Şimdi Ara

2003-2004 model e270 cdi leri nasıl bilirsiniz ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
24.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: funkmaster

2003-2004 Mercedes'in seviyesine, Vw ancak 2020'de gelebilir.

son noktayı koymus
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skayn -- 19 Mart 2010; 21:42:21 >

• Çok haklısın dostum..Biz aracı 90 binde diye aldık 189 binde çıktı üstüne 60 bin yaptık..

E yi tamir ettirmek için A serisini sattım geçen sene..Oda yetmedi şimdi hurda bir w210 almayı planlıyorum parça sıkıntısı olmaması için..

Keşke sıfır aracım olsaydı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazarotti

Söylemlerimin arkasındayım..Bmw ve MB almak için sadece para yetmez..Bunda ne var?

Senin gibi fotoğrafa bakarak ses yalıtım konusunda yorum yapmıyorum..Gerçekden merak ettim bunu nasıl anlayabiliyorsun?

*a6'da olur E nin yerine fakat 3.20d ve passat bana göre bu araçların yanında anlamsız kalıyor..

A6 da olmaz E kasa yerine sen hala dediklerimi anlamaktan uzaksın hemde çok uzak

MB'in o yıldaki aracı bile A6'dan daha konforlu hatta yeni kasa A6'ya binsen aradaki farkı daha da iyi anlarsın 2010 model A6'yı kastediyorum

Arkadaşımda 2 tane 2.0 tdi ve 1 tane 2010 A6 2.0 tdi var o otomatik A6 ne gariptir ki konfor olarak passat'dan farklı değil öte bir araç değil

Şanzımanı harika D'de bile o kadar seri atıyorki dsg'den bu konuda farklı olduğunu sadece kullanan biri söyleyebilir onun dışında ikisi de aynı araç nerdeyse

Diğer yandan yalıtım hakkında yorum yaptığımı nerden çıkardın ki fotoğrafa bakarak yorum yapıyormuşum ben v.s. şeyler yazmışsın

Fotoya bakarak yorum yapan kendinsin zira A6 olur E yerine diyorsun bu da A6'ya binnmemiş olmandan kaynaklanıyor olsa gerek

• plantamax yanlış bilgiler veriyorsun yanlış karşılaştırmalar yapıyorsun amerikadaki fiyatlarla türkiyedeki fiyatları kıyaslamak tamamen yanlış bir düşünce amerikada en dolu jetta $35000 den pahalı demişsin $31000 civarı ve bu model türkiyeye gelse fiyatının ne olacağını tahmin edebilirsin(2.5lt motor) Kendi aracını 3.20d ile kıyaslamışsın segment farkı var 320d dolayısıyla daha ağır senin daha hızlı gitmen daha doğal ayrıca o 250 gösteren kadrana da fazla inanma, son olarak ta adam e serisi bakıyor yani e segmenti bir araç bakıyor sen d segmenti araçları söyleyip duruyorsun d segmenti araç yeterli konforu sunar ancak e segmenti araçlar çok daha donanımlı ve çok daha fazla sürüş konforu sunan araçlardır. bu aracı almayı düşünen üyeye de tavsiyem iyice araştırıp içinize sinen bir araç almanızdır sanırım tanıdığınızın bir aracıymış bildiğiniz bakımları düzenli yapılmış bir araçsa değerlendirmenizi öneririm

• Önce güzel bir servise götürülür baktırılır test edilir onay alınır sonra pazarlık yapılır alınır paşa paşa binilir... Gönül isterdi ki makyajlı kasa olsun ama fiyat ozamanda 20 bin gibi artış gösteriyor alıcağın arac 2004 model makyajlı kasa ise 2006 arada 2 sene var sene başına 10 bin tl gibi bir fark koyman lazım :) bırak koymayı ver. 2004 düne bin.

ekleme = Burası ne ABD ne de AB burası TR , buranın piyasa koşulları belli bu araca binen alan kullanan belli. Burda yaşıyoruz bizi burası bağlar. Bu aracları 0 km alırken farklı alıyoruz ikinci el alırken de farklı satıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balanced blue -- 19 Mart 2010; 22:21:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redevil4

plantamax yanlış bilgiler veriyorsun yanlış karşılaştırmalar yapıyorsun amerikadaki fiyatlarla türkiyedeki fiyatları kıyaslamak tamamen yanlış bir düşünce amerikada en dolu jetta $35000 den pahalı demişsin $31000 civarı ve bu model türkiyeye gelse fiyatının ne olacağını tahmin edebilirsin(2.5lt motor) Kendi aracını 3.20d ile kıyaslamışsın segment farkı var 320d dolayısıyla daha ağır senin daha hızlı gitmen daha doğal ayrıca o 250 gösteren kadrana da fazla inanma, son olarak ta adam e serisi bakıyor yani e segmenti bir araç bakıyor sen d segmenti araçları söyleyip duruyorsun d segmenti araç yeterli konforu sunar ancak e segmenti araçlar çok daha donanımlı ve çok daha fazla sürüş konforu sunan araçlardır. bu aracı almayı düşünen üyeye de tavsiyem iyice araştırıp içinize sinen bir araç almanızdır sanırım tanıdığınızın bir aracıymış bildiğiniz bakımları düzenli yapılmış bir araçsa değerlendirmenizi öneririm

Bosuna kendini yorma Redevil4 kardes , boyle kisiler isine gelen seylere cevap yazar

• Ne kadar Avrupai gençlerimiz var böyle.6-7 yaşındaki arabalar hurda olur, mundar olur.
    Konuyu açan arkadaş alacağı araç hakkında fikir almak istemiş yazılan cevaplara bak yok passat al yok 3 serisi al.
    Arkadaş belli ki E'ye binmiş veya kullanmış hoşuna gitmiş ki konuyu açmış burda..
    Temizi olduktan sonra E-Class yazılanların yanında ARABADIR.A6 daha yeni makyajla beraber E'nin yıllardır kullandığı havalı süspansiyona geçti.
    Yalnız tekrardan hatırlatıyım E270 CDİ biraz sorunlu bir motora sahip.E220 CDİ'ya bakın derim ben..
  • quote:

plantamax yanlış bilgiler veriyorsun yanlış karşılaştırmalar yapıyorsun amerikadaki fiyatlarla türkiyedeki fiyatları kıyaslamak tamamen yanlış bir düşünce amerikada en dolu jetta $35000 den pahalı demişsin $31000 civarı ve bu model türkiyeye gelse fiyatının ne olacağını tahmin edebilirsin(2.5lt motor) Kendi aracını 3.20d ile kıyaslamışsın segment farkı var 320d dolayısıyla daha ağır senin daha hızlı gitmen daha doğal ayrıca o 250 gösteren kadrana da fazla inanma, son olarak ta adam e serisi bakıyor yani e segmenti bir araç bakıyor sen d segmenti araçları söyleyip duruyorsun d segmenti araç yeterli konforu sunar ancak e segmenti araçlar çok daha donanımlı ve çok daha fazla sürüş konforu sunan araçlardır. bu aracı almayı düşünen üyeye de tavsiyem iyice araştırıp içinize sinen bir araç almanızdır sanırım tanıdığınızın bir aracıymış bildiğiniz bakımları düzenli yapılmış bir araçsa değerlendirmenizi öneririm

kardeş adam neredeyse jetta önerecek toplum baskısından dolayı passat yazıyor sen de adama böyle bir mesaj yazıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |_-0zZie-_| -- 20 Mart 2010; 0:30:46 >

• arkadaşlar aracı 2'si özel olmak üzere 3 tane MB servisine gösterdim hepsinde onay alıp aracı aldım bu motorların bazılarında sorun çıktığını biliyorum aracın eski sahibinden sorun çıkarsa masrafı benden sözüde aldım yardımı dokunan dokunmayan bütün arkadaşlara teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 61can61

arkadaşlar aracı 2'si özel olmak üzere 3 tane MB servisine gösterdim hepsinde onay alıp aracı aldım bu motorların bazılarında sorun çıktığını biliyorum aracın eski sahibinden sorun çıkarsa masrafı benden sözüde aldım yardımı dokunan dokunmayan bütün arkadaşlara teşekkürler

hayırlı olsun kazasız cezasız sorunsuz güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: asi_boyz

quote:

arkadaşlar aracı 2'si özel olmak üzere 3 tane MB servisine gösterdim hepsinde onay alıp aracı aldım bu motorların bazılarında sorun çıktığını biliyorum aracın eski sahibinden sorun çıkarsa masrafı benden sözüde aldım yardımı dokunan dokunmayan bütün arkadaşlara teşekkürler

hayırlı olsun kazasız cezasız sorunsuz güle güle kullanın

sağolun teşekkürler

• quote:

Hadi hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan.

Bu başlıkta yazı yazan bir çoğununda yazılarını severek okuduğum arkadaşların nasıl olduda bu şekilde kısır bir tartışmanın içine girdiğine anlam veremedim.
    sadece araba konusunda değil hayatın genelinde kişisel tercihlerin,zevklerin ve beğenilerin doğruluğu yada yanlışlığı olmadığını bilmeniz gerekir.
    Yani somut olarak söylemek gerekirse 70 bin liraya siz 6 yaşında mercedes alırsınız diğeri almaz gider sıfır bir passat alır siz 15 yaşındaki bmw yi 3 yaşındaki grande puntoya tercih edersiniz ama bir başkası etmez.
    bu kararların doğruluğu yada yanlışlığı diye bir şey yoktur kişinin beğenileri ve zevkleridir önemli olan.

Son olarak plantamax'ın verdiği somut bilgiler içerisinde yine o kadar çok yanlış bilgi varki düzeltmeye ne vaktim nede sabrım var.

• yeni aracın hayırlı olsun hemşerim kazasız belasızk ullanmanı dilerim.

otomobilci x arkadasa da katılıyorum.
    alınacak arac hakkında kullanıcı yorumlarını beklerken sayfa vw severlerin hücumuna ugramıs nedenini pek anlayamadım. su sayfadaki vw yazılarını okuyunca da forumda neden vw e karsı bir antipati var anlamıs oldum zira nerdeyse bende bile vw antipatisi olusmus durumda haydi hayırlısı.
  • hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız
  • ceza puanı almama katkısı olan tüm arkadaşlara sevgilerimi gönderiyorum.İşinize gelince ne videolar koyuyorsunuz! benim koyduğum videoyu neden şikayet ettiniz acaba.Kabullenmek istemediğinizden mi acaba

Kardeş seninde aracın hayırlı olsun.
  • Bencede cok iyi bir secim yapmissin. İnan alistiktan sonra diger arabalara binmek istemeyeceksin hayirli olsun.
  • Hayırlı olsun arkadaşım bendede 2000 model kompressör var mercedes bambaşka bir dünyadır yıllarca opel wolksvagen vs araçalara bindim ama mercedese bindikten sonra diger araçların ne kadar sıradan oldugunu farkettim Allah cümlemize kaza bela vermesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasberny

quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

2003-2004 Mercedes'in seviyesine, Vw ancak 2020'de gelebilir.

son noktayı koymus

+1 Son aylarda gördüğüm en iyi yorum
  • İşte bu.. Böyle hararetli konuları okumaktan keyif alıyorum
    Heyt.. böyle konular hergün açılsın yau

quote:

Orijinalden alıntı: aadrty

quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

eski kasa araç alınmaz....helede 70 milyar verip hiç alınmaz....kalite cart curt bilmem ne diye savunmayın şimdi....mercedes imaj için alınıyor trde....eski araçlada imaj olmaz.....sorunsuzluk deseniz eski araçta o da olmaz (başlamayın şimdi 1 milyon km muhabbetine)...65-70 milyar özetle; ´´ etmez oğlu etmez´´....´´garsona prestij´´ imajından öteyede gidilmez eski kasa ile (araç makyajlı w211 bile değil :S).....65-70 milyara güzel 2.0 motoru olan D sınıfı araç alabilirsiniz.....macera aramayın eski dizel araçlar ile......helede yüksek vergi diliminde, yedek parçalarıda onun üstünden satılıyor...dizel motorda enjektörü dağıtsa mercedes servisi ağzını artık 7-8 milyardan açar.....bulaşmamanızı tavsiye ederim....

Abicim 3 nokta ile(...) baya güzel sevişiyorsunuz tebrik ederim saygılar

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.