Şimdi Ara

2003-2004 model e270 cdi leri nasıl bilirsiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
24.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 60-65 bin bütçem var W211 Kasa E270 CDİ düşünüyorum araçların motorları hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden herkese teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 61can61 -- 18 Mart 2010; 19:10:16 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

2003-2004 Model Mercedes E 270 CDI'ler: Bilmeniz Gerekenler

2003-2004 model Mercedes E 270 CDI'ler, premium sedan segmentinde popüler bir seçenek olmuştur. Bu otomobiller, güçlü motorları ve konforlu sürüşleri ile bilinmektedir.

Motor Ömrü

Mercedes E 270 CDI'lerin 2.7 litrelik beş silindirli turbo dizel motorları, uzun ömürlü ve güvenilirlikleriyle tanınır. Düzenli bakım ve onarımla bu motorların 300.000 km ve üzerinde bir ömre sahip olduğu bilinmektedir.

Kullanıcı Yorumları

E 270 CDI sahipleri, genellikle otomobillerinden memnun kalmaktadırlar. Yorumlar, aracın güçlü performansını, konforlu sürüşünü ve yakıt verimliliğini vurgulamaktadır. Bazı kullanıcılar, otomobilin bakım maliyetlerinin yüksek olabileceğini belirtmektedir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

• Bazı E 270 CDI modelleri, yakıt enjektörleri ve turboşarjör gibi bileşenlerde sorunlar yaşayabilmektedir.
    • Otomobilin bakım geçmişini dikkatlice kontrol edin ve düzenli olarak bakımlarını yaptırın.
    • Yüksek kilometreli araçlarda motor ve şanzıman sorunları olasılığı daha yüksektir.

Genel olarak, 2003-2004 model Mercedes E 270 CDI'ler, güçlü motorları, konforlu sürüşleri ve güvenilirlikleriyle sağlam bir seçimdir. Ancak, satın almadan önce otomobilin bakım geçmişini kontrol etmek ve potansiyel sorunların farkında olmak önemlidir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet

• O kadar bütçeyse e200 K almanı tavsiye ederim..1.8lt motoruyla vergi avantajında mevcut..

e270 cdi güçlü fakat o fiyat aralığında temizini bulmak zor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazarotti

O kadar bütçeyse e200 K almanı tavsiye ederim..1.8lt motoruyla vergi avantajında mevcut..

e270 cdi güçlü fakat o fiyat aralığında temizini bulmak zor..

buldum bi araç 2004 model hemde avantgarde donanım babamın ortağının aracı 80 BİN km de kendisi yeni kasa e250 cgi aldı bu aracıda bana satıcak galiba 65 bin civarına aslında bütcem 50 civarıydı temiz bi W211 Bulursam katlanıcaz
  • Uzerinde bulunan motor gercekten guclu, saglm ve ekonomik bi motor. Su anda kullandigim w203 c270 cdi ile ayni motor var yanilmiyorsam. Benim arac 190k da sorunsuz.gerci cumartesi galiba satiyorum, icim parcalaniyor.guzel bi arac
  • quote:

Orijinalden alıntı: fubo

Uzerinde bulunan motor gercekten guclu, saglm ve ekonomik bi motor. Su anda kullandigim w203 c270 cdi ile ayni motor var yanilmiyorsam. Benim arac 190k da sorunsuz.gerci cumartesi galiba satiyorum, icim parcalaniyor.guzel bi arac

bendede 78 binde e200 kompressör vardı 1998 model o araç çalındı sonra perte çıktı işte o günden bugüne şirket arabalarıyla geziyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 61can61

quote:

Uzerinde bulunan motor gercekten guclu, saglm ve ekonomik bi motor. Su anda kullandigim w203 c270 cdi ile ayni motor var yanilmiyorsam. Benim arac 190k da sorunsuz.gerci cumartesi galiba satiyorum, icim parcalaniyor.guzel bi arac

bendede 78 binde e200 kompressör vardı 1998 model o araç çalındı sonra perte çıktı işte o günden bugüne şirket arabalarıyla geziyorum

Alıntıları Göster
    Arkadaşım forumda bir sürü kilometre düşürme hadisesi var 2003-2004 e270 sadece tanıdık birinden alırdım seninkide öyle sanırım başka türlü 60-65 Bin TL yi bağlamazdım

• quote:

quote:

Gecmis olsunhocam,umarim istediyiniz gozelliklerde bi arac bulup alirsiniz.bakalim ruzgar beni hangi araclarin direksiyonuna savuracak.AMA alacaginiz arac cidden hos ve guzel bi arac sizi uzecegini pek sanmiyorum.eyer imkan varsa e 320 cdi kaymakli ekmek kadayifi gibi olur :D.

Ekleme:galiba yanlis anlasilma oldu Kendi Aracimi yazmamdaki sebep ayni motorlo 190kyi sorunsuz gorduyumu izAh etmek istememdir.bı art niyet yoktur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fubo -- 19 Mart 2010; 0:45:32 >

• Planta sana sadece guluyorum.saygilar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    slm araç var bende e270 2003 model arac iç dizany ve kalite olarak on numara ama motor sanki şimdiki yeni nesil motorlardan cok uzak sanki traktor gibi calısması var egsoz ile sorun cıktı 7 8 milyar masraf cıktı bakımları cok agır ama araba gidiş ve konfor olarak on numara saygılar.
  • quote:

buldum bi araç 2004 model hemde avantgarde donanım babamın ortağının aracı 80 BİN km de kendisi yeni kasa e250 cgi aldı bu aracıda bana satıcak galiba 65 bin civarına aslında bütcem 50 civarıydı temiz bi W211 Bulursam katlanıcaz

Bildiğin araç ise bahsettiğin fiyatlara alınır dostum..

Şimdiden hayırlı olsun..

w211 eski ise ben hurdaya biniyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

eski kasa araç alınmaz....helede 70 milyar verip hiç alınmaz....kalite cart curt bilmem ne diye savunmayın şimdi....mercedes imaj için alınıyor trde....eski araçlada imaj olmaz.....sorunsuzluk deseniz eski araçta o da olmaz (başlamayın şimdi 1 milyon km muhabbetine)...65-70 milyar özetle; ´´ etmez oğlu etmez´´....´´garsona prestij´´ imajından öteyede gidilmez eski kasa ile (araç makyajlı w211 bile değil :S).....65-70 milyara güzel 2.0 motoru olan D sınıfı araç alabilirsiniz.....macera aramayın eski dizel araçlar ile......helede yüksek vergi diliminde, yedek parçalarıda onun üstünden satılıyor...dizel motorda enjektörü dağıtsa mercedes servisi ağzını artık 7-8 milyardan açar.....bulaşmamanızı tavsiye ederim....

kusura bakmayın ama mantık fikir görüş meselesi görüşüme saygım var siz görüşünüzü beyan etmişsiniz sıra bizde hadi diyelim mercedes almadım gidip illa 0 Km D sınıfı araçmı alıcam almak istediğim araç E sınıfı ve avantgarde donanım yani serisinin en dolusu tekrar söylüyorum fikrinize saygım var iyi geceler

• quote:

eski kasa araç alınmaz....helede 70 milyar verip hiç alınmaz....kalite cart curt bilmem ne diye savunmayın şimdi....mercedes imaj için alınıyor trde....eski araçlada imaj olmaz.....sorunsuzluk deseniz eski araçta o da olmaz (başlamayın şimdi 1 milyon km muhabbetine)...65-70 milyar özetle; ´´ etmez oğlu etmez´´....´´garsona prestij´´ imajından öteyede gidilmez eski kasa ile (araç makyajlı w211 bile değil :S).....65-70 milyara güzel 2.0 motoru olan D sınıfı araç alabilirsiniz.....macera aramayın eski dizel araçlar ile......helede yüksek vergi diliminde, yedek parçalarıda onun üstünden satılıyor...dizel motorda enjektörü dağıtsa mercedes servisi ağzını artık 7-8 milyardan açar.....bulaşmamanızı tavsiye ederim....

Abicim 3 nokta ile(...) baya güzel sevişiyorsunuz tebrik ederim saygılar

• quote:

quote:

Planta sana sadece guluyorum.saygilar

amerikada aç bak bakalım o modelden daha üst motorlu araçlar kaç bin dolarcık 65-70 ETMEZZZZZZZ...

Olaya senin mantığınla bakarsak, amerikada jettaya garibanlar biniyor

• quote:

quote:

ne demeliydik??? fanatik davranıp ´´HEE AL GARDAŞŞŞ YILDIZI YETER´´ mi deseydim? arabadan anlayanlar senin şu mesajına zaten güler emin ol....makyajlı versiyon olmayan araca 65-70 milyar amerikada aç bak bakalım o modelden daha üst motorlu araçlar kaç bin dolarcık 65-70 ETMEZZZZZZZ...

Boş ver sen ABD yi dostum sen ulkene bak.ABD ye gidersen ozaman konuşursun oradaki fiyatları bulundugun yerden bakipta,klavyede sallamak kolay.sen 6 yaşındaki arabaya eski diyorsan altında sıfır rolceroyce var felan diycm ama oda yok.yildiz mildiz hikaye Adam soru soru sormus bildiklerimizi aktarmaya calisiyoruz.bildiyin varsa Yaz yoksa Jetta konularinda 250 km hizlara nasil ciktin onlari anlat,Kendi dunyanda yasa.jettan la iyi ruyalar sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fubo -- 19 Mart 2010; 0:39:43 >

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    O kasaya 70 bin verilmez görüşünde plantamax'a katılmakla beraber, para var imkan var istediğini alır isterse 80 model mercedese 70 bin verir keyfi kederine kimse karışamaz görüşünede katılıyorum.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    plantamax, yazmışsın gayet güzel bir yazı. Bir de laf yetiştirmeye çabalamasan tam süper olacak.

Buradaki adamlar otomobille prestij sahibicilik oynayanlar. Uzatmaya gerek yok. Geçen de bilmem kaç senelik bir Mercedes-Benz alayım mı diye biri girmişti. Abooov, görsen, aldırmak için canını dişine taktı herkes. Ehehe.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ne demeliydik??? fanatik davranıp ´´HEE AL GARDAŞŞŞ YILDIZI YETER´´ mi deseydim? arabadan anlayanlar senin şu mesajına zaten güler emin ol....makyajlı versiyon olmayan araca 65-70 milyar amerikada aç bak bakalım o modelden daha üst motorlu araçlar kaç bin dolarcık 65-70 ETMEZZZZZZZ...

Boş ver sen ABD yi dostum sen ulkene bak.ABD ye gidersen ozaman konuşursun oradaki fiyatları bulundugun yerden bakipta,klavyede sallamak kolay.sen 6 yaşındaki arabaya eski diyorsan altında sıfır rolceroyce var felan diycm ama oda yok.yildiz mildiz hikaye Adam soru soru sormus bildiklerimizi aktarmaya calisiyoruz.bildiyin varsa Yaz yoksa Jetta konularinda 250 km hizlara nasil ciktin onlari anlat,Kendi dunyanda yasa.jettan la iyi ruyalar sana

buraya bir hız videosu koyardım nasıl 250-260 da gidildiğini görürüdün ama foruma hız ile ilgili video koymanın yasak olduğunu bilmiyorsun sanırım...ha şuna emin ol kadranda bizim araçlarımız bunu yapıyor bmw 320d (177hp) o kasayı arkadan aktarma ile 230-240 lı hızlara taşıyorken bizim araç 240-250 ye taşımış çok değil (170hp)....gerçi güç/ağırlık oranı hakkında bir fikrin olsa böyle yazmazdın ama neyse....konu mercedes.....

dostum merak etme 250 hiza cikabilen cok araca bindim sahibi oldum. isimiz oyle videolara kaldiktan sonra benim babam senin babani dover yarisindan oteye gidemeyiz.enson bmw 323 CI coupe perte cikardik gecen sene kisin, hurdasi hala bahcemizde duruyor.inanmazsan onceki hali ve simdiki haliyle resimlerimi yollarim sana.170 hp civari bir cok araci test etme imkanim oldu,sahibi oldum vs. ister dizel ister benzinli olsun 230 dan sonra surunmeye basliyorlar,denediyim bircok arac boyleydi. 65 70 milyar olmasi konusunda yerden goye kadar haklisin.sorun rolce royce biniyormuscasina insanlarin emek verip aldiklari arabalari at arabasi sinifini sokman.

saygilar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

quote:

quote:

amerikada aç bak bakalım o modelden daha üst motorlu araçlar kaç bin dolarcık 65-70 ETMEZZZZZZZ...

Olaya senin mantığınla bakarsak, amerikada jettaya garibanlar biniyor

jettaya o gözle bakıyorlarsa chewrolet aveo ve kalos gibi araçları kim alıyor orda hani dolu bir jettanın orda 35 bin dolardan pahalı olduğunu bilmesem inanacam sana (0 km için tabi)

Yok böyle bişey dolusu 26-27k dolar Amerika'da şişirmeyin rakamları.Ayrıca E segment bir araçla D segmenti arasına dağlar kadar fark vardır,ezbere eskir,çürür diye boş konuşmayın.
    Fiyatında şişmesi vergilerden adam alırken 5 kat para ödüyor o yüzden 2.eli de şişik oluyor o yüzden E200komp. öneririm size çok yol yapmıyosanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoman -- 19 Mart 2010; 1:11:18 >

• quote:

buraya bir hız videosu koyardım nasıl 250-260 da gidildiğini görürüdün ama foruma hız ile ilgili video koymanın yasak olduğunu bilmiyorsun sanırım...ha şuna emin ol kadranda bizim araçlarımız bunu yapıyor bmw 320d (177hp) o kasayı arkadan aktarma ile 230-240 lı hızlara taşıyorken bizim araç 240-250 ye taşımış çok değil (170hp)....gerçi güç/ağırlık oranı hakkında bir fikrin olsa böyle yazmazdın ama neyse....konu mercedes.....

Bu sizin dediginiz akla ve mantiga uygun degil tamamen bakkal hesabi.. Ozaman benim aracim 306 bg bu sizin dediginizden yola cikarsak benimde son hiz olarak 450 km /saat gormemmi gerek? hadi aracim arkadan cekisli olsun 420km / saat ??

Lutfen hic bi konuda aracinizi Bmw gibi bi markayla karsilastirmayiniz derim ben kendi fikrim.

Saygilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di0ny5505 -- 19 Mart 2010; 1:30:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Di0ny5505

quote:

Bu sizin dediginiz akla ve mantiga uygun degil tamamen bakkal hesabi.. Ozaman benim aracim 306 bg bu sizin dediginizden yola cikarsak benimde son hiz olarak 450 km /saat gormemmi gerek? hadi aracim arkadan cekisli olsun 420km / saat ??

Lutfen hic bi konuda aracinizi Bmw gibi bi markayla karsilastirmayiniz derim ben kendi fikrim.

Saygilar.

Alıntıları Göster
    Arkadaşımda E270 cdi alacaktı ama E270 cdi ın ın motorlarının sorunlu olduğunu öğrendiği için gidip E220 cdi aldı.
    Eski model dizel araba almak risklidir. enjektör arızası turbo arızası gibi arızalar meydana gelebilir . tabii mercedesle kıyaslanmaz ama bu fiyatlara düşük km de. 2008-9 model passat tdi dsg veya mondeo titanyum tdci alabilirsiniz. bu araçlar daha yeni olduğundan arıza çıkarma riskide Mercedese göre daha düşük olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALOK -- 19 Mart 2010; 2:02:34 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.