Şimdi Ara

Fiat Linea'nın En Full Dolu Modeli Hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
55.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba.Fiat Linea'nın 1.6 Multijet Modelinin En Full Dolu Modeli Hangisi Acaba ?

• Eski kasada emotion plus, yeni kasada lounge

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni kasa lougne
    Eski makyajsız kasa ise Emotion plus

• Lounge'nin Bir Alt Modeli Hangisi Acaba ?
  • Urban

• Dün fiat kırmak bayisinde konuştum anlaştım linea 2015 urban kasa modeli ile yarın araba elimde olacak deneyimlerimi paylaşacağım ilk defa 0 km araba aldım allah herkeze nasip etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: exomanyak

Dün fiat kırmak bayisinde konuştum anlaştım linea 2015 urban kasa modeli ile yarın araba elimde olacak deneyimlerimi paylaşacağım ilk defa 0 km araba aldım allah herkeze nasip etsin

KIRMAK OTO..!

02.02.1990 günü Mecidiyeköy'de ki KIRMAK OTO'dan (şimdi TRUMP TOWER var yerinde) almıştık 1990 model siyah Şahin arabamızı. 15 yaşındaydım o zamanlar. Hey gidi günler, o günü hiç unutmam. Daha sonra KIRMAK taşındı oradan şu an ki yerine.

Güle güle kullanım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAD34

quote:

Dün fiat kırmak bayisinde konuştum anlaştım linea 2015 urban kasa modeli ile yarın araba elimde olacak deneyimlerimi paylaşacağım ilk defa 0 km araba aldım allah herkeze nasip etsin

KIRMAK OTO..!

02.02.1990 günü Mecidiyeköy'de ki KIRMAK OTO'dan (şimdi TRUMP TOWER var yerinde) almıştık 1990 model siyah Şahin arabamızı. 15 yaşındaydım o zamanlar. Hey gidi günler, o günü hiç unutmam. Daha sonra KIRMAK taşındı oradan şu an ki yerine.

Güle güle kullanım.

Teşekkürler şuanki yeri e5 yanyol kartalda benimde ilk arabam olucak yaş 22 :)
  • exomanyak kullanıcısına yanıt
    22 yaşında emekli etmişsin kedini dostum, o yaşta Linea mı alınır?
  • quote:

Hocam hayırlı olsun kaça aldınız

• 22 yaşında gayet güzel bir tercih :) güle güle kullanın hayırlı uğurlu olsun
  • araba ile çok gezen bir tipim tüplü araçda kullanmak istemiyorum 52.00 tl ye aldım yakıtı az olsun dedim bir de içerisinde özellik olarak herşey olsun diye urban kasa aldım.
  • arabayı bugun aldım arkadaşlar ilk izlenimin güzel oldu tabi ilk defa 0 araba almanın heyecanı da olabilir. Araçda her donanım var özellikle multimedya ekrani güzel park sensörü güzel çalışıyor ben içeri çok fazla ses geldiğini düşünmüyorum normal geldi
  • Bende 32-35 arası linea dusunuyorum. Ama emotionlara bakıyorum full diyolar loungelere bakıyorum onlarada full diyolar. aralarındaki fark ne ?

• quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

Bende 32-35 arası linea dusunuyorum. Ama emotionlara bakıyorum full diyolar loungelere bakıyorum onlarada full diyolar. aralarındaki fark ne ?

Orta donanıma da full diyorlar zaten ciddi araştirip tanımak lazim alınacak arabayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

Bende 32-35 arası linea dusunuyorum. Ama emotionlara bakıyorum full diyolar loungelere bakıyorum onlarada full diyolar. aralarındaki fark ne ?

Yeni kasada lounge eski kasada emotion Plus full donanım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lounge donanım ful oluyor ama urban'dan temel donanımları barındırıyor.Yinede o fiyata daha iyi araçlar alınabilirdi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.