim.Bayan satış temsilcisinin umrunda bile değildim.bir elinde ayna pozisyonu.ikinci elinin ucuza gitmesinin sebebi yerli yedekparça üretiminde sıkıntılar olması+5 yıllık garantinin sözde kalıp herşeyi kullanıcı hatasına bağlamaları.

quote:

Orjinalden alıntı: harunpal

fıyat performans acısından bence cok ıyı arac. hyundaı satıs polıtıkasından dolayı sıfır arclarını dusuk fıyatlara verdıgı ıcın ıkıncı elıde ucuza gıdıyor ama bu kalıtesız oldugunu gostermez.ayrıca yedek parcası ucuzdur. pahalı yedek parca eskı kasa accentlerındır cunku koreden onlar gelıyor. ayrıca eger alırsan accentın sorunsuzlugu senı sasırtacaktır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.